توسل

نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر , رسانه توسل ( جهت مشاوره مخدر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر : هنگامی که بودا از موقعیت خود در آسمان ترایاسترشاس فرود آمد، هنگامی که در حال پایین آمدن بود، سه پله از پله های گرانبها ظاهر شد. بودا در پرواز میانی بود که پله های آن از هفت ماده گرانبها تشکیل شده بود.

توسل : پادشاه براهما-لوکا ۹ نیز یک پله‌های نقره‌ای را در سمت راست نشان داد، (جایی که او را دیدند) که با یک چو سفید در دست حضور داشت.

نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر

فرمانروای پله‌هایی از طلای بنفش در سمت چپ (جایی که او دیده می‌شد) ساخت و چتری از هفت ماده گرانبها را در دست داشت. تعداد بیشماری از دیوها ۱۱ بودا را در هبوط خود دنبال کرد. وقتی او پایین آمد، سه پرواز همه در زمین ناپدید شدند، به جز هفت پله که همچنان قابل مشاهده بودند. پس از آن، پادشاه ، که می خواست بداند انتهای آنها در کجا قرار دارد.

نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر : مردانی را برای حفاری و دیدن فرستاد. بدون اینکه به پایین پله‌ها برسند، به چشمه‌های زرد فرود آمدند، و از این رو، پادشاه بر احترام و ایمان خود افزود و ویهارا بر روی پله‌ها ساخت، با تصویری ایستاده، به ارتفاع شانزده ذراع، درست روی آن . پرواز وسط پشت ویهارا ستونی سنگی به ارتفاع حدود پنجاه ذراع برافراشت که ۱۳ بر بالای آن یک شیر قرار داشت. ۱۴ به ستون رها کنید.

مخدر

مخدر : سپس در قلب خود فکر کرد، “امروز پادشاهان، با وزیران و مردم خود، همگی بودا را ملاقات خواهند کرد (و از آن استقبال خواهند کرد.” من یک زن هستم (اما) چگونه موفق شوم اولین کسی باشم که او را نوشتن دعا برای کارگشایی ببینم؟ ۷ بودا بلافاصله با قدرت روح مانند خود، او را به شکل یک پادشاه مقدس چاکروارتی ۸ تغییر داد ، و او در احترام به او از همه بالاتر بود.

نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر : در هر یک از چهار طرف آن، ۱۵ تصویری از بودا وجود دارد، داخل نوشتن دعا برای رزق و روزی مغازه و خارج ۱۶درخشان و شفاف، و از لاجورد لاجورد خالص. برخی از معلمان آموزه ۱۷ دیگر زمانی با شرماناها در مورد (حق) به عنوان محل سکونت مناقشه کردند، و دومی بدترین بحث را داشت، زمانی که از هر دو طرف سوگند یاد کردند به این شرط که اگر مکان واقعاً متعلق به شرماناها بود.

باید گواهی شگفت انگیزی از آن وجود داشته باشد. پس از بیان این سخنان، شیری که در بالای سر قرار داشت، غرشی نوشتن دعا برای باردار شدن بلند کرد و به این ترتیب اثبات کرد. که مخالفان آنها ترسیدند، در برابر این تصمیم سر تعظیم فرود آوردند و عقب نشینی کردند. از آنجایی که بودا به مدت سه ماه از غذای بهشتی می خورد، بدنش رایحه ای بهشتی بر خلاف عطر یک انسان معمولی متصاعد شد.

نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر : بلافاصله رفت و غسل کرد. و پس از آن در محلی که این کار را کرد، غسالخانه ای ساخته شد که هنوز هم موجود است. در محلی که بهیکشونی اوتپالا برای اولین بار به بودا احترام گذاشت، اکنون یک نوک بالا ساخته شده است. در جاهایی که بودا، زمانی که در دنیا بود، موها و ناخن های خود را کوتاه کرد، ۱۸ تاپ نصب شده است. و جایی که سه بودا ۱۹ که قبل از بودا و خود نوشتن دعا برای برگشتن معشوق او نشسته بودند.

جایی که آنها راه می رفتند، ۲۰ و تصاویری از افراد آنها ساخته شده بود. در همه این مکان ها تاپ ساخته شد و هنوز هم وجود دارد. در جایی که، فرمانروای دیواها، و پادشاه به دنبال بودا به پایین بودند، آنها نیز یک نوک برافراشته اند. در این مکان راهبان نوشتن دعا برای رفتن شخصی از خانه و راهبه‌ها ممکن است هزار نفر باشند که همگی غذای خود را از فروشگاه عمومی دریافت می‌کنند و به دنبال تحصیل می‌روند.

نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر : برخی از و برخی از جایی که آنها زندگی می کنند، یک اژدهای گوش سفید وجود دارد که نقش داناپاتی ۲۱ را بازی می کند.به جامعه این راهبان، باعث برداشت های فراوان در کشور و بارش باران های پربار در فصل، بدون وقوع بلایا شده است تا راهبان از آرامش و آسایش برخوردار شوند. به شکرانه لطفش برایش خانه اژدها ساخته اند و فرشی برای نشستن آن قرار داده و برایش غذای برکتی قرار داده اند.

که برای تغذیه آن عرضه می کنند. هر روز سه نفر از خود را جدا می کنند تا به خانه آن بروند و در آنجا غذا بخورند. هر زمان که تعطیلات تابستانی به پایان می رسد، اژدها بلافاصله شکل خود را تغییر می دهد و مانند یک مار کوچک ظاهر می شود، ۲۲با لکه های سفید در کنار گوش هایش. راهبان به محض اینکه آن را تشخیص دادند، ظرف مسی را با خامه پر می‌کنند.

نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر : موجود را در آن می‌گذارند و آن را از کسی که بالاترین صندلی را دارد (سر میزهایشان) به سمت کسی که پایین‌ترین صندلی را دارد، می‌برند. به نظر می رسد که گویی به آنها سلام می کند. هنگامی که دور آن گرفته شد، بلافاصله ناپدید شد. و هر سال به این ترتیب یک بار بیرون می آید. کشور بسیار مولد است و مردم مرفه و خوشحال هستند. هنگامی که مردم کشورهای دیگر به آن مراجعه می کنند.

به شدت به همه آنها توجه می کنند و آنچه را که نیاز دارند برای آنها تامین می کنند. پنجاه یوجانا در شمال غربی صومعه وجود دارد که به نام “تپه بزرگ” نامیده می شود. ۲۳ کپه بزرگ نام دیو بدی بود که بودا او را تبدیل کرد و متعاقباً مردان در این مکان ویهارا پرورش دادند. هنگامی که با ریختن آب روی دستان او به ارهات می رسید، ۲۴ قطره ای روی زمین افتاد.

نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر : آنها هنوز در محل هستند، و هر قدر که ممکن است با مسواک دور و برداشته شوند، همچنان قابل رویت هستند و نمی توان آنها را ناپدید کرد. در این مکان همچنین یک نوک بودا وجود دارد، جایی که یک روح خوب دائماً (همه چیز را در مورد آن) جارو می‌کند و سیراب می‌کند، بدون اینکه نیازی به نیروی انسانی باشد.

زمانی پادشاهی فاسد گفت: «از آنجایی که شما قادر به انجام این کار هستید، من لشکرهای زیادی را رهبری می‌کنم و در آنجا ساکن می‌شوم تا کثیفی‌ها و آلودگی‌ها زیاد و انباشته شود، و (ببینید) آیا می‌توانید آن را پاک کنید یا نه. ‘ پس از آن روح باد شدیدی برانگیخت که (کثافت) را وزید و آن مکان را پاکیزه کرد. در این مکان صد تاپه کوچک وجود دارد که یک مرد ممکن است.

نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر : یک روز کامل را بدون اینکه بتواند (تعداد دقیق آنها) را بداند، بشمرد. اگر او به دانستن آن سخت خم شود، مردی را در کنار هر تاپ قرار می دهد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پانزده =