توسل

دعا نویسی یعنی چه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا نویسی یعنی چه , رسانه توسل ( جهت مشاوره چه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا نویسی یعنی چه : در خندق های کنده شده، در زمین آشفته، در آن بامبوهایی که مانند تیغ تیز شده بودند: هیچ جا ندیدیم. ناگهان، در ۲ مارس، نیروهای کمکی تونکینی که تا کمر وارد چمن شده بودند، تگرگ گلوله دریافت کردند.

توسل : دیدند که مانند گربه ببر، پرچم های سیاه بر روی مجروحان می جهند تا سر آنها را ببرند. ما در یووک هستیم، با موقعیت‌های واقعاً مهیبی روبرو هستیم، عزیزم، که توسط لیو-وین-فوک قدیمی تأسیس شده است.

دعا نویسی یعنی چه

بین ما و تویین کوان، بین سربازانمان و “رفقا”، ارتش یون نام، سربازان خوبی که برخی از آنها قسم خورده بودند که بجای عقب نشینی بمیرند، پیشانی خود را با صلیب سرخ خالکوبی کرده بودند. و این متعصبان و این جنگجویان همه ماجراجویی هستند که باید قبل از رسیدن به پادگان تحت فرماندهی، تکان بخورند، رانده شوند، نابود شوند! -بیا بریم!

دعا نویسی یعنی چه : بچه های من، یک تلاش دیگر! یک تلاش! همیشه یک تلاش! بار زنگ می زند. دوید، دوید، دوید، دوید! و من بودا را زمزمه می کنم ! آه! بودا، بودا! در پیش! در پیش! دو بار پیاده نظام دریایی، گردان محیاس، به چینی ها حمله می کند. دو بار چینی ها آن را دفع کردند. شب که می شود دویست متر با دشمن فاصله داریم. دویست متر! و باران می بارد! مردان در چمن ناله می کنند.

چه

چه : کشور لعنتی: ناوگانی که ما را در کنار رودخانه کلر همراهی می کرد، مجبور شد، به قدری سرگردان شد، گاهی اوقات قایق های توپدار خود را با اسلحه بکشاند. ما در میان علف های بلند گوساله هایمان را با بامبوهای قیچی نوشتن دعا برای ترس بچه بریده ای که چینی ها به طرز زیرکانه ای آنجا پنهان کرده بودند، بریدیم. و نه یک دشمن آشکار. ما آن را حس کردیم، همه جا آن را پیش بینی کردیم.

دعا نویسی یعنی چه : کبریت خیس روشن می کنند تا مجروح را ببرند… چه شبی است عزیزم! این مه مرطوب، این باران یخی که خون را در گل پایمال شده رقیق می کند، این دشمنانی که آنجا هستند و تیراندازی می کنند. صدای سوت گلوله و چکه آب؛ این دعا نویسی جن برداشت ها هرگز فراموش نمی شوند. من نسبتاً نزدیک به خطوط چینی پیش رفته بودم و پرچم های سیاه را می شنیدم که با صدای غم انگیزشان صحبت می کردند.

ناگهان در میان رگبار اسلحه، یک توده غلتان بر روی پاهایم دریافت کردم. به طرف جلو خم می‌شوم، با ایمان دعا برای بچه دار شدن دوقلو پسر به یک پرتابه… این سر، سر بریده یک دهقان کوچک از فرانسه بود که چینی‌ها ما را به عنوان تهدید و چالش از میان علف‌ها فرستادند. آه! من دیگر حتی کر آنتونیا را هم نخواندم! با خشمی کسل کننده، اشتهای وحشیانه برای انتقام و مرگ منتظر سحر بودم.

دعا نویسی یعنی چه : و وقتی روز رسید، آن روز خاکستری مارس که قرار بود این همه جنازه را روشن کند، زنده باد خدا! چگونه تورکوهایمان را برداشتیم! “به جلو، الجزایری ها!” در پیش! دوستان منتظرند! و حمله کن! حمله به سنگرهای چینی! طوفان دعا نویسی خوب است یا بد کردن! مسئله پاره شدن از ناخن های زردمردانی بود که محاصره شده بودند و نفس نفس می زدند و مانند مسیحا منتظر لشکریان ما بودند.

طوفان کردن! آهسته می دویدند، کاپشن های آبی آسمانی بچه های آفریقایی من! ردوبت ها، لوله های بامبو، تیراندازی آیا دعا نویسی حقیقت دارد متقابل، هویتزر، تفنگ های بارو، هیچ چیز مانع آنها نشد. هیچ چی. آنها به داخل آتش پریدند، به جهنم پریدند. یک مین منفجر می شود. زمین می لرزد. ما موهای سوخته و لباس سوخته داریم. چهل تورکو از شرکت من به تنهایی مانند یک دهانه آتشفشان ناپدید می شوند.

دعا نویسی یعنی چه : در پیش! در پیش! ما فریادهای مرگ را نمی شنویم، همان طور که شغال های ما فریادهای خشم بر زبان می آورند. گلوله ها سوت می زنند، گلوله های توپ زمزمه می کنند، فوگاس ها می ترکند. در پیش! و سنگرها به دوش کشیده شد، جنگجویان من از سنگرها بیرون پریدند، آسمانیان را تعقیب کردند و پرچمهای جمجمه آنها را از آنها دریدند.

من هم مثل آنها تب داشتم، “فوریا” این شکار انسانها. درست در مقابل مردانم، هفت تیر در دست، انبوه سربازان سرکوب شده را جلوی خود هل دادم که در حالی که به آتش تبدیل می شدند، اسلحه های خود را به زمین می انداختند. در دوردست تویین کوان که هنوز ایستاده بود، سیلوئت خرد شده اش را نشان داد… عزیزم، در نیمه راه، یک مشت پرچم سیاه در یک بتکده متروک ایستادند و با دیدن من که اکنون توسط چند نفر دنبالم می‌آیند.

دعا نویسی یعنی چه : به سرعت آتش گشودند. تا ما را قطع کند تورکوهای من عصبانی شدند. ما خود را به داخل حیاط علفزاری که قبل از هر بتکده ای قرار دارد پرتاب می کنیم، سپس با سه جهش به همان بتکده ای که گلوله ها از آن بیرون می آمدند، می رویم. بدون دری به بتکده؛ از آستانه، ما فقط یک سیاهچاله را می بینیم که رگه هایی با شلیک گلوله دارد. ما وارد شدیم.

یک هواپیمای هواپیما سه نفر از مردانم را در کنارم برید و من تقریباً به تنهایی به این لانه لاکی و طلاکاری شده نفوذ کردم که در پایین آن مانند گرازهای اجباری پرچم های سیاه منتظر ما بودند. من همیشه این منظره را خواهم دید، به شما می‌گویم: اجساد روی سنگفرش‌ها، ستون‌ها با کتیبه‌های طلایی‌شان پوشیده از دود، شبح‌های عجیب و غریب و مختلط از خدایان و موجودات زنده، که همگی اخم می‌کنند.

دعا نویسی یعنی چه : زیرا این خدای کاملا سبز که سربازان ما به آن می‌گویند شیطان، به چینی های منظم مسلح و شلیک کردند. و در پس زمینه، در میان این بت های نقاشی شده، و این غرفه های سیاه که به دیوارهای قرمز بتکده تکیه داده اند، مجسمه بودا، یک بودای بزرگ، یک بودا به اندازه یک کودک ده ساله، و شعله ور بود، تماماً از طلای سرخ، زیر شعاع نوری که از پشت بام این بتکده وارد می شد و پوسته ای آن را ترک می کرد.

از انبوه چینی هایی که به سمت ما تیراندازی می کردند، از این دشمنانی که از پشت خم شده بودند و تیرهای تفنگشان را تقریباً به سمت ما شلیک می کردند، هیپنوتیزم شده به هیچ چیز نگاه نکردم، اما این بودا، آنجا ایستاده، عالی است و به نظرم می رسد که انگار در یک شکوه و – می گویند افرادی که ناگهان غرق می شوند تمام زندگی گذشته خود را در چند ثانیه دوباره می بینند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 4 =