توسل

دعای عشق همسر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای عشق همسر , رسانه توسل ( جهت مشاوره همسر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای عشق همسر : فرازهای زیر از قدیمی‌ترین بخش اوستا، گاتها است: «نیکوست اندیشه، نیک گفتار، نیک کار زرتشت پاک». “من با دعای خود با دستان برافراشته این شادی را آرزو می کنم، کارهای پاک روح القدس، مزدا، تمایل به انجام اعمال نیک، و عطایای ناب برای هر دو جهان، جسمانی و روحانی.” “من روح خود را به بهشت ​​سپردم و تا زمانی که بتوانم آنچه را که پاک است آموزش خواهم داد.” «من پاکی و نیک‌اندیشی را تا ابد نگه می‌دارم.

توسل : خالق فعال،. پروردگار جهانیان،. پروردگار خوبی ها،. اولین مد،. که خلقت خالص را آفرید، که بهترین روح را با درک خود نگه می دارد.» «اهورامزدا را می ستایم که چهارپایان را آفرید، آب و درختان نیکو، شکوه نور، زمین و همه خوبی ها را آفرید.

دعای عشق همسر

ای اهورامزدا، از خودت به من بیاموز؛ از آسمان، به دهانت، که جهان نخستین بار به آن پدید آمد.««ای مزدا، تو را نخستین اندیشیده‌ام که با جان ستایش کنم.

دعای عشق همسر : ما فراواشی‌های مردان و زنان پاک را می‌ستایم، – هر چه که منصفانه‌ترین، پاک‌ترین، جاودانه‌تر باشد.» «ما روح خوب، پادشاهی نیکو، قانون نیکو، – هر چه خوب است را ارج می‌گذاریم.» «در اینجا روح و بدن گاو، سپس روح‌های خود، جان‌های گاوهایی که می‌خواهند ما را در زندگی حفظ کنند، می‌ستاییم. مردان و زنان خوب،. سرای آب،. ملاقات و جدایی راهها،. کوه هایی که آب ها را جاری می کنند.

همسر

همسر : سلامتی، طلایی، با ساقه های مرطوب، سراوشا را می ستایم، که چهار اسب او را حمل می کنند، بی لک، درخشان، تندتر از طوفان ها، که بدون خواب، از جهان در تاریکی محافظت می کند.

دعای عشق همسر : باد شدید ایجاد شده توسط اهورامزدا،. هائوما، افزایش دهنده، دور از مرگ.» «اکنون به من گوش کن و بشنو! خردمندان همه را آفریده اند. دکترین شیطانی دیگر جهان را نابود دعا برای بدست اوردن عشق از دست رفته نخواهد کرد.” «نفس‌ها، آموزه‌ها، سخنان، آثار ما، با هم متحد نمی‌شوند.» «ای مزدا، من که ثروت اندک و مردان کم دارم، چگونه تو را راضی کنم؟ چگونه می توانم تو را مطابق میل خود بزرگ کنم!. من به آرزوهای تو راضی خواهم بود.

این تصمیم درک من و جان من است.» زیر از خرده اوستا است:— «به نام خداوند بخشنده، بخشنده، غنای عشق، ستایش نام اورمزد، خدایی که همیشه بود، همیشه هست و همیشه خواهد بود». بهشتی در میان بهشتیان، با نام «حکومت تنها از او گرفته شده است». اورمزد بزرگترین فرمانروا، توانا، دانا، خالق، پشتیبان، پناهنده، مدافع، تکمیل کننده اعمال نیک، ناظر، پاک، نیکو و عادل است.

دعای عشق همسر : «با تمام قوت (بیاورم) از موجودات بزرگی که آفرید و ویران کرد، و با تعیین زمان خود، قوت و حکمت از شش امشاسپند، دور بهشت، خورشید تابان، ماه درخشان، باد، آب، آتش، زمین، درختان، چارپایان نیکوکار و فلزی که عمل کرد، برتر است.» انسانها را از همه موجودات زمینی بزرگتر ساخت و از طریق موهبت گفتار آنها را آفرید تا بر مخلوقات حکومت کنند.

مانند جنگجویان با داوها. ۱۳۸ «ستایش دانایی خدا را که از طریق زرتشت مقدس صلح را برای مخلوقات، حکمت شریعت، روشنگری برگرفته از آسمان، و دانایان آسمانی، و دانایان آسمانی فرستاده است. و خواهد بود، (و) حکمت حکمت‌ها، که آزادی از جهنم را برای روح در پل ایجاد می‌کند، و او را به آن بهشت ​​می‌رساند، درخشان و خوشبوی پاکان. من به قانون خالص اعتقاد دارم.

دعای عشق همسر : با هر کار نیکی برای همه گناهان آمرزش می طلبم. کار مفید و پرهیز از زیان ده را برای خود خالص نگه می دارم. من شش قوه – فکر، گفتار، کار، حافظه، ذهن و درک را خالص نگه می دارم. ای نیکوکار، عزت تو را با پندار نیک، گفتار نیک، کارهای نیک، بر حسب اراده تو می توانم به انجام برسانم. “من از راه درخشان بهشت ​​وارد می شوم، ترس جهنم بر من غلبه نکند!

باشد که از پل چین وات گام بردارم، باشد که به بهشت ​​برسم، با عطر بسیار، و همه لذت ها، و تمام روشنایی.” llستایش بر آفریدگار اورمزد حکیم و توانا و توانا است. به هفت امشاسپند; به ایزد بهرام، نابودگر پیروز دشمنان.» «ستاره تیستریا ما را دعای عزیز شدن نزد شخصی خاص از راه دور می ستاید، درخشان، با شکوه، با مسکن خوب، نور، درخشان، نمایان، گردش در اطراف، سالم، شادی بخش، بزرگ، گردش از دور، با پرتوهای درخشان، پاک، و آبی که دریاهای پهن را می سازد.

دعای عشق همسر : نیکو، معروف، نام گاو نر را که به وسیله ی مازدا و با قدرت خلق شده است. “برای درخشندگی او، برای عظمت او، ستاره تیستریا را با ستایش شنیدنی ستایش خواهم کرد. ما ستاره تیستریا را می ستاییم، ستاره درخشان، با شکوه، با پیشکش ها، با هائوما بسته به گوشت، با مائوترا که به زبان خرد می بخشد.

با گفتار و کردار، با پیشکش هایی با گفتار درست.» تیر مورچه ای، تیر بسیار منعطف، شایسته افتخار در میان دعا برای مرگ همسر شایستگان افتخار، که از کوه نمناک به کوه درخشان می آید. عمیق ترین اعتقادات در چنین مجموعه ای آشکار می شود، نه در واقع در یک بیانیه سیستماتیک، بلکه در صمیمانه ترین بیان. این شامل ایمان قلبی است تا گمانات عقلی. چنین اثری به سختی می تواند غیر از معتبر باشد.

دعای عشق همسر : زیرا مردان عبادت نمی‌خوانند، و اگر می‌کردند، به سختی می‌توانستند آنها را وارد عبادت یک ثروت با نمک جامعه مذهبی کنند. اوستا مشتمل بر وندیداد است که بیست و دو فرگرد یا فصل از آن حفظ شده است. ، در بیست و هفت; ، در هفتاد; و اوستای خرده یا اوستای کوچک که شامل یشت‌ها، پتت‌ها و دعاهای دیگر برای استفاده افراد غیر مذهبی است. از این میان، اشپیگل گاتهای یاچنا را قدیمی‌ترین آنها می‌داند.

بعد از وندیداد، در نهایت اولین بخش یچنا و خرده اوستا. § ۷. توسعه بعدی سیستم در . بوندهش کتابی است دیرتر از اینها، و در عین حال، در محتوای آن، به دوره بسیار اولیه بازمی گردد. ویندیشمن، ۱۴۰، که اخیراً ترجمه جدیدی از این کتاب را به ما داده است.

دعای عشق همسر : می‌گوید: «در رابطه با بوندهش، مطمئن هستم که مطالعه دقیق‌تر این کتاب قابل توجه، و مقایسه دقیق‌تر آن با متون اصلی، نظر نامطلوبی را که تاکنون در مورد آن وجود داشت، به یکی از معتبرترین متن‌ها تغییر خواهد داد. هر چه دقیق دعای تسخیر قلب پسر تر بررسی شود، قابل اعتمادتر است.” خلاصه زیر از سیستم پارسی بیشتر از بوندهش و نوشته های بعدی پارسی ها گرفته شده است. ما آن را از رود خلاصه کرده ایم.

در زمان خود زرتشت، احتمالاً تا این حد کامل توضیح داده نشده بود. فقط میکروب های آن را در کتب قدیمی اوستا می توان یافت. این تردید وجود دارد که آیا آموزه زرنا-آکرانا، یا موناد پشت دواد، در اوستا یافت می شود. اگرچه به نظر می رسد متون مهم در وندیداد۱۴۱ در واقع دلالت بر وجودی برتر و نامتناهی دارد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یک =