توسل

لحظه شکستن طلسم گنج

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

لحظه شکستن طلسم گنج , رسانه توسل ( جهت مشاوره گنج و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , لحظه شکستن طلسم گنج : آنها هم موجود هستند و هم وجود ندارند. بنابراین آنها به خلأ شباهت دارند، نوعی انرژی که خود را از طریق اشیاء وهم آلود حواس نشان می دهد، اما خود وحدتی غیرقابل درک و تغییر ناپذیر است. با در نظر گرفتن این موضوع، شاید درک هوآی‌های آسان‌تر باشد وقتی او اعلام می‌کند: ماهیت امر مطلق باطل است و در عین حال باطل نیست.

توسل : چطور؟ بنابراین، «جوهر» شگفت‌انگیز امر مطلق که نه شکل دارد و نه شکل، کشف ناپذیر است. از این رو باطل است. با وجود این، آن «جوهر» غیر مادی و بی‌شکل شامل کارکردهایی به تعداد شن‌های گنگ است، کارکردهایی که بی‌وقفه به شرایط واکنش نشان می‌دهند، بنابراین باطل نیست.۱۶ با تمرکز بر این ایده وحدت در یک مطلق، ما همچنین با درک خودمان از زمان تعامل داشته باشیم.

لحظه شکستن طلسم گنج

از آنجایی که مهم است که ذهن روی چیزی متمرکز نشود، طبیعتاً به اندازه کافی این موضوع در مورد زمان و مکان نیز صدق می کند. اگر می خواهید ذهن غیر ساکن را به وضوح درک کنید، در حالی که در واقع در حال مراقبه هستید، باید فقط از ذهن آگاه باشید. آنچه گذشته است گذشته است، پس بر آن قضاوت مکن. زیرا وقتی فکر کردن به گذشته به خودی خود متوقف شود.

لحظه شکستن طلسم گنج : می توان گفت که دیگر گذشته ای وجود ندارد. هر چه در آینده است هنوز اینجا نیست، پس امید و آرزوی خود را به سوی آن معطوف نکنید. زیرا وقتی فکر کردن به آینده به خودی خود متوقف شود، می توان گفت که آینده ای وجود ندارد. هر چه موجود است اکنون در دسترس است. فقط مراقب عدم دلبستگی خود به همه چیز باشید – عدم وابستگی به این معنا که اجازه ندهید هیچ عشق یا بیزاری از چیزی وارد ذهن شما شود.

گنج

گنج : موج و با تمام اقیانوس.» ۱۵ امواج استعاره کاملی برای ایده همه چیز و هیچ چیز در آن واحد هستند، زیرا هم زودگذر هستند و هم بخشی از یک واقعیت بزرگتر، دریا، که از آن بیرون می آیند، ظاهری فیزیکی به خود می گیرند. و سپس حل کنید. به شکستن طلسم خرید خانه نظر می رسد وجود دارند، اما شما نمی توانید آنها را درک کنید و نگه دارید.

لحظه شکستن طلسم گنج : زیرا وقتی فکر کردن به حال به خودی خود پایان می‌یابد، ممکن است بگوییم که حال شکستن طلسم خانه دار شدن وجود ندارد.۱۷ او ایده «اکنون» را به بعد جالب توجه جدیدی برده است. با بریدن افکار گذشته و آینده، نه تنها از ناراحتی ذهنی خود خلاص می شوید، بلکه دیگر نیازی به تشخیص ایده «حال» ندارید. و شما به تازگی یک جنبه اصلی دلبستگی را حذف کرده اید.

نسبت به دشواری چنین کنترل دقیق ذهنی کور نیست، و او برخی از اولین توصیه های عملی را از استاد Ch’an برای دعا شکستن طلسم قوی کنترل ذهن ارائه می دهد. جای تعجب نیست که این یک توصیه است که از تلاش کردن دست بردارید، به جای تحمیل رفتار ذهن، فقط بر روی اهداف تمرکز کنید. به عنوان مثال، اگر در حال مدیتیشن هستید و ذهن شما می خواهد پر پیچ و خم شود و به دنبال چیزی برای ماندن در آن باشد.

لحظه شکستن طلسم گنج : چه کاری باید انجام دهید؟ اگر ذهن شما دور شد، از آن پیروی نکنید، در این صورت ذهن سرگردان شما به میل خود از سرگردانی باز می ایستد. اگر ذهن شما می‌خواهد در جایی معطل شود، آن را دنبال نکنید و در آنجا ساکن نشوید، در شکستن طلسم فروش ملک این صورت جستجوی ذهن شما برای یافتن مکان به خودی خود متوقف می‌شود. بدین ترتیب، شما صاحب ذهنی غیر ساکن خواهید شد.

ذهنی که در حالت غیر ساکن باقی می ماند. اگر در خود کاملاً از یک ذهن غیر ساکن آگاه باشید، متوجه خواهید دعا برای شکستن طلسم ها شد که فقط واقعیت سکونت وجود دارد، بدون هیچ چیز برای سکونت یا عدم تمرکز. این آگاهی کامل در خودتان از ذهنی که بر هیچ چیز متمرکز نیست، به عنوان داشتن ادراک روشن از ذهن خود یا به عبارت دیگر، داشتن ادراک روشن از ماهیت خود شناخته می شود.

لحظه شکستن طلسم گنج : او با جمع بندی رساله خود، خلاصه ای از خود را بیان می کند. تکنیک برای روشن شدن ناگهانی در یک مانیفست جسورانه: باید بدانید که بیان اصل رهایی به طور کامل فقط به این معناست – وقتی چیزهایی اتفاق می‌افتد، هیچ واکنشی نشان ندهید: ذهن خود را از تمرکز بر هر چیزی دور نگه دارید: آن‌ها را بیشتر نگه دارید. تهی و کاملاً خالص. ۱۹ شاید وقت آن رسیده است.

که بپرسیم هدف همه اینها دقیقاً چیست؟ وقتی به هدف او رسیدیم، عملاً تمام وابستگی ها، عقلانیت، تشخیص، ارزش ها، احساسات را قطع کرده ایم. اما چرا در وهله اول می خواهیم این کار را انجام دهیم؟ هوآی‌های پاسخ می‌دهد که با رهایی از این اسارت بردگی نفس و وابستگی‌های آن، ما ارباب وجود خود می‌شویم، آزاد برای تجربه جهان، اما دیگر در رحمت آن نیستیم.

لحظه شکستن طلسم گنج : و بعلاوه دیگر لازم نیست حتی به این فکر کنیم که در حالت «بی فکری» باشیم. این وضعیت طبیعی خرد است که هدف ماست. تمرکز (دیانا) شامل سکون ذهن شما می شود. به طوری که شما کاملاً تحت تأثیر پدیده های اطراف قرار نگیرید. خرد به این معناست که سکون ذهن شما با فکر کردن به آن سکون بر هم نخورد.

پاکی شما با سرگرم کردن هر فکر پاکی از بین نرود و در میان جفت متضادهایی مانند خیر و شر، شما قادر باشید. تمایز قائل شدن بین آنها بدون اینکه توسط آنها لکه دار شوند و به این ترتیب، به حالتی که کاملاً راحت و از هر گونه وابستگی خلاص می شوند، برسیم. این حالتی است که روشنگری نامیده می شود، روشی جدید برای تجربه واقعیت که کاملاً بر شهود متکی است.

لحظه شکستن طلسم گنج : سپس متوجه می‌شویم که در تمام این مدت ذهن عقلانی ما را هدایت می‌کند و به ما می‌گوید که ظواهر واقعی هستند و در عین حال ما را از تجربه واقعی چیزها باز می‌دارد، زیرا ذهن منطقی به نام‌ها، دسته‌ها و دوگانگی اعتقاد دارد. در نتیجه، قبل از این لحظه ناگهانی درک شهودی، ما جهان را از شیشه ای تاریک می دیدیم، با خودمان به عنوان سوژه و دنیای بیرونی را که به دروغ به عنوان ابژه درک می شد.

پس از این تجربه، ما چیزها را به وضوح می بینیم، اما آنها را همان گونه که واقعاً هستند درک می کنیم – آفرینش های ذهنی فاقد جوهر واقعی مانند دنیایی که در رویاهای خود ایجاد می کنیم یا امواج اقیانوس که می توانیم ببینیم اما نمی توانیم نگه داریم. با دانستن این موضوع، می‌توانیم جهان را بی‌علاقه نگاه کنیم.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =