توسل

دعای قوی برای رزق و روزی مغازه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای قوی برای رزق و روزی مغازه , رسانه توسل ( جهت مشاوره مغازه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای قوی برای رزق و روزی مغازه : خانم های خانه دار برای خرید مایحتاج روزشان بیرون می روند، کارگر به سر کارش می رود، بچه ها می دوند و می خندند و داخل می شوند. گرد و غبارهمه جا برایشان باز می کنند که با صفای آهسته و باشکوه [ص ۱۳۶] می روند و از این خانه و آن زن و بچه بیرون می آیند با کمی برنج که قبل از روشن شدن روز برخاسته اند تا بپزند.

توسل : کمی کاری، کمی میوه، برای گذاشتن در کاسه ها هرگز پولی داده نمی شود: راهب ممکن است به پول دست نزند و خواسته های او بسیار اندک است. هدایایی از کتاب ها و غیره در زمان های دیگر ساخته می شود; اما در صبح فقط غذا داده می شود. هدایا هرگز پذیرفته نمی شوند. پوشش کاسه برداشته می‌شود و وقتی هدایایی در آن گذاشته شد.

دعای قوی برای رزق و روزی مغازه

در شهرهای بزرگ غالباً توسط مردان ثروتمند تغذیه می‌شوند، که روزانه برای هر راهب یک غذای گرم، تازه و خوب می‌فرستند و صدقه‌های جمع‌آوری‌شده به فقرا، یا به پسران مدرسه یا حیوانات داده می‌شود.

دعای قوی برای رزق و روزی مغازه : آن را جایگزین می‌کنند و راهب حرکت می‌کند. و هنگامی که آنها را عادت دادند، همانطور که می رفتند، با کاسه های پر از غذا به آرامی به صومعه باز می گردند. من نمی دانم که این غذا را همیشه راهبان می خورند.

مغازه

مغازه : اول، شاید، دو پسر مدرسه ای باشند که بین آنها یک بامبو آویزان شده است که هرازگاهی به آن ضربه می زنند. و پشت سرشان، با جامه‌های زرد، صورت‌هایشان بر زمین، و کاسه‌های التماس در دست، راهبان را دنبال می‌کنند. خیلی آهسته از خیابان ها عبور می کنند، در میان دخترانی که با سبدهای میوه روی سرشان به سمت غرفه هایشان در بازار می روند.

دعای قوی برای رزق و روزی مغازه : اما دور التماس هرگز مورد غفلت قرار نمی گیرد و شکلی هم نیست. این یک چیز بسیار واقعی است، همانطور که هر کسی که آنها را دیده است می داند. آنها باید غذای خود را التماس کنند و این کار دعایی برای کوچک شدن شکم را می کنند. این بخشی از خود انضباطی است که قانون می گوید برای کمک به روح برای فروتنی ضروری است. و مردم می دهند چون صدقه دادن کار پسندیده است.

حتی اگر بدانند که راهبان هم غذا می‌خورند، در حین عبور راهبان کاسه‌ها را پر می‌کنند. اگر راهبان دعای قوی برای غلبه بر دشمن آن را نخواهند، فقرا هستند، پسران مدرسه، پسران فقیرترین مردم هستند که ممکن است اغلب به یک وعده غذایی نیاز داشته باشند. و اگر اندکی باقی بماند، [ص ۱۳۷] پرندگان و جانوران هستند. صدقه دادن چیز خوبی است، یعنی برای خودت خوب است.

دعای قوی برای رزق و روزی مغازه : به طوری که این حرکت روزانه از دو جهت نیکی می کند: برای راهب خوب است دعای برای عزیز شدن نزد شوهر زیرا فروتنی را فرا می گیرد. این برای مردم خوب است، زیرا آنها با این کار به آنها فرصت داده اند تا اندکی صدقه بدهند. حتی فقیرترین افراد ممکن است بتوانند یک قاشق برنج خود را بدهند. همه پذیرفته میشود فکر نکنید که یک هدیه عالی قابل قبول تر از یک هدیه کوچک نیست.

شما باید با قلب هدیه دهنده قضاوت کنید. در هر جشن، هر شادی، ویژگی اصلی به راهبان ارائه می شود. اگر مردی پسرش را به صومعه بسپارد، اگر با خوش اقبالی شادی کند، اگر بخواهد نشانی از طرف دولت جشن بگیرد، مراسم اصلی جشن به راهبان هدیه دعای سریع الاجابه برای فروش خانه از راه دور می‌شود. آنها باید هدایایی باشند که راهبان بتوانند آن را بپذیرند. که قابل درک است.

دعای قوی برای رزق و روزی مغازه : وقتی دوست عزیزم در آغاز جنگ به قتل رسید، عمداً توسط سربازان یک مقام وحشی به قتل رسید و جسدش به پایین رودخانه سرازیر شد، همه از ترس خشم دولت می ترسیدند آن را دفن کنند. با مهربانی و محبت دعای مجرب برای درد زانو توسط راهبانی که در نزدیکی صومعه چه کسی در ساحل شناور بود، دفن شد؟ آیا همه مردم این کار را می کردند؟ به یاد داشته باشید.

او از کسانی بود که لشکریانش در تسخیر پادشاهی مشغول بودند. ارتشش شاه را زندانی کرد و صدها برمه را کشته و در حال کشتن بود. ما چنین چیزهایی را به یاد نمی آوریم. همه مردم با مردگان برادرند. آنها با زندگان هم برادرند. آیا صومعه ای در نزدیکی کیندات وجود ندارد که توسط یک انگلیسی به عنوان یادبود راهبی که در همان زمان جان خود را در خطر نجات داد و تا زمانی که کمک او را حفظ کرد.

دعای قوی برای رزق و روزی مغازه : ساخته شود؟ آیا کسی می تواند بگوید چه زمانی تأثیر یک راهب جز برای ترحم یا رحمت بوده است؟ آیا آنها به دین خود ایمان دارند؟ من نمی دانستم مردم چگونه می توانند باور کنند تا زمانی که آنها را دیدم. شهادت – شهادت چیست، مرگ برای دین شما در مقابل زندگی در دستورات آن چیست؟ مرگ آسان است.

زندگی سخت است انسان‌ها برای چیزهای زیادی مرده‌اند: عشق و نفرت، و دین و علم، برای میهن‌پرستی و بخل، برای [صفحه ۱۴۴] خود بزرگ بینی و غرور محض، برای همه چیزهای ارزشمند و بی‌ارزش. مرگ چیزی را ثابت نمی کند. حتی یک ترسو هم می تواند به خوبی بمیرد. اما زندگی پاک تنها نتیجه پاک ترین دین، بزرگترین باور، باشکوه ترین شجاعت است.

دعای قوی برای رزق و روزی مغازه : کسانی که می توانند این گونه زندگی کنند، در صورت لزوم نیز می توانند بمیرند – اغلب و اغلب چنین کرده اند. این در واقع یک موضوع کوچک است. هیچ بودایی آن را به عنوان یک چیز بسیار بزرگ در کنار زندگی مقدس نمی داند. تفاوت دیگری بین ما وجود دارد. ما فکر می کنیم یک مرگ خوب یک زندگی شیطانی را مقدس می کند. هیچ بودایی لحظه ای این را نمی شنید.

احترامی که یک راهب – حتی راهب امروزی که دیروز فقط یک مرد معمولی بود – نزد مردم بسیار زیاد است. همه کسانی که او را خطاب می کنند این کار را زانو زده انجام می دهند. حتی خود پادشاه هم از یک راهب پایین تر بود و در قصر در جایگاهی پایین تر از یک راهب نشست. او را «خداوند» خطاب می کنند و کسانی که او را خطاب می کنند شاگردان او هستند. هر چه فقیر است، با صدقه روزانه زندگی می کند.

دعای قوی برای رزق و روزی مغازه : بدون هیچ گونه قدرت و اختیاری، بزرگ ترین آن سرزمین پیاده می شود و راهی را که باید بگذرد، تسلیم می کند. احترام مردم به زندگی مقدس چنین است. هرگز به اندازه این راهبان ادای احترام داوطلبانه به کسی داده نشد. زبان خاصی برای آنها وجود دارد، زبان عادی زندگی آنقدر رایج است که نمی توان آن را در اعمال آنها به کار برد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =