توسل

دعای زبان بند خانواده عروس

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای زبان بند خانواده عروس , رسانه توسل ( جهت مشاوره عروس و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای زبان بند خانواده عروس : او امتناع می کرد و می گفت که کنیز است و تاجر بسیار عصبانی می شد. گفت نمی تواند چنین کاری بکند. و با این حال، هنگامی که دختر گفت: “بگذارید فرار کنیم، زیرا ما یکدیگر را دوست داریم”، او می دانست که این حقیقت دارد، و او او را همانطور که او او را دوست دارد، دوست دارد. و تنها افتخار او به اربابش بود که او را از انجام آنچه که او خواسته بود باز داشت. اما چون قلبش آهنی نبود.

توسل : و مردان کمی هستند که بتوانند در مقابل زنی که بیاید و آنها را بداخلاق کند، مقاومت کنند، او سرانجام تسلیم شد. و آنها یک شب، دختر و غلام فرار کردند و جواهرات و مقداری پول او را با خود بردند. آنها به سرعت و با ترس زیاد سفر کردند و آرام نگرفتند تا اینکه به شهری دوردست رسیدند که فکر می کردند تاجر هرگز به جستجوی آنها فکر نمی کند.

دعای زبان بند خانواده عروس

اینجا، در این شهری که هیچ کس از تاریخ آنها اطلاعی نداشت، زن و شوهر در خوشبختی زندگی می کردند و با پولی که با خود داشتند معامله می کردند. و با گذشت زمان فرزند کوچکی برای آنها به دنیا آمد. حدود دو سه سال بعد از این ماجرا برای شوهر سفری لازم شد و با زن و فرزندش به راه افتاد. سفر بسیار طولانی بود و آنها بی جهت به تأخیر افتادند.

دعای زبان بند خانواده عروس : و چنین شد که در حالی که هنوز در جنگل بود، زن بیمار شد و دیگر نتوانست ادامه دهد. پس شوهر کلبه ای از شاخه و برگ ساخت و در آنجا در خلوت جنگل، پسر کوچک دیگری برای آنها به دنیا آمد. مادر به سرعت بهبود یافت و در مدت کوتاهی به اندازه کافی خوب شد که ادامه دهد. قرار بود صبح روز بعد دوباره راهشان را شروع کنند. و در شب، شوهر طبق عادت خود بیرون رفت تا هیزم کند.

عروس

عروس : جوان در کارش جدی و دقیق بود و تاجر او را تأیید کرد و همنوعانش او را دوست داشتند. اما ما پا دا، دختر تاجر، عاشق او شد. غلام از این امر بسیار مضطرب بود و تمام تلاش خود را کرد تا از او دوری کند. اما او یک برده و تحت دعایی برای دوست یابی امر بود و چه می توانست بکند؟ وقتی پنهانی نزد او می آمد و با او عشق می ورزید و می گفت: بیا با هم فرار کنیم که همدیگر را دوست داریم.

دعای زبان بند خانواده عروس : زیرا شبها سرد و مرطوب بود. ما پا دا منتظر ماند و منتظر او بود، اما او هرگز برنگشت.خورشید غروب کرد و تاریکی از زمین بلند شد و جنگل پر از زمزمه شد، اما او هرگز نیامد. تمام شب را نگاه می کرد و منتظر بود و مراقب بچه هایش بود و می ترسید دعایی برای رفع تیک عصبی آنها را تنها بگذارد تا اینکه بالاخره نور خاکستری فرود آمد، از آسمان به شاخه ها و از شاخه ها به زمین پایین آمد و توانست راه خود را ببیند.

سپس، در حالی که نوزاد تازه متولد شده اش در آغوشش بود و هموطن کوچک بزرگتر که در کنارش بود، برای جستجوی شوهرش بیرون رفت. به زودی او را نه چندان دور، [صفحه ۳۰۵] سفت و سرد در کنار دسته هیزم نیمه بریده اش یافت. مار به دعا برای دفع بلا از خانواده قوزک پایش گزیده بود و مرده بود. پادشاه از اینکه ملکه خود را در این حال و هوا پیدا کرد، خوشحال شد و او را آرام کرد و با مهربانی و شیرینی با او صحبت کرد.

دعای زبان بند خانواده عروس : زیرا او واقعاً او را دوست داشت، هر چند در مورد برادر بد نصیحت کرده بود. و هنگامی دعای گشایش کارهای بسته که سوء ظن پادشاه برطرف شد، ملکه [صفحه ۲۹۶] به او گفت که اکنون فقط یک درخواست دارد و آن این بود که ممکن است اجازه داشته باشد تا صبح زود با خدمتکارانش به ساحل رودخانه برود. ، و خود را در حال اعدام برادر خائن خود ببیند. پادشاه، که اکنون هر چیزی را به او می‌داد.

هر چیزی که او می‌خواست، به جز همین یک چیز، یعنی جان برادرش – اجازه داد. دعای تسخیر قلب پسر و سپس ملکه گفت که او خسته است و آرزو دارد بعد از تمام مشکلات چند روز گذشته استراحت کند و آیا پادشاه او را ترک می کند. پس پادشاه او را به حال خود رها کرد و به اتاق خود رفت.صبح خیلی زود، قبل از اینکه رنگ سرمه ای روی کوه ها در روشنایی روز محو شده بود.

دعای زبان بند خانواده عروس : جمعیت زیادی در زیر شهر، در کنار ساحل رودخانه بزرگ جمع شده بودند. هزاران هزار نفر از کشورها و مردمان مختلف آنجا بودند تا ببینند مردی می‌میرد، ببینند خائنی که به خاطر گناهانش سوخته است، زیرا هیچ چیز آنقدر دوست ندارد که مرد دیگری را ببیند. پس از سرچشمه‌ای کوچک که به داخل رودخانه بیرون می‌آمد.

آتش با چوب برس و کاه بلند شد تا به سرعت بسوزد، و یک ستون آهنی در وسط که قرار بود مرد را به آن زنجیر کنند. در یک طرف مکانی رزرو شده بود، و در حال حاضر از قصر در یک صف طولانی، ملکه و قطار بانوانش به مکانی که برای او نگه داشته شده بود آمدند. نگهبانان برای جلوگیری از ازدحام مردم در نظر گرفته شده بودند.

دعای زبان بند خانواده عروس : و سپس سربازان آمدند، و در میان آنها آهنگر. و در میان فریادهای فراوان [صفحه ۲۹۷] “خائن، خائن!” و فریادهای تمسخرآمیز، او را به تیر آهنی داخل چوب و نی بستند و نگهبانان عقب افتادند. ملکه نشست و همه چیز را تماشا کرد و هیچ کلمه ای نگفت. آتش به آتش کشیده شد و به سرعت در زبانه های قرمز بلند با کلاف هایی از دود سیاه بالا رفت. خیلی سریع رفت.

چون چوب خیلی خشک بود و نسیم ملایمی از رودخانه می خندید و کمکش می کرد. شعله‌های آتش در مورد مردی که در میان آن زنجیر شده بود پخش می‌شد، و او هرگز علامتی نداد. فقط او به طور پیوسته به کوه ارغوانی که خانه اش در آن قرار داشت نگاه می کرد و مشخص بود که چند لحظه دیگر خواهد مرد.

دعای زبان بند خانواده عروس : سکوتی عمیق همه جا را فرا گرفته بود. ناگهان، قبل از اینکه کسی بفهمد، قبل از اینکه دستی دراز شود تا مانع او شود، ملکه از جای خود برخاست و به طرف آتشگاه دوید.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =