توسل

طلسم با حلقه ازدواج

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم با حلقه ازدواج , رسانه توسل ( جهت مشاوره ازدواج و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم با حلقه ازدواج : هدیه ای از میوه خشک آوردند و جلوی من گذاشتند و ما عقب نشینی کردیم. (تبت آقای کلمنتز مارکهام، ص ۲۶۴، خلاصه شده). در مورد صومعه‌هایی که در اطراف این واتیکان بودیسم لامیست جمع شده‌اند، می‌توان به چهار صومعه اشاره کرد و به چند نکته اشاره کرد. برای شروع با قدیمی‌ترین صومعه، صومعه گفته می‌شود که به معنای «محل لاماس [۲۳۳] » است.

توسل : که توسط پادشاه ساخته شد (به صفحه ۲۷۱ این جلد مراجعه کنید)، و در قرن هفتم تأسیس شد. این موسسه باستانی در مرکز شهر لهاسا قرار دارد و مرکز کل کشور محسوب می شود. تمام جاده های اصلی تبت به سمت آن همگرا می شوند. بدون شک مساحت صومعه با الحاقات گاه به گاه در طول هزار سال بزرگتر شده است، اما نه از زمانی که بخشی از آن در قرن هفدهم بازسازی و مرمت شد.

طلسم با حلقه ازدواج

معبد باشکوه آن (چو کانگ) سنت پیتر لامیسم است (نگاه کنید به ص ۴۵۹ ). ۴۴۱ تعداد بسیار زیاد راهبان ساکن در این صومعه با این واقعیت ثابت می شود که دیگ عظیمی نشان داده شده است. که بیش از ۱۲۰۰ گالن چای برای لاماهایی که خدمات روزانه را انجام می دهند در خود جای می دهد. به گفته ، سه صومعه دیگر در نزدیکی به مطالعه جادو و هنر جن‌گیری اختصاص داده شده‌اند.

طلسم با حلقه ازدواج : ممکن است آنها را به ترتیب زیر در نظر بگیریم: ابتدا، در فاصله کوتاهی از شمال لا برانگ، صومعه ، «محصور بزرگ» قرار دارد، که صومعه باستانی دیگری بود که توسط یا یکی از همسرانش ساخته شد (نگاه کنید به ص ۲۷۱ ). اکنون این مدرسه بزرگ جن گیری است و معبدی مشهور دارد (صفحه ۴۶۲ ، ۴۶۳ را ببینید)، حاوی تصویر مشهور بودا، و همچنین یکی از ناندا، برادر ناتنی و شاگرد گوتاما. کسانی که در اینجا تحصیل می کنند.

ازدواج

ازدواج : او دارای روحیه همجنسگرا و شاد بود. دهان زیبایش همیشه در حال خم شدن به لبخندی برازنده بود که تمام چهره او را روشن می کرد. گاهی اوقات، به خصوص وقتی به من نگاه می کرد، لبخندش به خنده ای آرام نزدیک می شد. بدون شک ریش تیره و عینک من تا حدودی عصبانیت او را برانگیخت. او پرسید که آیا در راه با آزار و اذیت و مشکلات مواجه نشده ام؟ که من بی درنگ پاسخ مناسب را به آن دادم.

طلسم با حلقه ازدواج : ممکن است حکم “دکتر سحر و جادو” را دریافت کنند. بعد صومعه مورو (یا مورو یا مرو) نزدیک به شهر می آید. به دلیل نظم و نظافت و چاپخانه اش مورد توجه است. مانند آخرین، دارای مدرسه ای برای آموزش جادو است. سپس، در فاصله کوتاهی از شرق لا برانگ (به گفته کوپن)، صومعه گار ما خیان – صومعه مادر فالگیرها، فالگیرها و جن گیران قرار دارد.

اجازه دهید در ادامه به سه «صومعه مادری» باستانی فرقه زرد – گالدان، سرا و داپونگ بپردازیم. گالدان ( یا گاهدان )، «بهشت موجودات راضی» قدیمی ترین صومعه فرقه زردها – بر روی تپه واقع شده است. ۴۴۲به همین نام، در حدود سی مایلی [۲۳۴] شرق لهاسا. همانطور که قبلاً گفته شد (ص ۲۷۸ ، ۲۹۴ )، توسط تسونگ خاپا در سال ۱۴۰۹ میلادی تأسیس شد.

طلسم با حلقه ازدواج : محیط آن سه چهارم مایل است و ۳۳۰۰ راهب دارد. سرا ، «طلایی» که توسط تسونگ خاپا ( ص. ۲۷۸ )، یا توسط یکی از شاگردانش بلافاصله پس از مرگش تأسیس شد، در حدود سه مایلی شمال لهاسا، بر باطل کردن طلسم پسر روی شیب تپه ای قرار دارد که جاده منتهی به آن از روی آن می گذرد. مغولستان دارای ۵۵۰۰ راهب و معابد، برج‌ها و خانه‌های متعددی است که مانند یک آمفی‌تئاتر منحنی دارند.

روی تپه‌های بالای شهر، ردیف‌هایی از سلول‌های راهبان و گوشه‌نشینان متفکر وجود دارد. سرا دارای سه معبد بزرگ چند طلسم حلقه ازدواج طبقه است که تالارهای آنها طلاکاری شده است. در یک معبد عصای گوتاما بودا حفظ شده است. داپونگ سه سال قبل از Sera تأسیس شد و در چهار مایلی غرب واقع شده است. از شهر لهاسا ۷۷۰۰ راهب دارد. معبد بزرگ در وسط توسط چهار معبد کوچک احاطه شده است.

طلسم با حلقه ازدواج : یکی از این چهار نفر متعلق به جن گیران و اساتید هنرهای جادویی است که تعداد آنها نزدیک به سیصد نفر است. در مرکز صومعه اقامتگاهی برای دالایی لاما وجود دارد، زمانی که او سالانه بازدید می کند. تعداد زیادی از خارجی ها باطل شدن طلسم چگونه است در اینجا تحصیل می کنند، به ویژه مغولی ها. در مقابل صومعه یک استوپا قرار دارد که حاوی استخوان‌های چهارمین دالایی لاما، جان تان یام توسو، که از یک خانواده مغولی بود، قرار دارد.

آقای ادگار (گزارش، ص ۴۱) از چهار صومعه دیگر فرقه زرد در اطراف لهاسا، کیمیلینگ ، تنگیلینگ ، چچولینگ و کندولینگ نام باطل کردن طلسم جن می برد [۲۳۵] . گفته می شود که آخرین محل اقامتگاه نایب السلطنه است ( ص ۲۸۶ از این سخنرانی ها). سارات چاندرا داس فهرست بلندبالایی از صومعه‌ها ارائه می‌دهد که برخی شامل ۵۰۰۰ راهب  و برخی ۷۰۰۰ راهب هستند. در ادامه باید صومعه بزرگ دومین لاما بزرگ بودیسم تبتی را توصیف کنیم.

طلسم با حلقه ازدواج : منظورم این است که در تاشی لونپو که همچنین متعلق به فرقه زرد است. تاشی لونپو ، در نزدیکی شیگاتسه ، مقر حکومت تاشی لاما یا پانچن لاما (به صفحه ۲۸۴ از این سخنرانی ها مراجعه کنید)، و دومین کلان شهر بودیسم طلسم ازدواج با شکر لامیستی است. دانش ما از این مکان مشهور از سوابق سفرهای آقای بوگل و کاپیتان ترنر و همچنین از روایت‌های کاشفان هندی به دست آمده است.

به گفته برخی از این مقامات، تاشی لونپو در حدود ۱۴۰ مایلی انگلیسی در جهت تقریباً غربی از لهاسا واقع شده است. این بنا در دشتی هموار ساخته شده است که از هر طرف توسط تپه های صخره ای محصور شده است، که از طریق آن رودخانه کوچکی (Painam) به سمت تسانپو (براهما-پوترا) بزرگ سرازیر می شود.

طلسم با حلقه ازدواج : گفته می شود که صومعه توسط اولین دالایی لاما، گدون گراب پا، در سال ۱۴۴۵ ساخته شده است ( صفحه ۲۹۱ این سخنرانی ها را ببینید)، اگرچه مقر نهایی دالایی لاماها در لهاسا بود. به گفته چهار جاده در به هم می رسند یکی به لهاسا، یکی به لاداک، یکی به نپال و دیگری به بوتان منتهی می شود.

در نزدیکی، در ضلع شمال شرقی صومعه تاشی لونپو، بر روی برجستگی صخره‌ای که آن را از بادهای سرد محافظت می‌کند، قلعه شیگاتسه (که شیگاتزه نیز نوشته شده است) قرار دارد که با خانه‌های اطرافش، پایتخت این صومعه را تشکیل می‌دهد. استان تسانگ، همانطور که لهاسا استان U را تشکیل می دهد. هموطن ما، آقای بوگل، که توسط وارن هستینگز مأمور شده بود ارتباطات بین بنگال و تبت را باز کند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 6 =