توسل

دعانویس ترس

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعانویس ترس , رسانه توسل ( جهت مشاوره ترس و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعانویس ترس : و می توانست درست فکر کند و ببیند. ذهن من به خوبی پذیرای حقایق است.» این اولین دانشی است که او به دست آورده است، دانشی مقدس و متعالی، ناسازگار با مفاهیم عادی. “در ادامه، راهبان: شاگرد مقدس خود را به این ترتیب بررسی می کند: “چون من اکنون آن دیدگاه را گرامی می دارم و پرورش می دهم و آن را توسعه می دهم، آیا به فرورفتگی خودم رسیدم.

توسل : آیا به رستگاری خودم رسیدم؟” و او تشخیص می دهد: “چون من اگر دوست داشته باشم. و این دیدگاه را پرورش داده و توسعه دهم، من در رشد خودم موفق خواهم شد، من در انقراض خودم موفق خواهم شد.» این دومین علمی است که او به دست آورده است، علمی مقدس، متعالی و ناسازگار با مفاهیم معمولی. «در ادامه، راهبان: شاگرد مقدس چنین می پرسد: «نظری که من به دست آورده ام.

دعانویس ترس

آیا می توان آن را خارج از این قاعده توسط یک زاهد یا کشیشی دیگر نیز دقیقاً به همین صورت یافت؟» و او تشخیص می دهد: «آن دیدگاهی که من دارم. هیچ مرتاض یا کشیشی را نمی توان خارج از این قاعده پیدا کرد. این سومین علمی است که او کسب کرده است.

دعانویس ترس : علمی مقدس، متعالی، ناسازگار با مفاهیم عادی. «بعلاوه راهبان: شاگرد مقدس به این ترتیب از خود می پرسد: «آن گونه ای را که آشنا به بینش به دست آورده است، آیا من نیز آن را به دست آورده ام؟» اما راهبان، آن که با بینایی آشناست، چه نوع است.

ترس

ترس : وقتی راهب، راهب، خود را وقف این دنیا می کند، قلبش در هم می پیچد. وقتی یک راهب، راهب، خود را وقف آن دنیا می کند، قلبش در هم پیچیده می شود. اگر راهب، راهب، دعوا و دعوا را دوست دارد، دعوا می کند، درگیر سخنان تند و تیز می شود، آن وقت دلش پیچ می خورد. اما او می‌داند: «هیچ درهم‌تنه‌ای در من وجود ندارد که قلبم را چنان درهم ببندد که نتوانم واضح باشم.

دعانویس ترس : به دست آورده است؟ سیره مؤمن راهبان این است: اگر به هر نحوی گناهی کرده باشد که باید کفاره آن را بپردازد، فوراً نزد استاد یا پیشوایان مجرب می رود و اقرار می کند.[S. 592]گناهش را برملا می کند، توضیح می دهد و اگر آن را آشکار کرده، آشکار کرده، توضیح داده است، در آینده مراقب است. همانطور که راهبان، پسری ظریف،نوزادی غیرمنطقی که با دست یا پایش از جایی بر روی اخگرهای درخشان به عقب برمی‌گردد.

همین‌طور، راهبان، راه محرم این است که هر تخلفی که مرتکب شده است، باید فوراً نزد ارباب یا شناخته شده به تجربه آن را جبران کند. برادران دینی، از این به بعد کشف می کند، توضیح می دهد و نگهبانی می دهد. و دعانویس مجرب در اصفهان تشخیص می دهد: «آن گونه ای را که صاحب نظر به دست آورده است، من نیز به آن دست یافته ام.» این چهارمین علمی است که او به دست آورده است.

دعانویس ترس : علمی قدسی، مافوق و ناسازگار با مفاهیم عادی. «بعلاوه راهبان: شاگرد مقدس به این ترتیب از خود می پرسد: «آن گونه ای را که آشنا به بینش به دست آورده است، آیا من نیز آن را به دست آورده ام؟» اما راهبان، آن که با بینایی آشناست، چه نوع است. به ادرس دعانویس در ایلام دست آورده است؟ ماهیت کسی که با این دیدگاه آشناست، راهبان، این است: اگر برادران در اینجا یا آنجا تعهداتی داشته باشند.

نسبت به آن غیرت دارد، و در پرورش فضیلت والا، پرورش حس والا، بسیار تلاش می کند. خرد بلند پرورش دهید . همانطور که راهبان، گاو مادر جوانی مانع را می شکند و گوساله کوچک خود را می جوید: راهبان نیز راه مومن دعانویس در تهرانپارس این است که با غیرت در تمام وظایف برادران شرکت کند و خالصانه تلاش کند. پرورش فضیلت والا، پرورش حس والا، پرورش خرد والا. و او تشخیص می دهد: “این نوع[S. 593] این پنجمین علمی است که او کسب کرده است.

دعانویس ترس : علمی مقدس، متعالی، ناسازگار با مفاهیم عادی. {۳۲۵}”بعلاوه راهبان: شاگرد مقدس از خود می پرسد: “آن قدرتی را که آشنا به دیدگاه به دست آورده است، آیا من نیز آن را به دست آورده ام؟” اما راهبان این چه قدرتی است که آشنا به دیدگاه است. به دعانویس در فال قهوه دست آورده است؟ ای راهبان، قوت مؤمن در این دیدگاه است.

که در حین ارائه تعلیم و دستور کامل، با دقت، با دقت، از جان و دل و با گوش باز، تعلیم را می شنود. و می‌داند: «من همان قدرتی را کسب کرده‌ام که کسی که به دیدگاه اعتماد می‌کند، به آن رسیده است.» این ششمین علمی است که او به دست آورده است، علمی مقدس، متعالی و ناسازگار با مفاهیم عادی. “بعلاوه راهبان: شاگرد مقدس از خود می پرسد: “آن قدرتی را که آشنا به دیدگاه به دست بهترین دعا برای رفع استرس و اضطراب آورده است.

دعانویس ترس : آیا من نیز آن را به دست آورده ام؟” اما راهبان این چه قدرتی است که آشنا به دیدگاه است. به دست آورده است؟ این قدرت مؤمن است، راهبان، که در تبیین آموزه و دستور کامل، به درک معنا، درک عقاید، درک لذت از عقیده برسد. و می‌داند: «من نیز قدرتی را کسب کرده‌ام که کسی که به دیدگاه‌هایش اعتماد کرده است، به آن رسیده است.» این هفتمین علمی است که او به دست آورده است.

علمی مقدس، متعالی و ناسازگار با مفاهیم عادی. «مرید مقدس که هفت برابر مجازات شده است، راهبان، روش خود را به اندازه کافی برای رسیدن به هدف آزمایش کرده است.[S. 594]برای جذب مخاطبانش راهبان، مرید مقدس که هفت برابر مجازات شده، هدف مخاطب خود را یافته است.»[۳۶] مبارکه چنین گفت. آن راهبان که راضی بودند از کلام آن حضرت شاد شدند.

دعانویس ترس : قسمت پنجم گفتار نهم بازدید از براهم {۳۲۶}من شنیدم که زمانی آن مبارک در ساواتی، در سیگروالد، در باغ آناتاپیندیکو اقامت داشت. در آنجا مبارک رو به راهبان کرد: «ای راهبان!» آن راهبان با دقت به مبارک پاسخ دادند. پس آن حضرت فرمود: «یک روز، راهبان، من آنجا در اوکاتاها، در جنگل تفریحی، در پای یک درخت شاه اقامت داشتم.

اما پس از آن، راهبان، برهما باکو بود[۳۷] به این دیدگاه نادرست رسیدند: «اینجا جاودان است، اینجا جاودان است، جاودان است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 11 =