توسل

دعای خوش شانسی خیلی قوی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای خوش شانسی خیلی قوی , رسانه توسل ( جهت مشاوره قوی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای خوش شانسی خیلی قوی : ثبوت ذهنی که روح را مجذوب می کند، به روی من بگشا.»۲۸ و مبارک گفت: «ابهیناها کدامند؟»۲۹ مرید پاسخ داد: «شش ابهینا وجود دارد: (۱) ) چشم آسمانی; (۲) گوش آسمانی; (۳) بدن به اراده یا [صفحه ۱۷۶] قدرت تبدیل. (۴) آگاهی از سرنوشت خانه های قبلی، به طوری که از حالات وجودی قبلی آگاه شود.

توسل : توانایی خواندن افکار دیگران. و (۶) علم به درک نهائی جریان حیات». اما به راستی که هر انسانی می تواند به آنها دست یابد. توانایی های ذهن خود را در نظر بگیرید. تو حدود دویست لیگ از اینجا به دنیا آمدی و آیا نمی توانی در اندیشه خود، در یک لحظه به محل زادگاهت سفر کنی و جزئیات خانه پدرت را به خاطر بسپاری؟ آیا با چشم عقل خود ریشه درختی را نمی بینی که باد آن را تکان می دهد بی آنکه سرنگون شود.

دعای خوش شانسی خیلی قوی

آیا جمع آوری کننده گیاهان در بینش ذهنی خود، هر وقت که بخواهد، هیچ گیاهی را با ریشه، ساقه، میوه، برگ و حتی موارد استفاده از آن نمی بیند؟ آیا کسی که زبان ها را می فهمد، نمی تواند هر کلمه ای را که بخواهد با علم به معنی و مفهوم دقیق آن به ذهن خود یادآوری کند؟ چقدر بیشتر تاثاگاتا ماهیت چیزها را درک می کند. او به قلب انسان ها نگاه می کند و افکار آنها را می خواند.

دعای خوش شانسی خیلی قوی : او تکامل موجودات را می‌داند و غایات آنها را پیش‌بینی می‌کند.» (۳۱) شاگرد گفت: «سپس تاثاگاتا تعلیم می‌دهد که انسان می‌تواند از طریق جهانا به سعادت ابهینا دست یابد.» (۳۲) و مبارک در پاسخ پرسید: «جهانا از طریق کدامند. کدام مرد به ابهینیا می رسد؟» (۳۳) مرید پاسخ داد: «چهار جانا وجود دارد. جهنه اول عزلتی است که در آن باید ذهن خود را از نفسانیات رها کرد.

قوی

قوی : و مبارک گفت: از من بپرس پسرم، سؤالاتی که بر روحت سنگینی می کند.» ۲۷ و شاگرد گفت: «آیا راهب فروتن می تواند با تقدیس خود، استعدادهای حکمت ماوراء طبیعی به نام ابهیناس و قدرت های ماوراء طبیعی به نام ایدی را به دست آورد را به من نشان دهید، راه رسیدن به بالاترین خرد؟ جهناها را که وسیله به دست آوردن سامادی است.

دعای خوش شانسی خیلی قوی : جهنا دوم، آرامش ذهنی سرشار از شادی و سرور است. جهنا سوم لذت بردن از چیزهای معنوی است. جهنا چهارم حالتی از خلوص و آرامش کامل است که در آن ذهن فراتر از هر شادی و اندوه است.» [صفحه ۱۷۷] ۳۴ خداوند تبارک و تعالی به او سفارش کرد: «خوب، پسرم. هوشیار باش و اعمال نادرست را که فقط در خدمت هستند، رها کن.» تا عقل را تسخیر کند.

شاگرد گفت: «ای تبارک، از من مدارا کن، زیرا من ایمان بی‌درستی دارم و در جستجوی حقیقت هستم. ای تبارک و تعالی، ای تاثاگاتا، ای پروردگار و مولای من، ادّیپادا را به من بیاموز». (۱) از بروز صفات بد جلوگیری کنید. (۲) صفات بدی که به وجود آمده را کنار بگذارید. (۳) خوبی را تولید کنید که هنوز وجود ندارد. (۴) خیری را که از قبل وجود دارد افزایش دهید. – با اخلاص جستجو کنید و در جستجو استقامت کنید.

دعای خوش شانسی خیلی قوی : در نهایت حقیقت را خواهی یافت.» ۳۷ LXI. معلم ناشناس. و مبارک به اَناندا گفت: ۱ «ای اِناندا، مجالس گوناگونی وجود دارد. مجالس اشراف، برهمن ها، خانوارها، بهخوها و سایر موجودات. زمانی دعای زبان بند برای خانواده عروس که وارد مجلس می‌شدم، همیشه قبل از اینکه بنشینم، رنگی شبیه رنگ مخاطبم و صدایی شبیه صدای آنها می‌شدم.من با آنها به زبان آنها صحبت کردم و سپس با گفتار دینی، آنها را آموزش دادم.

تسریع کردم و خوشحالشان کردم. ۲ “آموزه من مانند اقیانوس است که دارای همان هشت ویژگی شگفت انگیز دعای زبان بند خانواده عروس است. ۳ “هم اقیانوس و هم دکترین من به تدریج عمیق تر می شوند. هر دو تحت تمام تغییرات هویت خود را حفظ می کنند.

دعای خوش شانسی خیلی قوی : هر دو اجساد مردگان را بر زمین خشک بیرون انداختند. همانطور که رودهای بزرگ هنگام سقوط به رودخانه نام خود را از دست می دهند و از آن پس به عنوان اقیانوس بزرگ به حساب می آیند، بنابراین همه کاست ها که [صفحه ۱۷۸] از دعای قوی برای غلبه بر دشمن اصل و نسب خود چشم پوشی کردند و وارد سنگا شدند، برادر می شوند و پسران ساکیامونی به حساب می آیند.

اقیانوس هدف همه نهرها و باران از ابرهاست، با این حال هرگز لبریز نمی شود و هرگز خالی نمی شود: بنابراین دارما توسط میلیون ها نفر در آغوش گرفته می شود، اما نه افزایش می یابد و نه کاهش می یابد. همانطور که اقیانوس بزرگ فقط یک طعم دارد، طعم نمک، دکترین من نیز فقط یک طعم دارد، طعم رهایی. هم اقیانوس و هم دارما مملو از جواهرات و مروارید و جواهرات هستند و هر دو خانه‌ای برای موجودات دعای قوی برای ثروتمند شدن سریع توانا می‌سازند.

دعای خوش شانسی خیلی قوی : این هشت ویژگی شگفت‌انگیز است که در آنها آموزه من شبیه اقیانوس است.۵ «آموزه من خالص است و آن هیچ فرقی بین نجیب و حقیر، غنی و فقیر قائل نمی شود. ۶ “آموزه من مانند آبی است که همه را بدون تمایز پاک می کند. “آموزش من مانند آسمان است، زیرا در آن جا وجود دارد، فضای زیادی برای پذیرایی از همه، برای مردان و زنان، پسران و دختران، قدرتمندان و فرومایه ها دعای برای فروش فوری ماشین وجود دارد.

اما وقتی صحبت کردم، آنها مرا نشناختند و می گفت: “این چه کسی است که این گونه صحبت می کند، یک انسان یا یک خدا؟” سپس با گفتار دینی به آنها دستور داده، تسریع و شادمان کردم، ناپدید شدم. اما آنها مرا نشناختند، حتی زمانی که ناپدید شدم.»۱۰ [صفحه ۱۷۹] مثلها و داستانها. LXII. مثلها. و در پایان عالی در روح خود شکوهمند و در نامه خود شکوهمند است.

دعای خوش شانسی خیلی قوی : اما به همین سادگی، مردم نمی توانند آن را درک کنند. من باید با آنها به زبان خودشان صحبت کنم. من باید افکارم را با افکار آنها تطبیق دهم. آنها مانند بچه ها هستند و عاشق شنیدن قصه ها هستند. بنابراین، برای توضیح شکوه دارما برای آنها داستان هایی خواهم گفت. اگر آنها نتوانند حقیقت را در استدلال‌های انتزاعی که من به آن رسیده‌ام درک کنند، با این وجود ممکن است آن را درک کنند.

اگر در مثلها نشان داده شود. به خودت تکیه کن و به کمک بیرونی تکیه نکن.۱۳ “چون چراغی به حقیقت چنگ بزنید. تنها در حقیقت نجات را بجویید. به غیر از خود به دنبال کمک نباشید.” چراغی برای خود باشد، تنها بر خود تکیه کند و نه به هیچ کمک خارجی، به حقیقت چون چراغ او چنگ بزند و نجات را تنها در حقیقت جستجو کند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =