توسل

طلسم گشایش کار

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم گشایش کار , رسانه توسل ( جهت مشاوره کار و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم گشایش کار : قیمت برای سه شات دو فرانک بود، و پارس‌ها با شهوت برای همه کسانی که می‌آمدند فریاد می‌زدند تا شانس خود را امتحان کنند. از یک طرف دری با پرده‌های مخملی پوشیده شده بود و در اینجا گروه‌هایی از مهمانان بی‌صدا ناپدید می‌شدند.

توسل : ما به این گذرگاه اسرارآمیز نزدیک شدیم و به دنبال عبور مانند دیگران بودیم که دو پسر کوچک با لباس های درخشان کارت های ما را خواستند.

طلسم گشایش کار

در پاسخ ما که هیچ کدام نداریم، یک مرد درشت اندام، آن هم در لباس، پس از آن، نزد خانم‌ها برگشتیم و آنچه را دیده بودیم گزارش دادیم و در حالی که آنها از اتاق مدور بازدید می‌کردند، به نوبت رسیدگی به پوشش‌ها را گرفتیم. آنها نیز به همین ترتیب بازگشتند و گزارش دادند که پذیرش فراتر از پرده ها رد شده است. پس از پایان کنسرت، تصمیم گرفتیم تلاش دیگری انجام دهیم.

طلسم گشایش کار : چون هم پروفسور و هم من حدس زدیم که چه جذابیتی دارد.فراتر از پورتال مرموز با مکث در دفتر هتل که قبلاً متوجه شده بودیم، صراحتاً پرسیدیم که چگونه می توان ورود به اتاق مخفی را تضمین کرد، و به ما گفتند که به هر یک از ما در صورت رسمی ثبت نام کارت داده می شود. ما بر این اساس این کار را انجام دادیم و نام، آدرس هتل، آدرس منزل و یک مرجع را ارائه کردیم.

کار

کار : ما به دنبال آن رفتیم و در راه از جایی رد شدیم که کم و بیش شبیه دفتر یک هتل بود، با دفترچه ثبت نام و دو یا سه منشی که هیچ توجهی به آن نکردیم. رسید دردر انتهای راهرو، خود را در یک اتاق دایره‌ای بزرگ دیدیم که در اطراف آن تعدادی شکستن طلسم گرفتاری میز کوچک قرار داشت که بازدیدکنندگان توپ‌ها را روی آن‌ها به سمت گروهی از جیب‌ها می‌غلتند – برخی از بازی‌هایی که در کونی آیلند یا هر تفرجگاه تفریحی محبوب آمریکایی دیده می‌شود.

طلسم گشایش کار : با انجام این کار، هر کدام یک کارت پذیرش دو نفر دریافت کردیم و برای یافتن دعا برای شکستن طلسم مغازه خانم و خانم پروفسور حرکت کردیم. وقتی با کارتهایی که دریافت کرده بودیم به در ورودی رسیدیم، بلافاصله وارد اتاقی بسیار زیبا شدیم که شاید سیصد نفر در آن حدود نیم دوجین میز رولت جمع شده بودند. هیچ‌کس کوچک‌ترین توجهی به ما نکرد، و به نظر نمی‌رسید که هیچ کارمندی اهمیتی بدهد.

که آیا ما بازی می‌کنیم یا صرفاً به تماشا کردن راضی هستیم. با این حال، تقریباً همه در اتاق مشغول بازی بودند – با تمام جدیت شدیدی که به نظر می رسد این بازی شانسی بر طرفداران خود تأثیر می گذارد. ما مشاهده کردیم که چیپس های سفید پنج فرانک، قرمزها دعا برای گشایش کار فرزند بیست و بلوزهای گرد صد یا بیست دلار قیمت دارند. علاوه بر این، یک آبی بیضی شکل بزرگ با علامت پانصد و یک مستطیلی با علامت هزار وجود داشت.

طلسم گشایش کار : در کمتر از سه دقیقه، یک بازیکن هشت تراشه از هزار فرانک را از دست داد، و سپس، ظاهراً این برای عصر کافی است. سیگاری روشن کرد و به سمت خانه حرکت کرد. در حالی که او مشغول بازی بود، ما مشاهده کردیم که زن جوانی با نقاشی بیش از حد که به تازگی آخرین سهام خود را از دست داده بود، از او وام درخواست کرد. او یک تراشه صد فرانکی دختر را پرتاب کرد و بدون مکث رفت شکستن طلسم شیطان تا ببیند آیا او با آن برنده شده یا شکست.

ما بیشتر کنجکاو بودیم. او باخت. “اتاق بازی” در تقریباً در این مدت از غروب، مادام با کشف اینکه مشبک او باز است و تکه‌ای پول روی فرش ضخیم افتاده است، غوغایی به پا کرد. من و پروفسور فوراً پیاده شدیم تا به دنبال آن بگردیم، و حتی کروپینگ‌ها در میز بازی باطل شدن طلسم کار مجاور هم مکث کردند تا این حادثه را بررسی کنند. دو یا سه خدمتکار و پیشخدمت با عجله به کمک آمدند.

طلسم گشایش کار : که مادام سکه گمشده او را جاسوسی کرد و پیروزمندانه آن را گرفت. این یک قطعه یک سانتی‌متری بود – به ارزش یک پنجم سنت! من هرگز گروهی از خدمه‌های منزجرتر از این ندیده‌ام، و شک دارم که آیا قبلاً یک سکه به این کوچکی در این شمال مونت کارلو دیده شده باشد. با این حال مادام نسبت به نظر آنها بی تفاوت بود. این نزدیک‌ترین چیزی بود که ممکن است.

اضافه کنم که ما در آنجا پولی از دست دادیم. در انتهای قرار دارد، اسکله ای که به خوبی تا دریا امتداد دارد. لذت کشتی‌های بخار از اینجا برای سفرهای کوتاه در امتداد ساحل شروع می‌شوند، و در انتهای شهر به سمت راست بپیچید و به بندر و حوضه وسیعی می‌رسید که صدها قایق ماهیگیری میگو با بادبان قهوه‌ای کوچک در آنجا جمع می‌شوند.

طلسم گشایش کار : چند نفر از اینها در حالی که ما آنجا بودیم وارد شدند و محموله‌هایشان را تقریباً به محض بسته شدن، به گروه‌هایی از زنان بازاری مشتاق با سبدهای بزرگ فروختند. چند دختر در امتداد دیوار اسکله نشسته بودند و تورهای بزرگی را که در صید میگو نیز استفاده می شد، ترمیم می کردند. کوچه‌های پشتی کوچک در این مجاورت، و اطراف بازار ماهی عجیب، قدیمی‌ترین و کج‌ترین خیابان‌های شهر هستند.

خیابان تجاری اصلی شهر کوچک خیابان فلاندر و ادامه آن، خیابان د لا شاپل است که با هم یکی را از مستقیماً به ایستگاه راه آهن و قایق می رساند. در یک طرف این خیابان  قرار دارد که هر روز غروب یک گروه موسیقی نظامی در آن نواخته می شود و رو به روی آن هتل دو ویل است. آخرین روز ما با نگاهی گاه به گاه به کافه‌های بزرگی که برای پذیرایی از هزار مهمان طراحی شده بودند.

طلسم گشایش کار : در مورد این قسمت از شهر زیر باران شدیدی گذراندیم، اما تقریباً متروک بودند. باران به طور ناگهانی در نزدیکی شب متوقف شد و ما به بازگشتیم تا به جمعیت و ساحل طولانی نگاه کنیم. شب قبل بودما به اندازه کافی دیده بودیم، و بعد از سفارش دادن و لذت بردن حداکثری از آخرین شام فلاندری خود، راهی  شدیم تا با قایق شبانه به مقصد دوور برویم. همانطور که از کنار طولانی بیرون می‌رفتیم و به چراغ‌های درخشان در امتداد نگاه می‌کردیم.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پنج =