توسل

بهترین دعا برای بازگشت معشوق از راه دور

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

بهترین دعا برای بازگشت معشوق از راه دور , رسانه توسل ( جهت مشاوره دور و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , بهترین دعا برای بازگشت معشوق از راه دور : به من بگو، خداوندا، اگر آتمان وجود ندارد، چگونه جاودانگی وجود دارد؟ بودا پاسخ داد: “تفکر ما از بین رفته است، اما افکار ما ادامه می یابد. استدلال متوقف می شود، اما دانش باقی می ماند.” آیا تعقل و علم یکی نیست؟»(۲۵) آن حضرت این تمایز را با مثالی بیان می کند: «مثل این است که مردی در شب بخواهد نامه ای بفرستد و پس از تماس با منشی، چراغی روشن کند.

توسل : و نامه را می نویسد. سپس، هنگامی که این کار انجام شد، چراغ را خاموش می کند. اما اگرچه نوشتن تمام شده و چراغ خاموش شده است، نامه همچنان وجود دارد. بنابراین استدلال متوقف می شود و دانش باقی می ماند; و به همین ترتیب فعالیت ذهنی متوقف می شود.

بهترین دعا برای بازگشت معشوق از راه دور

افکار من اندیشه من نخواهد بود و روح من دیگر روح من نخواهد بود. مثالی به من بده، اما دعا کن، خداوندا، به من بگو، هویت من کجاست؟»۲۸ مبارکه گفت: «فرض کنید که مردی چراغی روشن کند. آیا شب را می سوزاند؟»۲۹ «بله، ممکن است این کار را بکند.» ۳۰ «اکنون، آیا همان شعله ای است که در اولین نگهبانی شب می سوزد مانند در دوم؟»۳۱ کوتادانتا تردید کرد.

بهترین دعا برای بازگشت معشوق از راه دور : اما تجربه، خرد، و همه ثمرات اعمال ما ماندگار است.»۲۷ کوتادانتا ادامه داد: «خداوندا به من بگو، دعا کن، به من بگو، اگر سنخاراها منحل شوند، هویت کجاست. از خودم. اگر افکار من تبلیغ شود و اگر روح من مهاجرت کند.

دور

دور : تاتاگاتا نیز بر ذهن انسان ها می وزد. با نفس عشق او، بسیار خنک، شیرین، آرام، بسیار لطیف؛ و کسانی که از تب رنج می‌برند، رنج خود را تسکین می‌دهند و از نسیم طراوت‌بخش شادی می‌کنند.» (۲۳) کوتادانتا گفت: «خداوندا، احساس می‌کنم که تو اعلام می‌کنی آموزه بزرگ است، اما من نمی توانم آن را درک کنم، از من بگذر که دوباره بپرسم.

بهترین دعا برای بازگشت معشوق از راه دور : فکر کرد «بله، همان شعله است»، ولى از ترس عارضه معناى پنهانى، و سعى کرد دقیق شود، گفت: «نه، چنین نیست». شعله‌ها هستند، یکی در ساعت اول و دیگری در ساعت دوم.» (۳۳) کوتادانتا گفت: «نه، قربان.» از یک نظر شعله یکسان نیست، اما از یک جهت همان شعله است. همان نوع روغن را می سوزاند، همان سرزمین نور را ساطع می کند، و به همان هدف عمل می کند.

بودا گفت: «بسیار خوب، و آیا آن شعله های آتش را همان شعله هایی می نامی که دیروز سوخته اند و می سوزند. [صفحه ۱۵۶] اکنون در همان چراغ، پر از همان نوع روغن، همان اتاق را روشن می کند؟»۳۵ کوتادانتا دعا برای عزیز شدن نزد شوهر از راه دور پیشنهاد کرد: «ممکن است در طول روز خاموش شده باشند.»۳۶ مبارک گفت: «فرض کنید شعله ساعت اول در ساعت دوم خاموش شده بود، آیا اگر در ساعت سوم دوباره بسوزد.

بهترین دعا برای بازگشت معشوق از راه دور : آن را به همین شکل می‌نامید؟» (۳۷) کوتادانتا پاسخ داد: «از یک دعا برای فروش زمین از راه دور نظر شعله‌ای متفاوت است، از یک جهت اینطور نیست». تاثاگاتا دوباره پرسید: «آیا مدت زمان خاموش شدن شعله ربطی به هویت یا غیرهویت آن دارد؟» برهمن گفت: «نه، قربان، اینطور نیست. تفاوت و هویت وجود دارد، چه سال‌ها گذشته باشد.

چه فقط یک ثانیه، و همچنین این که چراغ در این میان خاموش شده یا نه.»۴۰ به معنای خاصی همان شعله دیروز است و به معنایی دیگر در هر لحظه متفاوت است. علاوه بر این، شعله‌های آتش از همین نوع، که همان سرزمین اتاق‌ها را با قدرتی برابر روشن می‌کنند، به یک دعای ازدواج با معشوق از راه دور معنا یکسان هستند.» (۴۱) کوتادانتا پاسخ داد: «بله، آقا». مردی که خود را شبیه خودت می‌داند.

بهترین دعا برای بازگشت معشوق از راه دور : مانند خودت می‌اندیشد و مانند خودت عمل می‌کند، آیا همان مرد تو نیست؟»۴۳ کوتادانتا حرفش را قطع کرد: «نه، قربان.» بودا گفت: «آیا این منطق را انکار می‌کنی. برای خودت خوب است که برای چیزهای دنیا مفید دعای زبان بند از راه دور برای معامله است؟» (۴۵) کوتادانتا به خودش فکر کرد و به آرامی برگشت: «نه، نمی‌کنم. منطق یکسانی در سطح جهانی صادق است.

اما یک ویژگی خاص در مورد خود من وجود دارد که آن را کاملاً با هر چیز دیگری و همچنین از خودهای دیگر [صفحه ۱۵۷] متفاوت می کند. ممکن است مرد دیگری وجود داشته باشد که دقیقاً شبیه من باشد، مانند من فکر کند و مانند من رفتار دعای زبان بند معشوق از راه دور کند. فرض کنید حتی او هم نام و هم نوع دارایی‌ها را داشت، من خودم نبودم.» بودا پاسخ داد: «درست است، کوتادانتا، او خودت نیست.

بهترین دعا برای بازگشت معشوق از راه دور : حالا به من بگو آیا کسی که به مدرسه می رود یکی است و همان کسی که تحصیلش را تمام کرد دیگری؟ آیا یکی مرتکب جنایت می شود، دیگری با بریدن دست و پایش مجازات می شود؟» (۴۷) پاسخ این بود: «همانند».۴۸ “پس یکسانی فقط با تداوم تشکیل می شود؟” کوتادانتا گفت: «نه تنها به‌واسطه تداوم، بلکه عمدتاً به‌خاطر هویت شخصیتی».

بودا نتیجه‌گیری کرد: «بسیار خوب، پس شما موافقید که افراد می‌توانند در یکسان یکسان باشند. حس به عنوان دو شعله از یک نوع یکسان نامیده می شود؛ و شما باید تشخیص دهید که از این نظر مرد دیگری با همان شخصیت و محصول کارما مشابه شما است.” برهمن.۵۲ بودا ادامه داد: “و به همین معنا به تنهایی امروز همان دیروز هستی. طبیعت تو را ماده ای که بدنت از آن تشکیل شده است، تشکیل نمی دهد.

بهترین دعا برای بازگشت معشوق از راه دور : بلکه سانخاراهای تو، اشکال بدن، احساسات، افکار، شخص تو ترکیبی از سنخاراهاست، هر کجا که باشند، تو هستی، هر جا که بروند، تو می روی. بنابراین به یک معنا هویت خود را تشخیص خواهی داد و به معنایی دیگر تفاوت را. کسی که هویت را نمی شناسد باید همه هویت را انکار کند و باید بگوید که سوال کننده دیگر همان کسی نیست که یک دقیقه بعد پاسخ را دریافت می کند.

اکنون ادامه شخصیت خود را در نظر بگیرید که در کارما شما حفظ شده است. آیا آن را مرگ و نابودی می نامی، یا پنجه و ادامه حیات؟» [صفحه ۱۵۸] ۵۳ «من آن را زندگی و ادامه حیات می نامم»، دوباره به کوتادانتا پیوست، «زیرا ادامه وجود من است، اما من برای آن اهمیتی ندارم. نوعی ادامه تنها چیزی که من به آن اهمیت می دهم تداوم خود به معنای دیگر است که از هر مردی، چه با من یکسان باشد و چه نباشد.

بهترین دعا برای بازگشت معشوق از راه دور : یک فرد کاملاً متفاوت می سازد.»۵۴ بودا گفت: «خیلی خوب. این چیزی است که تو می خواهی و این چسبیدن به خود است این خطای توست همه چیزهای مرکب گذرا هستند: رشد می کنند و از بین می روند. همه چیزهای مرکب در معرض درد هستند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + پانزده =