توسل

برنده شدن در قرعه کشی با دعا

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

برنده شدن در قرعه کشی با دعا , رسانه توسل ( جهت مشاوره دعا و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , برنده شدن در قرعه کشی با دعا : پس از آمدن به کنار رودخانه، زیر درختی نشست و روستاییان با دیدن شکوه ظاهر او با احترام به او نزدیک شدند. اما وقتی او شروع به موعظه کرد، آنها او را باور نکردند.

توسل : مردم از دنیا می روند و سرنوشت آنها پس از مرگ بر اساس اعمالشان خواهد بود.” از جمع خویشاوندانش جدا شود و زندگی دنیا را رها کند.۲۵ «کسی که صلح طلب است تیر زاری و شکایت و اندوه را بیرون بکشد. آسودگی خاطر را به دست خواهد آورد؛ کسی که بر هر غم و اندوهی غلبه کرده است، از غم رها می شود و برکت می یابد. دنبال کردن استاد از طریق استریم.

برنده شدن در قرعه کشی با دعا

در جنوب ساواتی، رودخانه‌ای بزرگ است که در کرانه‌های آن دهکده‌ای متشکل از پانصد خانه قرار دارد. بزرگوار جهانی که به فکر نجات مردم بود تصمیم گرفت به روستا برود و این دکترین را تبلیغ کند.

برنده شدن در قرعه کشی با دعا : زمانی که بودای ارجمند جهان ساواتی ساریپوتا را ترک کرد، تمایل به دیدن خداوند و شنیدن موعظه او داشت. با آمدن به رودخانه ای که آب در آن عمیق بود و جریان قوی بود، با خود گفت: این نهر مانع من نمی شود، من می روم و آن مبارک را می بینم و بر آبی که زیر پایش محکم بود، قدم گذاشت. مانند یک تخته گرانیت.۲ وقتی او به جایی در وسط نهر که امواج بلند بود رسید.

دعا

دعا : به هر شکلی که مردم فکر می‌کنند چیزی اتفاق می‌افتد، اغلب زمانی که اتفاق می‌افتد متفاوت است، و ناامیدی بزرگ است. بنگرید که شرایط دنیا چنین است. ۲۲ «کسی نه از گریه و نه از غم و اندوه آسوده خاطر می شود، بلکه درد او بیشتر می شود و بدنش رنج می برد. او خود را بیمار و رنگ پریده می کند. اما مردگان با زاری او نجات نمی یابند.

برنده شدن در قرعه کشی با دعا : قلب ساریپوتا تسلیم شد و شروع به فرو رفتن کرد. اما با برانگیختن ایمان و تجدید تلاش ذهنی [صفحه ۲۱۳]، مانند قبل پیش رفت و به ساحل دیگر رسید. (۳) مردم روستا از دیدن ساریپوتا شگفت زده شدند و از او پرسیدند که چگونه می تواند از نهر عبور کند، جایی که در آن آب وجود ندارد. پل نه کشتی.۴ و ساریپوتا پاسخ داد: “من در جاهلیت زندگی کردم تا زمانی که صدای بودا را شنیدم.

در حالی که مشتاق شنیدن آموزه نجات بودم، از رودخانه گذشتم و از روی آبهای پرآشوب آن گذشتم زیرا ایمان داشتم. ایمان، هیچ چیز دیگری، مرا قادر به انجام این کار نکرد، و اکنون در سعادت حضور استاد در اینجا هستم.» ۵ آن بزرگوار جهان افزود: «ساریپوتا، تو خوب صحبت کردی. ایمانی مانند تو به تنهایی می تواند جهان را نجات دهد.

برنده شدن در قرعه کشی با دعا : از خلیج خمیازه هجرت و قادر ساختن انسانها به راه رفتن خشک به ساحل دیگر.» (۶) و خداوند تبارک و تعالی روستاییان را بر لزوم پیشروی در غلبه غم و کنار گذاشتن همه غل و زنجیرها برای عبور از دعا برای ثروتمند شدن در۶روز رودخانه دعوت کرد. دنیاپرستی و رهایی از مرگ.۷ با شنیدن سخنان تاثاگاتا، روستاییان مملو از شادی شدند و با ایمان به آموزه های آن مبارک، قوانین پنج گانه را پذیرفتند و به نام او پناه بردند.

بیمار. بهیکخویی پیر با خلق و خوی بداخلاق به بیماری نفرت انگیزی مبتلا شده بود که بینایی و بوی آن چنان تهوع دعا برای درس خواندن پسرم آور بود که هیچ کس به او نزدیک نمی شد و در مصیبتش به او کمک نمی کرد.

برنده شدن در قرعه کشی با دعا : و واقع شد که آن بزرگوار به ویهاره ای که مرد بدبخت در آن خوابیده بود آمد. با شنیدن این قضیه دستور داد آب گرم تهیه کنند [ص ۲۱۴] و به اتاق بیمار رفت تا با دست خود زخم های بیمار را درمان کند و به شاگردانش گفت: ۱ «تاثاگاتا به دنیا دعا برای زیبا شدن کودک آمده است تا دوستی با فقرا، حمایت از بی‌حفاظان، تغذیه مبتلایان به دردهای جسمانی، اعم از پیروان دارما و کافران، بینایی بخشیدن.

به نابینایان و روشن ساختن اذهان فریب خوردگان، دفاع از حقوق یتیمان و نیز دفاع از حقوق یتیمان. سالخوردگان و با انجام این کار برای دیگران سرمشق قرار می دهد. این پایان کار اوست، و بدین ترتیب او به هدف بزرگ زندگی مانند رودخانه هایی که خود را در اقیانوس گم دعا برای درد دست بچه می کنند، می رسد. بهیکخو بیمار روزانه تا زمانی که در آن مکان می ماند. و فرماندار شهر نزد بودا آمد تا به او احترام بگذارد.

برنده شدن در قرعه کشی با دعا : و با شنیدن خدمتی که خداوند در ویهارا انجام داد، از مبارک در مورد وجود قبلی راهب بیمار سؤال کرد و بودا گفت: ۳ “در روزها پادشاهی شرور بود که هرچه می توانست از رعایای خود اخاذی می کرد و به یکی از افسران خود دعا برای درد پاشنه دستور داد تا بر مردی بزرگوار شلاق بزند. اما هنگامی که قربانی خشم پادشاه التماس رحمت کرد.

احساس شفقت کرد و تازیانه را به آرامی بر او زد.اکنون پادشاه به شکل دواداتا متولد شد که توسط همه پیروانش رها شده بود، زیرا دیگر حاضر به تحمل سختی او نبودند و او با بدبختی و پشیمانی درگذشت.افسر بهخوی بیمار است که با آزار و اذیت برادرانش در ویهارا، در پریشانی خود بدون کمک رها می‌شد. بودیساتا؛ او به عنوان تاتاگاتا دوباره متولد شده است.

برنده شدن در قرعه کشی با دعا : اکنون سهم تاثاگاتا است که به افسر بدبخت کمک کند، همانطور که او به او رحم کرد.» (۴) و آن بزرگوار این جملات را تکرار کرد: «کسی که ملایم را به درد می آورد یا بی گناه [ص ۲۱۵] را به دروغ متهم می کند. ، یکی از ده بلای بزرگ را به ارث خواهد برد. اما کسی که رنج کشیدن را با صبر آموخته است، پاک خواهد شد و وسیله ای برگزیده برای تسکین رنج خواهد بود.

بهخوی بیمار با شنیدن این سخنان رو به بودا کرد، به بدخلقی خود اعتراف کرد و توبه کرد، و با دلی که از خطا پاک شده بود، به خداوند احترام می‌گذاشت. فیل صبور. در حالی که مبارک در جتاوانا ساکن بود.

برنده شدن در قرعه کشی با دعا : در ساواتی صاحبخانه‌ای زندگی می‌کرد که همه همسایگانش او را صبور و مهربان می‌شناختند، اما بستگانش شریر بودند و نقشه ای برای دزدی از او اندیشیدند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شانزده =