توسل

دعای خوش شانسی قوی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای خوش شانسی قوی , رسانه توسل ( جهت مشاوره قوی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای خوش شانسی قوی : پس چرا تاثاگاتا باید دستورالعمل‌هایی را در مورد هر موضوعی در رابطه با نظم بگذارد؟۹ «من اکنون هستم. ای اِناندا پیر و پر سال، سفرم به پایان خود نزدیک می شود، به مجموع روزهایم رسیده ام، هشتاد ساله می شوم.۱۰ «همانطور که گاری فرسوده را نمی توان ساخت بدون مشکل زیاد حرکت کنید، بنابراین بدن تاثاگاتا را فقط می‌توان با مراقبت‌های بیشتر ادامه داد.

توسل : آناندا تنها زمانی است که تاثاگاتا از توجه [صفحه ۲۳۴] به هر چیز بیرونی غوطه‌ور می‌شود. مراقبه عابدانه قلبی که به هیچ چیز جسمانی مربوط نمی شود، تنها در این صورت است که بدن تاتاگاتا آسوده می شود. ۱۲ «بنابراین، ای آناندا، برای خود چراغ باشید. و به جز خود به دنبال یاری نباشد؟ اجازه دهید برادر، همانطور که در بدن ساکن است، به بدن او توجه کند تا او که سخت کوش، متفکر و متفکر است.

دعای خوش شانسی قوی

در حالی که در دنیاست، بر اندوه ناشی از هوس های بدن غلبه کند. او همچنان به احساسات خود توجه می کند که او چون سخت، متفکر و متفکر است، در حالی که در جهان است، بر اندوه ناشی از احساسات غلبه کند. و همچنین، هنگامی که او فکر می کند یا دلیل می کند یا احساس می کند، اجازه دهید به افکار خود توجه کند که سخت، متفکر و متفکر باشد.

دعای خوش شانسی قوی : در حالی که در دنیاست، بر اندوهی که از ولع فکری ناشی می شود غلبه کند. استدلال، یا به احساس. ۱۸ “کسانی که اکنون یا پس از مرگ من، چراغ هایی برای خود خواهند بود، تنها بر خود تکیه می کنند و به هیچ کمک خارجی تکیه نمی کنند، بلکه به حقیقت به عنوان چراغ خود چنگ زده و در جستجوی آنها هستند. رستگاری تنها در حقیقت، و به جز خود به دنبال یاری نخواهند بود.

قوی

قوی : بازگشت.۷ «آنادا، قطعاً، اگر کسی باشد که این فکر را داشته باشد که «این من هستم که برادری را رهبری خواهم کرد» یا «نظم به من بستگی دارد»، او باید در هر موضوعی که مربوط به نظم باشد، دستوراتی را ارائه دهد. اکنون تاثاگاتا، اِناندا، فکر نمی‌کند که این اوست که باید برادری را رهبری کند، یا این که فرمان به او وابسته است.

دعای خوش شانسی قوی : این آنها، اِناندا، در میان بهیکخوس من هستند که به بالاترین ارتفاع خواهند رسید! اما آنها باید مشتاق یادگیری باشند.»۱۹ [ص ۲۳۵] XCIV. بودا مرگ او را اعلام می کند. تاثاگاتا به آناندا گفت: “در سالهای گذشته، اَناندا، مارا، شیطان، سه بار به بودای مقدس نزدیک شد تا او را وسوسه کند.۱ “و اکنون، اَناندا، مارا، شیطان، امروز دوباره به جایی آمد که من بود، و کنار من ایستاده بود.

با همان کلماتی که وقتی زیر درخت نیگرودای چوپانی در ساحل رودخانه نرانجارا استراحت می‌کردم، مرا خطاب کرد: «سلام بر تو، ای مقدس. تو به بالاترین سعادت رسیده‌ای و زمان آن فرا رسیده است که به نیروانا نهایی وارد شوی.»۲ «و چون مارا چنین گفت، اِناندا، به او پاسخ دادم و گفتم: «ای بدکار، خودت را شاد کن؛ انقراض نهایی تاثاگاتا به زودی انجام خواهد شد.

دعای خوش شانسی قوی : و اَناندا ارجمند خطاب به خداوند تبارک و تعالی گفت: «خداوندا، برای خیر و خوشی جمعیّت عظیم، از روی ترحم، با ما بمان، ای متبارک! برای دنیا، به نفع و منفعت بشریت!»۴ مبارک گفت: «اکنون بس است، اَناندا، از تاثاگاتا التماس مکن!»۵ و بار دیگر، اَناندا ارجمند در همان حال از مبارک التماس کرد. کلمات و او همان پاسخ را از آن مبارک دریافت کرد.

و بار دیگر، اَناندا ارجمند از مبارک التماس کرد که بیشتر عمر کند. و خجسته گفت: «آناندا آیا ایمان داری؟»۷ گفت: «پروردگارا دارم!»۸ و مبارک با دیدن پلک های لرزان اَناندا، اندوه عمیق را در دل شاگرد محبوبش خواند. و دوباره پرسید: «آیا تو واقعاً ایمان داری، اِنَندا؟»۹ و اَنَندا گفت: «ای پروردگار من ایمان دارم.» [ص ۲۳۶] ۱۰ آن مبارک ادامه داد: «اگر ایمان داری، اِنَندا، به حکمت تاثاگاتا، پس آناندا چرا تاتاگاتا را حتی تا بار سوم به دردسر می اندازی.

دعای خوش شانسی قوی : باید خود را از همه چیزهای نزدیک و عزیزمان جدا کنیم و آنها را رها کنیم، پس چگونه می توانم برای من باقی بمانم، زیرا هر چیزی که به دنیا می آید، یا به وجود می آید و سازمان می یابد، در درون خود دارای ذاتی است. وجوب دعای زبان بند دشمن سریع الاجابه انحلال؟پس چگونه ممکن است که این بدن من منحل نشود؟هیچ شرطی نمی تواند وجود داشته باشد!و این وجود فانی، ای اَناندا، رها شده، دور انداخته شده، انصراف داده شده، طرد شده و رها شده است.

و مبارک به اَناندا گفت: «اکنون برو، اَناندا، و برادرانی را که در همسایگی وصالی ساکن هستند، در تالار خدمات جمع کن. آنجا روی تشک پهن شده برای او نشست.و چون نشست، مبارک برادران را خطاب کرد و گفت: ۱۳ «ای برادران، شما که حق به شما آشکار شده است و خود را کاملاً بر آن مسلط کرده اید، به آن عمل کنید، در آن تأمّل کنید دعای قوی برای زیاد شدن حافظه و آن را در سراسر جهان منتشر کنید.

دعای خوش شانسی قوی : برای اینکه دین پاک ماندگار شود و پابرجا بماند، تا برای خیر و سعادت کثرت‌ها، از روی ترحم به دنیا، و به نفع همه موجودات زنده ادامه یابد! – نگاه کردن و طالع بینی، پیش بینی حوادث خوش شانس یا ناگوار با نشانه ها، پیش بینی خیر دعای برای خوش شانسی یا شر، همه اینها حرام است. و از هیجانات دنیوی کناره گیری کنید و به دنبال آرامش فکر باشید. [صفحه ۲۳۷] ۱۶ «غذای خود را برای رفع گرسنگی بخورید و برای رفع تشنگی خود بنوشید.

مایحتاج زندگی را مانند پروانه ای که گل را جرعه جرعه می نوشد برآورده کنید، بدون اینکه عطر و بافت آن را از بین ببرد.۱۷ «ای برادران، از راه نفهمیدن و درک نکردن چهار حقیقت است که این همه گمراه شده ایم و در این خسته سرگردانیم. مسیر انتقالات، هم من و بهترین دعا برای خوش شانسی هم شما، تا زمانی که حقیقت را پیدا کنیم. ۱۸ «مدیتیشن های جدی را که به شما آموخته ام، تمرین کنید.

دعای خوش شانسی قوی : به مبارزه بزرگ با گناه ادامه دهید. پیوسته در جاده های مقدس قدم بزنید. در قوای اخلاقی دعای مجرب برای زیاد شدن حافظه قوی باشید. اجازه دهید اعضای حس معنوی شما سریع باشد. هنگامی که هفت نوع حکمت ذهن شما را روشن می کند، راه نجیب و هشتگانه ای را خواهید یافت که به نیروانا منتهی می شود. ۱۹ “اینک ای برادران، انقراض نهایی تاثاگاتا به زودی رخ خواهد داد.

اکنون شما را توصیه می کنم و می گویم: ” همه چیزها باید کهنه شوند و دوباره منحل شوند. شما به دنبال چیزی باشید که دائمی است، و نجات خود را با کوشش انجام دهید.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =