توسل

بهترین دعانویس در کرمانشاه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

بهترین دعانویس در کرمانشاه , رسانه توسل ( جهت مشاوره کرمانشاه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , بهترین دعانویس در کرمانشاه : سپس به آنها گفت: «لحظه مرگ من نزدیک است. در حال حاضر ذهن من ضعیف می شود و به نظر می رسد در حال ترک من است. لباس و مال من را فوراً در صدقه تقسیم کن. اجازه دهید مجسمه ساخته شود.

توسل : و متدینین را به خواندن چند دعا سفارش کن.» در روز بیست و سوم، غذایی به فقرا داده شد و در آن صدقه تقسیم شد.

بهترین دعانویس در کرمانشاه

در همان روز، او به یک قالب‌ساز به نام سونگ-کیا-چی دستور داد تا مجسمه‌ای از اطلاعات (بودا) را در کاخ کیا چئوتین بلند کند. پس از آن، از جمعیت صومعه، مترجمان و شاگردانش دعوت کرد تا «وداع شادی با آن پیکر ناپاک و حقیر هیوئن تسنگ، که پس از پایان کارش، دیگر شایستگی وجود را نداشت، داشته باشند.

بهترین دعانویس در کرمانشاه : او افزود، من آرزو دارم که شایستگی‌هایی را که با هر کار نیکی به دست آورده‌ام، بر مردان دیگر بازگردانم. با آنها در بهشت ​​متولد شوم. پذیرفته شدن در خانواده و برای خدمت به بودا، سرشار از لطافت و محبت. وقتی به زمین برمی گردم تا از موجودات دیگر بگذرم، در هر تولد تازه، آرزو می کنم با اشتیاق بی حد و حصر وظایفم را نسبت به بودا انجام دهم و سرانجام به هوش متعالی برسم.

کرمانشاه

کرمانشاه : او بیش از بیست هزار نفر را در میان مؤمنان و بدعت گذاران خدمت کرده بود. او صد هزار لامپ افروخته بود و هزاران هزار موجود (اقیانوس) خریده بود. وقتی کیا چانگ این فهرست طولانی از آثار خوب را به پایان رساند، به او دستور دادند که آن را با صدای بلند بخواند. متدینین پس از شنیدن آن دستان خود را روی هم گذاشتند و به استاد بار تبریک گفتند.

بهترین دعانویس در کرمانشاه : پس از ساختن این معماها، سکوت کرد و [ص ۳۸] مشغول مراقبه شد. سپس با زبان در حال مرگش، حسرت تلخ خود را از دست داد که از «دنیای چشم» (قابلیت دیدن)، از «دنیای اندیشه» (قویه اندیشیدن) لذت نمی برد. عالم معرفتی که از مشاهده سرچشمه می گیرد» (علم اشیاء محسوس). از “جهان دانش که از ذهن سرچشمه می گیرد. (درک چیزهای معنوی)؛ و اینکه او از هوش کامل برخوردار نبود.

در نهایت، او دو گوبها را بیان کرد که باعث شد برای اطرافیانش تکرار شود: «تعظیم مایتریا تاتاگاتا، با استعدادی عالی! من آرزو دارم، با همه مردان، چهره محبت آمیز شما را ببینم. ستایش مایتریا تاتاگاتا! آرزو می کنم وقتی از این زندگی دست می کشم، دوباره در میان انبوهی که تو را احاطه کرده اند متولد شوم.» استاد قانون، پس از مدت ها خیره شدن به مدیر فرعی صومعه دست راست خود را به سمت چانه و چپ خود را بر روی سینه خود برد.

بهترین دعانویس در کرمانشاه : سپس پاهایش را دراز کرد و روی هم گذاشت و به پهلوی راست دراز کشید. او تا روز پنجم ماه دوم، بی‌حرکت ماند، بدون اینکه چیزی بگیرد. در نیمه های شب، شاگردانش از او پرسیدند: «استاد، آیا مدتی است که در میان مجلس مایطریا به دنیا آمده ای؟» با صدایی ضعیف پاسخ داد: بله. و با صحبت کردن، نفسش به سرعت ضعیف شد و در چند لحظه روحش از دنیا رفت. خادمان او که آرام بودند.

متوجه شدند که پاهایش از قبل سرد شده بود، اما قسمت پشتی سر گرمای خود را حفظ کرد. در روز هفتم (ماه دوم) چهره او تغییری نکرده بود و از بدنش بویی بیرون نمی داد. متدینین حوزه که چند روزی را به نماز گذرانده بودند، تا صبح روز نهم نگذشته بود که خبر غم انگیزی به پایتخت رسید. استاد قانون ۷ تیچی بالا بود. صورتش شاداب بود. ابروهایش کاملاً از هم باز بودند.

بهترین دعانویس در کرمانشاه : چشمانش درخشان. هوای او قبر و با عظمت بود و چهره اش سرشار از لطف و نشاط بود. کیفیت یا لحن (تیمبر) صدای او ناب و نافذ بود و زبانش گاه به فصاحت بلندی می رسید، چنان عالی و هماهنگ که نمی شد از شنیدن خودداری کرد. هنگامی که او توسط شاگردانش احاطه می شد، یا با حضور یک مهمان سرافراز روحیه می گرفت، غالباً نیمی از روز صحبت می کرد.

در حالی که شنوندگانش با حالتی غیرقابل حرکت پرچ می نشستند. لباس مورد علاقه او ردایی از پارچه های نخی ظریف بود که متناسب با قد و هیکل او بود. راه رفتن او سبک و آسان بود. مستقیم جلوی او را نگاه کرد و نگاه هایش را نه به راست دعا برای درد دست و گردن و نه به چپ انداخت.او مانند آن رودهای بزرگی بود که زمین را در بر گرفته اند. آرام و درخشان مانند نیلوفر آبی که در میان آبها می جوشد.

بهترین دعانویس در کرمانشاه : ناظر شدید نظم و انضباط، بدون تغییر و تغییر ناپذیر بود. هیچ چیز نمی توانست به اندازه خیرخواهی و ترحم محبت آمیز او، شور غیرت او یا دلبستگی خدشه ناپذیر او به اعمال قانون باشد. او در دوستی خود محتاط بود، هیچ پیوند عجولانه ای دعا برای درد دست شکسته برقرار نکرد، و هنگامی که یک بار وارد صومعه خود شد، چیزی جز یک فرمان شاهنشاهی نمی توانست او را از عقب نشینی پرهیزگارانه خود خارج کند.

در روز سوم ماه دوم استاد قانون هیو هیوئن-پی را فرستاد تا امپراتور را از زخمی که دریافت کرده بود و بیماری ناشی از آن را مطلع کند. . در روز هفتم همان ماه، امپراطور طی حکمی به یکی از پزشکان امپراتوری دستور داد که داروها را با خود برده و نزد استاد شریعت حاضر شود، اما زمانی که او از راه رسید، استاد دیگر مرده بود. فرماندار با گزارشی این رویداد غم انگیز را دعانویس مجرب در قزوین اعلام کرد.

بهترین دعانویس در کرمانشاه : در این خبر، امپراتور به شدت اشک ریخت و در اندوه خود با صدای بلند گریه کرد و اعلام کرد که به تازگی گنج امپراتوری را از دست داده است. او برای چند روز تماشاگران معمولی را به حالت تعلیق درآورد. همه کارمندان ملکی و نظامی دعانویس در کبودراهنگ همدان خود را به ناله و گریه رها کردند: خود امپراتور قادر به سرکوب گریه و یا تعدیل غم و اندوه خود نبود.

در روز بعد، او با افسران بزرگ خود چنین صحبت کرد: «از دست دادن ثانگ، استاد قانون، چه بدبختی برای امپراتوری من است! به خوبی می توان گفت که خانواده بزرگ [صفحه ۴۰] کاکیا تکیه گاه خود را در زیر دعا برای زانو درد شدید خود شکسته است، و همه انسان ها بدون ارباب و بی راهنما می مانند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =