توسل

دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر , رسانه توسل ( جهت مشاوره نظر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر : صحنه دوم. [دربار بیمبیسارا در راجاگاها] حال حاضر: شاه بیمبیسارا (Bb.)، ویساخا (V)، و ناگادووا (N). ساکیاها نبرد سختی خواهند کرد، پادشاه بزرگ، و جنگ به قیمت خون تمام خواهد شد.

توسل : این ساکنان شمالی قد بلندتر و قوی‌تر از نژادهای دیگر هستند و از شهامت ساکنان خانه‌های سرد سابق خود برخوردارند. اگر با شاهزاده خانم یاسودهارا ازدواج کنم و به تدریج[۶۳] حکومت را تحت حمایت شما به عهده بگیرم.

دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر

تصرف دولت آنها آسانتر خواهد بود. دوستی قدرتمند شما از من در تاج و تخت حمایت می کند و شما می توانید از طریق من حکومت کنید. Bb. این قابل قبول به نظر می رسد، اما در این بین، برای جنگ آماده می شوم. ۵. حتی در جنگ هم در خدمت شما خواهم بود.

دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر : من می توانم ارتش شما را به جایی هدایت کنم که با مقاومت مواجه نشود و نام ناراضی ها را می دانم. بسیاری می توانند وادار شوند که به نیروهای شما بپیوندند. و من می توانم شخص راجا را به دستان تو خیانت کنم.

مورد نظر

مورد نظر : بوداها آینده را پیش بینی می کنند.- آیا ساکیامونی واقعا بودا است؟-من معتقدم که او همینطور است. و اگر او بودا باشد، آیا درست است که علیه قومش جنگی به راه بیندازیم؟ – چه کنم؟ ای خدایا وظیفه ام را به من بیاموز! ای خدایا، باشد که سهم من نباشد که برای یک هدف ناعادلانه بجنگم! لعنت بر شمشیری که خون بیگناه را می ریزد.

دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر : با مهربانی به ویساخا سر تکان داد و سپس به سمت ناگادوا چرخید. آیا پادشاهی ما در آمادگی است؟ N. پادشاه بزرگ، آن است. ژنرال سیها با نیروی قوی آماده ضربه در میدان می ایستد. پنجاه هزار نفر دیگر در تماس هستند که اگر همسایه‌هایمان جرأت کنند به کمک ساکیا بیایند.

ناگهان به آنها حمله کنند. خزانه ما به خوبی پر شده است و مردم ماگادا در رفاه هستند. ما می توانستیم حتی یک جنگ طولانی مدت را خیلی بهتر از هر کشور دیگری در هند تحمل کنیم. Bb. زمان مساعد به نظر می رسد. خطر کوچک است، و غنیمت بزرگ خواهد بود.

دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر : ژنرال های من را در سالن اجتماعات دعوت کنید. خم می شوند و غش می کنند. امباپالی (اپ.) وارد می شود. Ap. آیا آنها رفتند پروردگارا و چه تصمیمی گرفتی؟[۶۴] بب. من پیشنهاد می کنم که به جنگ برویم. Ap. شما را به درستی “جنگجو” می نامند.

من می خواهم پادشاهی خود را دور بزنم و قدرت خود را به سمت شمال گسترش دهم تا به هیمالیا برسم. Ap.خدایان به شما سرعت خواهند داد و برکات مقدسین بر قوم شما خواهد بود. خدمتکار وارد می شود. سنت مرد مقدسی وجود دعای برای خوش شانسی دارد که می خواهد اعلیحضرت را ببیند. نام او است.

دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر : به او نشان دهید. خدمتکار خارج شوید. Ap. آیا او از شاگردان بودا نیست؟ Bb. من معتقدم او هست. امباپالی بازنشسته شد دواداتا وارد می شود. DD. سلام، پادشاه بزرگ! حافظ دین و پیروز بسیاری از جنگ ها! Bb. چه چیزی تو را به حضور من می آورد؟ من همیشه از دیدن مردان مقدس خوشحالم. آمدنشان مبارک است و خوشحالم که در خدمتشان هستم.

پادشاه بزرگ، من از شما برای برادری که من پایه گذاری کرده ام کمک می خواهم. ما به حمایت سلطنتی شما نیازمندیم و قدوسیت زندگی‌مان شما را همچون هاله‌ای با حفاظ بهشتی احاطه خواهد کرد.[۶۵] Bb. آیا شما شاگرد گوتاما که بودا نامیده می شود نیستید؟ DD. دیگر ای پادشاه توانا، تا زمانی که به او ایمان داشتم، شاگرد او نبودم. اما او مقدس نیست.

دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر : من او را رها کرده ام. او سختگیر نیست. شاگردانش خودزنی نمی کنند و او با مهربانی صحبت می کند و با گناهکاران شام می خورد. شاگردان من جامه دنیوی نمی پوشند. آنها دعوت زنان را نمی پذیرفتند. آنها غذای حیوانات را لمس نمی کردند. کسی که خود را بودا می خواند، شایسته آن عنوان عالی نیست. او مدعی است که به بالاترین هدف نرسیده دعا جهت خرید خانه مورد نظر است.

قوانین من خیلی سخت تر از اوست و برادری من به تنهایی مقدس است. Bb. تقدس چیز بزرگی است. DD. آری، و نذرهای ما حکومت، تاج و تخت، ارتش و مردم شما را در برابر هر بدبختی سپر خواهد کرد. Bb. من خزانه دار خود را برای تحقیق می فرستم و آنچه درست است انجام خواهم داد. DD. مهاراجه، از عمیق ترین سپاسگزاری من مطمئن باشید.

دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر : کمان کم، خروج. Ap. [دوباره وارد می شود، هیجان زده] دوست دعای برای پیدا شدن خانه اجاره ای سلطنتی من، به آن مرد اعتماد نکن [به دری که دواداتا بیرون رفت اشاره می کند]. او دروغ است. او ممکن است مقدس باشد، اما خیانتکار است. او ممکن است با فضیلت باشد. او ممکن است از شادی و نعمت های زندگی دوری کند، ممکن است تمام توبه ها را انجام دهد، ممکن است بدن خود را شکنجه و مرگ کند.

اما هیچ حسن نیت واقعی در او وجود ندارد. قدوسش [۶۶] خودخواه و دینش نفاق است. برادرش را با پول یا هدایایی که صلاح می دانید حمایت کنید، اما آنچه را که درباره بودا می گوید باور نکنید. Bb. [با نگاهی پرسشگر] چرا؟ Ap. دعای برای پولدار شدن سریع میدونم وقتی بهش تمسخر کرد منظورش چی بود. وقتی بودا در وصالی ماند، از آن بزرگوارترین راهبان دعوت کردم تا غذایش را با من ببرند. من مقدس نیستم.

دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر : من یک زن عالم هستم. من یک قدیس نیستم؛ اما من قلب گرمی دارم، به دیگران احساس می کنم و می خواهم آنچه را که درست است انجام دهم. وقتی شنیدم بودا در بیشه انبه مانده است، با خودم فکر کردم که می روم و او را می بینم.

اگر او واقعاً حکیم باشد، قلب من را قضاوت می کند و دعای قوی برای غلبه بر دشمن مرا به رحمت داوری می کند. او نیازهای من را خواهد دانست و من را رد نمی کند. به باغ انبه رفتم و او با دلسوزی به من نگاه کرد. او دعوت مرا در حضور شاهدان، آشکارا، بدون ترس و مهربانی پذیرفت.

دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر : شاهزادگان مغرور لیچاوی آنجا بودند و دواداتای حسود در نزدیکی او ایستاده بود. چگونه آنها اخم کردند. چگونه قدیس بزرگ و مهربان را محکوم کردند! چگونه زمزمه می کردند.

شرمنده! و دیدم که چگونه مرا تحقیر می‌کنند – با این حال جرأت نمی‌کردند حرفی بزنند یا علناً او را سرزنش کنند. سپس، پادشاه مهربان من، دانستم که او واقعاً خداوند بودای حکیم است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =