توسل

طلسم شدید ازدواج

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم شدید ازدواج , رسانه توسل ( جهت مشاوره ازدواج و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم شدید ازدواج : به نظر می رسید که او به این تلاوت سریع به عنوان اثری با شایستگی فزاینده افتخار می کند. گفتم دینت از تو چه می خواهد؟ او پاسخ داد: من یک چاه مقدس در نزدیکی امریتسار زیارت کردم. هشتاد و پنج پله به آن منتهی می شود. فرود آمدم و در حوض مقدس غسل کردم. سپس یک پله بالا رفتم و Jap-jee خود را با سرعت زیاد تکرار کردم.

توسل : سپس دوباره به حوض فرود آمدم و دوباره غسل ​​کردم و تا پله دوم بالا رفتم و نمازم را بار دوم ادا کردم. سپس بار سوم فرود آمدم و تا پله سوم بالا رفتم و بار سوم جاپ جی را تکرار کردم و به همین ترتیب تمام هشتاد و پنج قدم و هشتاد و پنج غسل و هشتاد و پنج تکرار همان نماز را ادامه دادم. دقیقاً چهارده ساعت طول کشید.

طلسم شدید ازدواج

از ساعت ۵ بعدازظهر یک عصر تا ۷ صبح روز بعد، و تمام مدت روزه بودم. پرسیدم، انتظار داشتید با انجام این کار چه سودی به دست آورید؟ او پاسخ داد: “امیدوارم که ذخایر شایستگی فراوانی به وجود آورده باشم که برای مدت طولانی برایم دوام خواهد آورد.” اجازه دهید به شما بگویم این یک مفهوم هندوی واقعی است.

طلسم شدید ازدواج : این ماهیت برهمانیسم، هندوئیسم، زرتشتی گری، کنفوسیوسیسم، محمدی گری است. این حتی بیشتر از ماهیت بودیسم است. زیرا در میان همه نظام‌ها، بودیسم بیشترین تأکید را بر انباشت شایستگی از طریق اعمال نیک می‌گذارد، زیرا تنها نقطه مقابل نیروی قدرتمندی است که از انباشته شدن زوال از طریق اعمال شیطانی در شکل‌های فعلی و قبلی زندگی ایجاد می‌شود.

ازدواج

ازدواج : همین روز بود که سیک باهوشی از پنجاب را ملاقات کردم و از او در مورد دینش پرسیدم. او پاسخ داد: من بت پرست نیستم. من به خدای یگانه ایمان دارم و دعاهایم را که «جاپ جی» نامیده می‌شود، هر صبح و عصر تکرار می‌کنم. این دعاها شش صفحه چاپ دارند، ۵۴۷اما من می توانم در کمتر از ده دقیقه از آنها عبور کنم.

طلسم شدید ازدواج : نیز هرگز ادعا نکرد که نجات دهنده از گناه، پاک کننده از آلودگی گذشته است. او هرگز تظاهر نکرد که کسی را از مجازات، قدرت و حضور گناه رهایی می‌بخشد – از اسارت اعمال گناه‌آمیز و رذیلت‌های آزاردهنده. او هرگز اعتراف نکرد که هیچ درمانی برای جذام طبیعت فاسد انسان ارائه نکرده است – هیچ دارویی برای گناهکار در حال مرگ [۲۸۳] . برعکس، او با آموزه‌ی کارما، دست و پای مردی را به عواقب اجتناب‌ناپذیر اعمال شیطانی‌اش با زنجیر سرسختی بست.

او در واقع به هر یک از شاگردانش گفت: «شما در بردگی ظالمی هستید. کردار، گفتار، و افکار شما در حالات فعلی و سابق شما، انتقام جویان خود شما از طریق یک سری وجودهای بی شمار هستند. “اعمال شما فرشتگان شما برای خوب یا بد هستند، سایه های مرگبار تو که هنوز از کنارت می گذرند.» «اگر قاتل، دزد، دروغگو، نجس، مست بوده‌ای، باید تاوانش را در تولد بعدی خود بپردازی، شاید در یکی از دوزخ‌ها [۲۸۴ ] . ۵۴۹در بدن یک جانور وحشی، شاید در بدن یک حیوان نجس یا حیوان موذی نفرت انگیز، شاید به عنوان یک دیو یا روح شیطانی. بله، عذاب شما طلسم ازدواج با شکر مهر و موم شده است.

طلسم شدید ازدواج : نه در آسمان، ای انسان، نه در میان دریا، نه اگر خود را در شکاف کوه ها پنهان کنی، جایی را خواهی یافت که بتوانی از زور اعمال شیطانی خود بگریزی [۲۸۵ ] . تنها امید نجات تو در خودت است. نه خدا و نه انسان نمی توانند تو طلسم ازدواج با شخص خاص را نجات دهند، و من کاملاً ناتوانم که تو را آزاد کنم. و اکنون، چند کلمه مختصر مسیح را در اولین موعظه ضبط شده او مقایسه کنید.

روح خداوند بر من است، زیرا او مرا مسح کرده است تا به فقرا بشارت دهم. او مرا فرستاد تا اسیران را آزادگی و برای نابینایان بازیابی بینایی و برای زندانیان گشایش زندان را اعلام کنم. بله، تنها در مسیح رهایی از اسارت گناهان سابق، از زندان گناهان پیشین وجود دارد. لغو طلسم برای ازدواج دختر کامل گذشته؛ پاک کردن کامل دست خطی که علیه ماست. شستن کامل هر لکه گناه؛ گشایش مسیر روشنی برای هر مردی که از نو شروع کند.

طلسم شدید ازدواج : هدیه رایگان عفو ​​و زندگی به هر جنایتکار، به هر گناهکار – حتی شنیع ترین و بی شرم ترین. با این حال، به نظر می رسد که برخی از تحسین کنندگان بودیسم را می شنوم ۵۵۰بگویید: ما قدرت این تضادها را می پذیریم، اما مطمئناً شما اجازه خواهید طلسم ازدواج سوزاندنی داد که در قانون اخلاقی بودا، احکامی مشابه مسیحیت پیدا کنیم – احکامی که به انسان می گوید دنیا را دوست نداشته باشد.

پول را دوست نداشته باشد، نه از دشمنان خود متنفر باشیم، کارهای ناشایست انجام ندهیم، ناپاکی ها مرتکب نشویم، با نیکی بر بدی غلبه کنیم، و با دیگران آن گونه رفتار کنیم که می خواهیم انجام دهیم؟ خوب من همه اینها را قبول دارم. نه، من طلسم ازدواج مالیوث صبی حتی بیشتر از این را هم قبول دارم. زیرا بسیاری از احکام بودایی در مواردی که مسیحیت فقط اعتدال و اعتدال را می طلبد.

طلسم شدید ازدواج : به پرهیز کامل دستور می دهد. همان‌طور که قبلاً توضیح دادم، تضاد بزرگ بین احکام اخلاقی بودیسم و ​​مسیحیت، نه در حروف احکام، بلکه در قدرت اعمال آنها. بودیسم، تکرار می‌کنم، می‌گوید: با تلاش‌های خود و برای رهایی نهایی از همه رنج‌ها، از همه فردیت‌ها، و از تمام زندگی در خودتان، درست عمل کنید. مسیحیت می گوید: از طریق نیرویی که از بالا در شما کاشته شده است.

از طریق قدرت یک اصل حیات بخش، که به رایگان به شما داده شده و همیشه در شما می ماند، عادل باشید. بودا به پیروانش گفت: “از من چیزی نگیرید، فقط به خودتان اعتماد کنید.” مسیح گفت: همه را از من بگیر. به خودت اعتماد نکن من به شما زندگی جاودانی می دهم، نان بهشت ​​را به شما می دهم، به شما آب زنده می دهم. نه این که این هدایای گرانبها شامل شرایط منفعلانه انفعال باشد.

طلسم شدید ازدواج : برعکس، آنها روح گیرنده را با یک انرژی زنده تحریک می کنند. آنها او را به کارهای شریف و تلاش فداکارانه تحریک می کنند. آنها او را مجبور می کنند که به عنوان عمل کند ۵۵۱دارنده ای شایسته، سپاسگزار و قدردان گنجی بسیار ناقابل. با این حال، به نظر می رسد می شنوم که یکی می گوید: ما این را تصدیق می کنیم. ما به صحت آنچه بیان کردی اعتراف می کنیم; با این وجود، با همه اینها، باید اجازه دهید.

که بودیسم با تشویق آزادی اندیشه و با آزاد کردن جمعیت پرجمعیت آن، پیش از گرفتار شدن در شبکه‌های مراسم تشریفاتی و کشیش برهمنی، سود بزرگی برای هند به ارمغان آورد. بله، من این را می دهم. نه، من حتی بیشتر از این عطا می کنم.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =