توسل

بهترین دعا برای خوش شانسی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

بهترین دعا برای خوش شانسی , رسانه توسل ( جهت مشاوره خوش شانسی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , بهترین دعا برای خوش شانسی : هنگامی که عروس پس از یک سفر طولانی به شهر اوگا رسید، پدرشوهرش از او خواست تا به همراه همسرش برود تا به معلمانش که کاملا برهنه، با موهای ژولیده، در میان نفرت انگیزترین ناپاکی ها، زیر آلونکی که برای آنها آماده شده بود، ادای احترام کند.

توسل : این دختر متواضع که به چنین نمایش ناخوشایند و طغیان‌کننده‌ای عادت نکرده بود، با وحشتی به عقب برگشت و حتی از نگاه کردن به آنها خودداری کرد. پدر شوهر غیرطبیعی که از تحقیر معلمانش خشمگین شده بود، او را تهدید کرد که او را از خانه‌اش دور می‌کند.

بهترین دعا برای خوش شانسی

زیرا همتای نامناسبی برای پسرش است. او با استحکام در ایمان خود، در برابر تمام تلاش هایی که برای ترغیب او به تغییر تصمیم و توجه به چنین افرادی انجام شد، ایستادگی کرد. او به آپارتمان های خود بازگشت.بانوی جوان متقی که تا حدودی روحیه خود را به دست آورده بود و آرامش و آرامش همیشگی خود را به دست آورده بود.

بهترین دعا برای خوش شانسی : در حضور مادرشوهرش و سایر بانوان شهر شروع به ستایش و تمجید از جلال و حیا و فروتنی و سایر صلاحیت هایی کرد که زینت دهنده استاد بزرگ و شاگردانش بود. شنوندگان از آنچه شنیدند خوشحال شدند و مشتاقانه برای دیدن آنها و شنیدن دستورات آنها ابراز تمایل کردند.

خوش شانسی

خوش شانسی : اما مرد ثروتمند وارسته تا حدودی نگران بود که به خطرات موقعیت دخترش در میان طرفداران آموزه های نادرست احترام بگذارد. او گروهی از خدمتکاران زن را به او داد که می‌توانستند با مشورت و گفتگو، ایمان به بودا را در او حفظ کنند.

بهترین دعا برای خوش شانسی : همان روز بودای دلسوز در همان ساعات اولیه، طبق معمول، در حال بررسی موجودات ساکن در جزیره دزامپودیپا بود و در تلاش برای کشف کسانی بود [صفحه ۲۵۹] که به خوبی تمایل به شنیدن حقیقت داشتند.

نگاه جستجوگر او به زودی متوجه شد که در خانه مرد ثروتمند اوگا چه می گذرد و روحیه خوب بسیاری از زندانیان آن. او گفت: «آنجا، من دعای برای خوش شانسی برای موعظه شریعت عجله خواهم کرد، زیرا بسیاری تبدیل خواهند شد.» سپس پانصد شاگرد را به حضور خود فرا خواند.

بهترین دعا برای خوش شانسی : همه آنها پاتاها و سایر مقالات خود را برداشتند. او با همراهی خود در هوا پرواز کرد و به زودی در حیاط خانه مرد ثروتمند پیاده شد. همه از دیدن بودا و شاگردانش خوشحال شدند. آنها با دقت به دستورات او گوش دادند. مرد ثروتمند و خانواده اش و تعداد زیادی از مردم شهر تغییر دین دادند.

گذاشته شد تا کار خوبی را که با خوشحالی آغاز شده بود تکمیل، کامل و گسترش دهد. بودا با عجله به تاواتی بازگشت. در آن زمان در سراسر دعا برای مرگ شوهرم کشور سر و صدای زیادی به وجود آمد به دلیل یک پونه که ناف آن نوعی نور به شکل ماه منتشر می کرد. او از حزب کافران بود.

بهترین دعا برای خوش شانسی : او توسط آنها به هر روستا و شهر هدایت شد، تا دلیلی زنده بر قدرتی که در اختیار داشتند. سرانجام دوستانش او را به صومعه دزتاون معرفی کردند. او به زودی به حضور بودا معرفی شد، زمانی که اعجوبه ناگهان متوقف شد.

او با ناراحتی از بدبختی خود رفت. اما او به سختی از آستانه صومعه عبور کرده بود که نور دوباره ظاهر شد. سه بار به محضر واعظ بزرگ آمد و سه بار نور کاملاً گرفتار دعا برای پیدا شدن خانه برای خرید شد. بدون شک نمی توان پذیرفت که در بودا قدرتی مخفی وجود داشت که برتر از قدرتی بود که داشت. پونا یکباره مضطرب و گیج شد.

بهترین دعا برای خوش شانسی : او در ناآگاهی خود این حادثه را به فرمول جادویی برتری که بودا در اختیار داشت نسبت داد و از او خواست که فرمول مذکور را به او بیاموزد. بودا به او گفت: “ای پونا! من هیچ جذابیتی ندارم، همه فرمول های جادویی را نادیده می گیرم. در من فقط یک فضیلت وجود دارد.

آن چیزی است که در پای درخت بودی در طول چهل و نه روزی که در آنجا در عمیق ترین مراقبه گذرانده ام جمع کرده ام. شکل ماه را در زمان وجود قبلی دعا برای خریدن خانه مورد نظر به بودا دادی. پاداشی که برای چنین کار خوب به تو اعطا می شود، فقط گذرا است. هیچ خوشبختی واقعی، اساسی و پایداری برایت ندارد.

بهترین دعا برای خوش شانسی : به آموزه من گوش کن؛ این پاداشی بی پایان به تو خواهد داد.” او در ادامه بسیاری از نکات قانون را برای او توضیح داد. پونا به بودا اعتقاد داشت. نه، برای شأن رهان درخواست کرد و بالاخره راهندا شد.

تاریخ بودا تقریباً در مورد آنچه در مورد اعمال و موعظه های او در طی یک دوره تقریباً بیست و سه ساله، [۱] از فصل بیست و یکم، زمانی که او پنجاه و شش ساله بود، شروع می شود، و با فصل چهل و چهارم، که به سن هفتاد و سال پدرسالاری رسیده بود، به پایان می رسد. ما به قدری از معاملات مهمی که در طول مدت طولانی زندگی بودا روی داد غافل انگشتر طلسم خوش شانسی مانده ایم، که نویسنده [صفحه ۲۶۱] پس از بررسی بیهوده چندین نسخه خطی، با اکراه موظف است به همان نتیجه ای برسد که نویسندگان برمه به آن رسیده اند، یعنی اینکه حتی نام همه جاهایی که در آن اختلاف نظر وجود دارد.

بهترین دعا برای خوش شانسی : به عنوان یک اختلاف کامل وجود دارد. فصل های باقی مانده بودا به دلیل احترام به مرد ثروتمند آناتاپین، که برای سالیان متمادی یکی از لیبرال ترین حامیان او بود، بخش عمده ای از فصول باقی مانده را در صومعه دزتاون گذراند. به نظر می‌رسد در مدت معدودی دیگر، او در یا نزدیک رادزاجیو، عمدتاً در صومعه ، اقامت داشته است.مقدار فصولی که فرا ما از زمانی که بودا تا زمان مرگش سپری کرد چهل و پنج فصل است. به‌عنوان واقعیتی که در خور توجه است.

اهدای یک بیوه ثروتمند وتالی، به نام ویساکا، از صومعه مشهور پوپیون را مرتبط می‌دانم. نه چندان دور از ، در جهت شرقی از آن مکان معروف واقع شده بود. ذکر شده است که هنگامی که فرا از صومعه دزتاون در کنار دروازه شرقی خارج شد، مردم کشور می دانستند که او قرار است مدتی در صومعه پوپپایون ساکن شود. از سوی دیگر، وقتی مشاهده شد که او از کنار دروازه شمالی آن را ترک می کند، همه مردم فهمیدند که او به قصد موعظه در کشور سفر می کند. دوره این اهدا مشخص نیست.

بهترین دعا برای خوش شانسی : از برخی جزییات که به طور غیرمستقیم به آنها اشاره شده است، چنین برمی‌آید که باید در زمانی که بودا شصت ساله بود، اتفاق افتاده باشد. در ادامه دست‌نوشته‌مان، گزارش‌های تفصیلی مربوط به دوادات را در این مکان می‌یابیم که توسط خود بودا در صومعه دزتاون در حضور جمع بزرگی از شاگردانش نقل شده است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + شانزده =