توسل

نوشتن دعا برای گرفتن طلب

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

نوشتن دعا برای گرفتن طلب , رسانه توسل ( جهت مشاوره طلب و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , نوشتن دعا برای گرفتن طلب : نزد پادشاه خواهم رفت و علیه تو خبر خواهم داد. پادشاه همچنین به قانون بودا احترام می گذارد و به آن اعتقاد دارد و بهیکشوها را ارج می نهد. پس از آن بازرگانان متحیر شدند و جرأت نکردند فوراً فرود آیند این زمان آسمان بسیار تاریک و تاریک ادامه یافت و استادان دریانوردی به یکدیگر نگاه کردند و اشتباه کردند. بیش از هفتاد روز (از ترک جاوه) گذشت و آذوقه و آب تقریباً تمام شد.

توسل : آنها از آب شور دریا برای پخت و پز استفاده می کردند و آب (شیرین) را با دقت تقسیم می کردند و به هر نفر دو پیمانه می رسید. به زودی همه چیز تقریباً از بین رفت، و بازرگانان مشورت کردند و گفتند: “با نرخ معمولی دریانوردی باید به کوانگ چاو می‌رسیدیم، و اکنون زمان بسیاری از آن گذشته است؛ آیا نباید مسیر اشتباهی را طی می‌کردیم.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب

آنها بلافاصله کشتی را به سمت شمال غربی هدایت کردند و به دنبال خشکی بودند. و پس از دوازده روز دریانوردی شبانه روزی، به ساحل در جنوب کوه لائو، ۸ در مرزهای استان چانگ کوانگ، رسیدند. و پس از دوازده روز دریانوردی شبانه روزیو بلافاصله آب و سبزیجات خوب دریافت کردم. آنها از مخاطرات و سختی های بسیاری عبور کرده بودند و روزهای زیادی را با هم در حالت اضطراب به سر می بردند.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب : و اکنون ناگهان به این ساحل رسیدیم و با دیدن آن سبزیجات (معروف)، لی و کوه، ۹آنها در واقع می دانستند که آن سرزمین هان است. اما با دیدن هیچ اهالی و اثری از آنها، نمی دانستند کجا هستند. برخی گفتند که هنوز به کوانگ چاو نرسیده اند و برخی دیگر از آن عبور کرده اند. (بعضی از آنها) که نتوانستند به نتیجه قطعی برسند.

طلب

طلب : اجازه دهید بهیکشو را فرود آوریم و او را در ساحل جزیره ای قرار دهیم. ما نباید به خاطر یک نفر اجازه دهیم که در معرض چنین خطر قریب‌الوقوعی قرار بگیریم. حامی فاهین، با این حال، به آنها گفت: “اگر بیکشو را فرود آورید، باید در همان زمان مرا فرود آورید. و اگر این کار را نکردی، پس باید مرا بکشی. اگر این شرامانا را فرود آوری، وقتی به نوشتن دعا برای ازدواج سریع سرزمین هان برسم.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب : سوار قایق کوچکی شدند و وارد یک نهر شدند تا به دنبال یکی از آنها بگردند که ممکن است بپرسند آن مکان چیست. آنها دو شکارچی را پیدا کردند که آنها را با خود بازگرداندند و سپس از فاهین خواستند تا به عنوان مترجم عمل کند و از آنها بازجویی کند. فاهین ابتدا با اطمینان با آنها صحبت کرد و سپس به آرامی و واضح از آنها پرسید: “شما کی هستید؟” آنها پاسخ نوشتن دعا برای خرید ماشین دادند: “ما شاگردان بودا هستیم؟” سپس پرسید: “در میان این تپه ها به دنبال چه هستید؟” شروع کردند به دروغ گفتن، ۱۰و گفت: فردا پانزدهمین روز از ماه هفتم است.

ما می خواستیم تعدادی هلو بگیریم تا ۱۱ عدد را به بودا تقدیم کنیم. او در ادامه پرسید: “این چه کشوری است؟” آنها پاسخ دادند: “این مرز استان چانگ کوانگ است، بخشی از Tsʽing-chow زیر خانه (حاکم) Tsin.” وقتی این را شنیدند، بازرگانان خوشحال نوشتن دعا برای مرگ یک نفر شدند، فوراً (بخشی از) پول و کالاهای خود را خواستند و مردانی را به شهر چانگ کوانگ فرستادند.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب : بخشدار Le E به قانون بودا معتقد بود. هنگامی که شنید که یک شرامانا با کشتی به آن سوی دریا رسیده است و با خود کتاب و تصویر آورده است، بلافاصله با اسکورت به ساحل دریا آمد تا با (مسافر) ملاقات کند و کتاب ها و تصاویر را دریافت نوشتن دعا برای پیدا شدن کار کند و با خود بازگرداند. او را به مقر حکومتش رساند. پس از آن، بازرگانان به سمت یانگ چاو بازگشتند.

(اما) هنگامی که (فا-هین) به تسینگ-چو رسید (بخشدار آنجا) ۱۳ از او التماس کرد (که یک زمستان و یک تابستان نزد او بماند). پس از پایان تعطیلات تابستانی، فاهین که برای مدت طولانی از اربابان (همکاران) خود جدا شده بود، خواست به چانگ گان عجله کند. اما چون تجارتی که در دست داشت مهم بود، به سمت جنوب به پایتخت رفت.۱۴و در مصاحبه ای با استادان (آنجا) سوترها و مجموعه وینا را (که او تهیه کرده بود) به نمایش گذاشت.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب : پس از خروج فاهین از چانگگان، شش سال طول کشید تا به هند مرکزی برسد. ۱۵ توقف در آنجا بیش از ۶ سال (سایر) تمدید شد. و در بازگشت سه سال طول کشید تا به Tsʽing-chow برسد. کشورهایی که از آنها عبور کرد، چند نوشتن دعا برای پیدا شدن گمشده کشور زیر سی سال بود. از صحرای شنی به سمت غرب تا هند، زیبایی رفتار با وقار راهبان و تأثیر دگرگون کننده قانون از توان زبان برای توصیف کامل خارج بود.

و با تأمل اینکه چگونه اربابان ما هیچ گزارش کاملی از آنها نشنیده بودند، بنابراین بدون توجه به زندگی فقیرانه خود یا (خطراتی که با آن مواجه می شد) در دریا پس از بازگشت، (ادامه داد) و در نتیجه سختی ها و مشکلات را در یک مضاعف متحمل شد. فرم. او به اندازه کافی خوش شانس بود، از طریق قدرت ترسناک سه فرد محترم، ۱۵ سالهبرای دریافت کمک و حمایت در خطرات خود؛ و بنابراین گزارشی از تجربیات خود نوشت تا خوانندگان شایسته آنچه را که شنیده و گفته بود با او در میان بگذارند.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب : در سال کیه یین، ۱۶، دوازدهمین سال از دوره E-he سلسله تسین (شرق) بود، ستاره سال در دوشیزه-ترازو بود، در تابستان، در پایان دوره عقب نشینی، که من فداکار فاهین را ملاقات کردم. به محض ورود او را نزد خودم در اتاق مطالعه زمستانی گذاشتم.به محض ورود او، او را نزد خودم در اتاق مطالعه زمستانی، ۱۷،و آنجا، در جلسات گفتگویمان، بارها و بارها از او درباره سفرهایش پرسیدم.

مرد متواضع و شاکی بود و به آسانی مطابق حقیقت جواب داد. پس از آن به او توصیه کردم که در مواردی که در ابتدا فقط خلاصه ای را بیان کرده بود وارد جزئیات شود و از ابتدا تا انتها همه چیز را به ترتیب بیان کرد. خودش گفت: «وقتی به گذشته‌ام نگاه می‌کنم، بی‌اختیار قلبم تکان می‌خورد و عرق جاری می‌شود. اینکه با خطر مواجه شدم و خطرناک ترین مکان ها را زیر پا گذاشتم.

نوشتن دعا برای گرفتن طلب : بدون اینکه به خودم فکر کنم یا از خودم دریغ کنم، به این دلیل بود که هدف مشخصی داشتم و به چیزی جز این فکر نمی کردم که در سادگی و صراحت خود تمام تلاشم را بکنم. به این ترتیب بود که من زندگی ام را در جایی که مرگ اجتناب ناپذیر به نظر می رسید، نشان دادم.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =