توسل

روش جذب ثروت با برگ بو

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

روش جذب ثروت با برگ بو , رسانه توسل ( جهت مشاوره برگ بو و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , روش جذب ثروت با برگ بو : تأثیر موعظه فوری و غیرقابل مقاومت بود: آنها از همه گناهان معاف شدند و به حالت کامل یعنی تاوتاپاتی رسیدند و در میان افراد جنس خود اولین اوپاساکا شدند. آنها می خواستند در زمره شاگردان او قرار گیرند و خود را وقف خدمت او کردند. آنها اولین افرادی از جنس خود بودند که به سه چیز گرانبها پناه بردند، بودا، شریعت او، و مجمع افراد کامل. گائوداما و خدمتکار وفادارش، پس از خوردن غذای عالی و لذیذی که برای آنها تهیه شده بود، از خانه خارج شدند و به صومعه بازگشتند.

توسل : چهار مرد جوان[۶] که از سرشناس‌ترین خانواده‌های باراناتی [ص ۱۲۷] بودند و قبلاً به واسطه روابط دوستانه با راثا در ارتباط بودند، با شنیدن اینکه دوستشان سر و ریش خود را تراشیده است، لباس زرد به تن کرده بودند و رهان شد، در میان خود گفتند: «دوست ما از جامعه مردانه کناره گرفته، از همه خوشی ها دست برداشته و وارد جامعه راهان شده است، شکی نیست که قانون وینی[۷] بیشتر است ۱۲۸]عالی و عالی و مسلک رهان کاملترین.» پس از آن به محل اقامت دوستشان آمدند و طبق معمول در چنین شرایطی بر او سجده کردند و با احترام و دوری نشستند.

روش جذب ثروت با برگ بو

راتا آنها را به حضور بودا برد و از او خواست که همان دستوراتی را که از او دریافت کرده بود، به کسانی که در دنیا دوستانش بودند، برساند. گائوداما با کمال میل با درخواست او موافقت کرد و بلافاصله شروع کرد به توضیح ماهیت و فراوانی شایستگی های ناشی از صدقه دادن برای آنها. او آنها را در آگاهی از احکام اصلی و رعایت قانون آغاز کرد. این شنوندگان جوان با قلبی شاد دستورات او را دریافت کردند و در درون خود قدرتی ناشناخته احساس کردند و به تدریج تمام پیوندهایی را که تا آن زمان آنها را در دنیای احساسات حفظ کرده بود از بین بردند.

روش جذب ثروت با برگ بو : گائوداما که از بیان این گونه خلق و خوی خوب در آن مردان جوان خوشحال بود، آموزه عالی چهار حقیقت بزرگ و اساسی را که به کمال می انجامد، برای آنها توضیح داد.[۸] [ص ۱۲۹] چون وعظ به پایان رسید، درخواست کردند و شأن رهان را به دست آوردند. در آن زمان در تمام دنیا یازده راهندا وجود داشت. پنجاه جوان دیگر با تبار که در دنیا همنشین راثا بودند، چون شنیدند دوستشان از دنیا رفته، جامه زرد [ص ۱۳۰] پوشیده و راهان شده است، به یکدیگر گفتند: قانونی که دوست ما به آن گوش داد ممکن است قانون بدی نباشد.

برگ بو

برگ بو : صبح روز بعد، گائوداما، در حالی که تسیواران زرد خود را پوشید و پاتا را زیر بغل گرفت، با حضور راهان راتا، از خانه خود خارج شد و طبق قول خود به محل پدر راتا رفت تا پدر راتا دریافت کند. غذا. او به ندرت وارد خانه شده بود و صندلی را که برایش آماده شده بود اشغال کرده بود که مادر رهان جدید و او که قبلاً همسرش بود، هر دو برای ادای احترام به او آمدند. بودا به آنها قانون را موعظه کرد، و به ویژه سه [۵] رعایت اصلی را توضیح داد که جنسیت و وضعیت آنها [صفحه ۱۲۶] است.

روش جذب ثروت با برگ بو : حرفه ای که او وارد آن شده است ممکن است آنقدرها که بسیاری از مردم مدعی هستند، نفرت انگیز نباشد.» آنها تصمیم گرفتند خودشان قضاوت کنند و شاهد عینی همه آنچه در این مورد گفته شده بود باشند. آنها به سمت صومعه ای که راتا در آن زندگی می کرد حرکت کردند، به حضور او آمدند، به او ادای احترام کردند و در فاصله مناسب با حالتی محترمانه توقف کردند. هاتا آنها را نزد معلم بزرگ خود هدایت کرد و متواضعانه همان لطفی را که به او کرده بود برای دوستان سابقش میل کرد.

بودا با مهربانی با این درخواست موافقت کرد و به شنوندگان جوان خود دستور داد، با چنان نتیجه خوشحال کننده ای برنده شدن در قرعه کشی با طلسم که آنها فوراً درخواست پذیرش شأن راهان را دادند. این لطف نصیب آنها شد. بدین ترتیب تعداد کل راهندها به شصت و یک افزایش یافت.در روز معینی، گائوداما شاگردان خود را به حضور خود فراخواند[۹] و به آنها گفت: “رهان عزیز، من [صفحه ۱۳۱] از پنج شهوت بزرگ که مانند توری عظیم، انسان ها و نات ها را در بر می گیرد، معاف هستم. همچنین با توجه به دستوراتی که از من دریافت کرده‌اید.

روش جذب ثروت با برگ بو : از همان امتیاز باشکوه برخوردار شوید. اکنون وظیفه بزرگی بر عهده ماست، این که به نفع انسان‌ها و نات‌ها به طور مؤثر تلاش کنیم و برکت بی‌ارزش رهایی را برای آنها به دست آوریم. برای تضمین موفقیت بیشتر چنین کاری، از یکدیگر جدا شویم و در جهت های مختلف و متضاد پیش برویم تا دو نفر از ما یکسان نباشند. هر نکته‌ای را شرح داده و با دقت و توجه در تمام جنبه‌ها و جزئیات آن آشکار می‌سازد.

ابتدا، میانه و پایان قانون را بدون استثنا برای همه مردم توضیح دهید، بگذارید هر چیزی که به آن احترام می‌گذارد علنی شود و اعلام شود. به روز روشن اکنون راه را به مردان و نات ها نشان دهید که منجر به انجام کارهای ناب و شایسته می شود. شما بدون شک با تعداد زیادی از انسان ها روبرو خواهید شد که هنوز ناامیدانه به احساسات خود دست نکشیده اند و از موعظه شما استفاده می کنند [صفحه ۱۳۲] برای فتح مجدد آزادی از دست رفته خود و رهایی خود از ظلم احساسات. . من به سهم خودم مسیر خود را به سمت روستای تنا که در ثروت با دعا مجاورت خلوت اوروولا قرار دارد هدایت خواهم کرد.» در آن زمان نات منه شریر به حضور بودا آمد و او را به این شکل وسوسه کرد.

روش جذب ثروت با برگ بو : «مردم. و ناتس، گفت، حواس پنجگانه دارند. از طریق این حواس پنج گانه، احساسات بر آنها تأثیر می گذارد، تمام وجودشان را در بر می گیرد و در نهایت آنها را با زنجیرهای یک بردگی غیرقابل مقاومت در بند نگه می دارد. در مورد تو ای رهان، تو از آن شرایط جهانی مستثنی نیستی و هنوز از مرزهای امپراتوری من فراتر نرفته ای.» فرا پاسخ داد: «ای نات پست و بدبخت! من به خوبی با احساسات مردان و ناتس آشنا هستم.

اما من خود را از شر همه آنها رها کرده ام و بدین وسیله خود را بدون رنگ پریده امپراتوری شما قرار داده ام. تو بالاخره مغلوب شدی و پیروز شدی.» منه، در عین حال مبهوت، پاسخ داد: «ای راهان، ممکن است قدرت پرواز در هوا را داشته باشی. اما حتی در آن شرایط، آن احساساتی که در ذات موجودات فانی نهفته است، شما را همراهی خواهند کرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =