توسل

طلسم حلقه ازدواج

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

طلسم حلقه ازدواج , رسانه توسل ( جهت مشاوره ازدواج و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم حلقه ازدواج : چهار کلیسا با تزئینات طلایی با آنها مخلوط شده است. در مجموع این شهر ظاهری شاهزاده دارد. بسیاری از دادگاه‌ها بزرگ هستند و دارای پرچم‌هایی با سنگ هستند و گالری‌هایی در اطراف آن‌ها قرار دارند. کوچه ها که به همین ترتیب سنگفرش شده اند باریک هستند. این کاخ به لاما و افسرانش، معابد، انبارها، انبارها و غیره اختصاص یافته است.

توسل : بقیه شهر به طور کامل توسط کشیشان ساکن شده است که تعداد آنها حدود چهار هزار نفر است. در زیر محتوای گزارش آقای بوگل از مصاحبه او با تاشی لاما در ۸ نوامبر ۱۷۷۴ (مخفف تبت مارکام) است: بعد از ظهر اولین مخاطب خود را از تاشی لاما داشتم. او حدود چهل سال سن دارد و قدش پایین است و به چاق شدن تمایل دارد. رنگ چهره او از اکثر تبتی ها روشن تر است و بازوانش به سفیدی بازوان یک اروپایی است.

طلسم حلقه ازدواج

موهای او که مشکی است بسیار کوتاه شده است. چشمانش کوچک و سیاه است. قیافه اش خندان و خوش خلق است. او بر تخت خود بود و شکل گرفت ۴۴۵از چوب حکاکی شده و طلاکاری شده، با چند بالشتک بالای آن، که روی آن پاهایش را در زیرش تا کرده بود. او کلاهی به شکل میتر از پارچه پهن زرد پوشیده بود، میله‌های بلندی که با ساتن قرمز پوشیده شده بود.

طلسم حلقه ازدواج : یک کت پارچه‌ای زرد بدون آستین، و یک مانتوی ساتن همرنگ روی شانه‌هایش انداخته بود. در یک طرف او پزشکش ایستاده بود و دسته ای از چوب صندل معطر در دستش می سوخت. در طرف دیگر جام دار او ایستاده بود. هدایای فرماندار را پیش او گذاشتم و نامه و گردن بند مروارید را به دست خود او به همراه یک دستمال سفید از طرف خودم، طبق رسم کشور، تحویل دادم.

ازدواج

ازدواج : در سال ۱۷۷۴ به تاشی لونپو رسید. توصیف او از آن به این صورت است. من آن را به اختصار می دهم (از تبت آقای کلمنتز مارکهام):- از پای تاشی لونپو که بر روی شیب پایین تپه ای شیب دار ساخته شده طلسم ازدواج مبارک است گذشتیم. سقف کاخ تماماً از مسی طلاکاری شده است. بنا از آجرهای تیره رنگ است. خانه های شهر یکی از روی هم بلند می شوند.

طلسم حلقه ازدواج : او مرا به جذاب ترین شکل پذیرفت. روی یک چهارپایه بلند که طلسم ازدواج با فلفل سیاه با فرش پوشیده شده بود نشسته بودم. بشقاب های گوشت گوسفند پخته، برنج آب پز، میوه های خشک، شیرینی، شکر، بسته های چای، لاشه گوسفند خشک و غیره، پیش روی من و همراهم، آقای همیلتون قرار گرفتند. لاما دو سه ظرف چای با ما نوشید، اما بدون اینکه لطفی بکند، یکی دو بار از ما خواست که غذا بخوریم.

و در هنگام بازنشستگی، دستمال سفیدی روی گردنمان انداخت. بعد از دو یا سه ملاقات، بدون هیچ طلسم جهت ازدواج مراسمی از من پذیرایی می کرد، سرش برهنه، و فقط لباس قرمز بزرگی که همه راهبان پوشیده بودند، چکمه های قرمز، یک جلیقه پارچه ای زرد، با بازوان برهنه و تکه ای پارچه زرد درشتی روی شانه هایش انداخته بود. او گاهی روی صندلی می‌نشست.

طلسم حلقه ازدواج : گاهی روی نیمکتی که با پوست ببر پوشیده شده بود و هیچ‌کس جز جام‌دار حاضر نبود. گاهی اوقات او با من در اتاق قدم می زد، تصاویر را توضیح می داد، یا نکاتی را در مورد رنگ چشمانم بیان می کرد، و غیره. در سال ۱۷۸۳، زمانی طلسم ازدواج با شخص مورد علاقه که تاشی لونپو توسط کاپیتان ترنر بازدید شد، صومعه شامل ۴۰۰ خانه بود که بسیاری از آنها از سنگ و مرمر ساخته شده بودند و حداقل دو طبقه ارتفاع داشتند.

آنها شامل حدود ۳۷۰۰ راهب (اکنون ۳۸۰۰) بودند. در اطراف خانه ها معابد طلاکاری شده، قله ها، بناهای هرمی شکل (Stūpas) و بالاتر از همه کاخ تاشی لاما قرار داشت که منظره ای خیره کننده را تشکیل می داد. ۴۴۶ کاپیتان طلسم ازدواج تبادل نظر ترنر در ۴ دسامبر ۱۷۸۳ در صومعه همسایه ترپالینگ مصاحبه قابل توجهی با لامای بزرگ داشت. او فرزند شاهزاده را که در آن زمان هجده ماهه داشت.

طلسم حلقه ازدواج : روی تخت نشسته بود و پدر و مادرش روی دست چپ ایستاده بودند. کاپیتان ترنر با اطلاع از این که اگرچه قادر به صحبت کردن نیست، اما می تواند بفهمد، به او گفت که فرماندار کل با دریافت خبر درگذشت او غرق اندوه شده است و به غم و اندوه خود ادامه داد تا اینکه ابر با ظهور دوباره او از بین رفت. فرماندار امیدوار بود که بتواند برای مدت طولانی به روشنایی جهان با حضور خود ادامه دهد.

نوزاد با استواری به فرستاده بریتانیا نگاه کرد و به نظر می‌رسید که با دقت عمیق به سخنان او گوش می‌دهد، در حالی که مکرراً سرش را تکان می‌داد، گویی همه هجاها را می‌فهمد. او ساکت و آرام بود و با وقار شگفت انگیزی رفتار می کرد. کاپیتان ترنر او را یکی از خوش تیپ ترین بچه هایی می دانست که تا به حال دیده است. به نظر می رسد که او بزرگ شده است.

طلسم حلقه ازدواج : تا یک فرمانروای توانا و عابد باشد که سال ها با حضور خود تبتی ها را خشنود کرده و تا سنین پیری خوب زندگی کرده است. تاشی لونپو توسط مبلغان فرانسوی ملاقات نشد، اما M. Huc به ما اطلاع می دهد (ii. 157) که در سال ۱۸۴۶ پانچن لاما ۶۰ ساله بود و هنوز پرقدرت بود. به M. Huc گفته شد که او اصالتاً هندی است و او از خود اعلام کرده است که اولین تجسم او هزاران سال قبل در هند اتفاق افتاده است.

آقای سارات چاندرا داس که قبلاً از یادداشت های سفر او در تبت عصاره های زیادی آورده شده است. ۴۴۷بدین ترتیب از ورود او به تاشی لونپو در ۹ دسامبر ۱۸۸۱ می نویسد (عصاره به معنای واقعی کلمه آورده نشده است و به اختصار آمده است): بعد از ظهر به تاشی لونپو رسیدیم. در مقابل ورودی غربی متوجه دو چورتن شدم (یعنی «آیتاس یا استوپاس»، به ص ۵۰۴ مراجعه کنید.

طلسم حلقه ازدواج : از این سخنرانی ها)، یکی بسیار بزرگ، با گلدسته طلایی، و دیگری کوچک. با ورود به صومعه بزرگ، تمام دانش خود را در مورد مراسم بودایی و آداب راهبان جمع آوری کردم تا راهبان رهگذر به عنوان فردی که با وظایف پوشندگان لباس مقدس بی اطلاع هستند مورد انتقاد قرار نگیرم. آهسته و با نیروی جاذبه راه می رفتم.

اما مخفیانه همه چیز را در اطرافم مشاهده می کردم. چند یاک تحت سرپرستی سه یا چهار گله بودند که احتمالاً منتظر بازگشت تعدادی از آنها از داخل صومعه بودند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 11 =