توسل

طلسم برای اجاره رفتن خانه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

طلسم برای اجاره رفتن خانه , رسانه توسل ( جهت مشاوره خانه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم برای اجاره رفتن خانه : یک آپارتمان بزرگ که توسط سه ردیف از چهار ستون چوبی پشتیبانی می شود. دیوارها نقاشی هایی از کارهای بودا، چانراسیگ [۱۵۰] ، تسونگ خاپا، و سایر مقدسین مشهور، علاوه بر تصاویری از تجسم های پی در پی دالایی لاما داشتند.

توسل : به محض ورود به کلکسیونرهای رسمی روسری، روسری های ارائه را از دست ما دریافت کردند. روی فرش‌هایی نشستیم که در هشت ردیف پهن شده بودیم.

طلسم برای اجاره رفتن خانه

صندلی من در ردیف سوم، در فاصله حدود ده فوتی از تخت لاما بزرگ و کمی سمت چپ او قرار داشت. وقتی همه نشستند، سکوت کامل در سالن بزرگ حکمفرما شد. مقامات ایالتی در حضور نایب السلطنه بودا بر روی زمین، از چپ به راست با گرانش آرام راه می رفتند. کوچار خانپو در سرشان راه می‌رفت، که کاسه‌ی مبارکه‌ای را در دست داشت که حاوی Thui مقدس (یعنی آب متبرک زرد آغشته به زعفران) برای پاشیدن روی حضار بود.

طلسم برای اجاره رفتن خانه : حامل دیگ عود که با سه زنجیر طلایی آویزان شده است، حامل قوری طلایی سلطنتی و دیگر مقامات داخلی، حالا آمدند، و بی حرکت مانند عکس ایستادند، بدون اینکه به هر دو طرف نگاه کنند، اما چشمانشان و توجهشان را، انگار که بود، روی نوک بینی هایشان دوختند. دو چراغ سوز بزرگ طلایی، شبیه گلدان های گل، در دو طرف تخت سوسو می زدند. محراب بزرگ – شبیه تاج و تخت شرقی و توسط شیرها پشتیبانی می شود.

خانه

خانه : اندکی بعد چند لاما با درجه بالا، با مانتوهای زرد گشاد، آمدند. آنها یکی پس از دیگری با آرایشی موقر وارد سالن پذیرایی شدند. ما در تعلیق مضطرب بیرون ماندیم و چشم به در ورودی دوخته بودیم و انتظار داشتیم که به حضور حضرتش احضار شویم. در نهایت سه لما به سمت ما آمدند و از ما خواستند وارد یک خانه شویم ۳۳۲خط یکی پس از دیگری با قدم زدن بسیار آرام، به وسط سالن تماشاگران رفتیم.

طلسم برای اجاره رفتن خانه : حکاکی شده در چوب – که حضرتش، یک کودک هشت ساله، روی آن نشسته بود، با روسری های ابریشمی بسیار ارزشمند پوشیده شده بود. حدود چهار فوت ارتفاع، شش طول و چهار عرض داشت. یک کلاه میتره زرد [۱۵۲] سر لما بزرگ را پوشانده بود، قسمت‌های آویز گوش‌های او را پوشانده بود، و یک مانتو زرد روی شخص او را پوشانده دعا برای شکستن طلسم بیکاری بود.

پای ضربدری نشسته بود و کف دستانش را به هم متصل کرده بود تا ما را برکت دهد. وقتی نوبت به من رسید، مداحی حضرتش را دریافت کردم و توانستم به چهره الهی ایشان نگاه کنم. لاماهای دیگر با نگاه های فرورفته به او نزدیک شدند و شکستن طلسم خرید خانه بدون اینکه به بالا نگاه کنند به صندلی های مربوطه نشستند. آرزو داشتم چند ثانیه درنگ کنم.

طلسم برای اجاره رفتن خانه : اما سایر نامزدهای دعای خیر با هل دادن آرامم به جلو، من را جابه جا کردند. متوجه شدم که ۳۳۳فرزند شاهزاده دارای چهره ای بسیار روشن و روشن، با گونه های گلگون بود. چشمانش درشت و نافذ بود. کانتور صورتش طلسم زبان بند برای مادر شوهر به طرز قابل ملاحظه ای آریایی بود، هرچند که تا حدودی به دلیل انحراف چشمانش مخدوش شده بود. لاغری شخص او احتمالاً ناشی از خستگی تشریفات دربار، واجبات دینی و اعمال زاهدانه بوده است.

که از زمان نذر خوانی مشمول آن بوده است. با یادآوری سرگذشت بختیاری که اخیراً او را به این مقام غرور آور رسانده بود و پیشینیانش را به هجرت های نابهنگام واداشته بود، برای مقام والای او متأسف شدم: چه کسی می داند که آیا قبل از رسیدن مجبور به هجرت طلسم افسون برای ازدواج سریع دیگری نخواهد شد. بیست سالگی اش؟ هنگامی که همه پس از دریافت مداحی دالایی لاما دوباره نشستند.

طلسم برای اجاره رفتن خانه : سول‌پون چنپو چای را در فنجان طلایی حضرتش از یک قوری طلایی ریخت، در حالی که چهار دستیار سول‌پون چای را در فنجان‌های حضار می‌ریختند. سر لاماهای صومعه مرو و خودمان. قبل از اینکه لاما اعظم فنجان خود را روی لبانش برد، فضلی به طور جدی گفته شد، که با سه بار سرود «ام آه هوم» شروع شد، و سپس دعایی به این مضمون انجام شد: «هرگز حتی برای یک لحظه چشمان نوشتن دعا برای دشمن سه قدس را از دست نده.

همیشه به ها احترام بگذارید. برکت آن سه بر ما باد. حتی بدون اینکه هوا را با حرکات اندام‌هایمان به هم بزنیم، فنجان‌هایمان را به آرامی روی لب‌هایمان بردیم و چای را – که خوشمزه بود – نوشیدیم و مراقب بودیم که صدایی از لب‌هایمان خارج نشود. سه بار چای سرو شد و سه بار فنجان هایمان را خالی کردیم پس از آن دوباره آنها را در جیب سینه خود قرار می دهیم.

طلسم برای اجاره رفتن خانه : سپس سلپون ظرفی طلایی پر از برنج تقدیس شده را در مقابل حضرتش گذاشت که فقط آن را لمس کرد. مابقی بین حاضران توزیع شد. مشتی به دست آوردم که با دقت در گوشه ای از دستمالم بستم. سپس فیض زیر توسط راهبان جمع شده با جاذبه فراوان بیان شد: – گرانبهاترینبودا کامل ترین و بی همتاترین معلم است. اشتباه ترین راهنما، ساغا است . خطاناپذیرترین محافظت در دارما مقدس است.

ما این پیشکش ها را به این سه پناهگاه تقدیم می کنیم. احترام به هر یک از آنها! آقای سارات چاندرا داس نیز در همان زمان شاهد اجرای مراسم قابل توجهی برای ترجمه روح یک رئیس لاما یا خانپو به یکی از عمارت های بهشتی بود. ۳۳۴ به نظر می رسد که خانپوی معروف بر اثر آبله مرده بود. او یکی از برجسته ترین علمای تبت بود و بالاترین مقام را در دربار پوتالا داشت. روزی که مراسم انجام شد.

طلسم برای اجاره رفتن خانه : روز بیست و هفتم باردوی این رئیس لمعه بود ( ص ۳۷۱ ). یعنی فاصله چهل و نه روز بین مرگ او و ترجمه او به جهانی دیگر. (طبق گفته فاصله حالت میانی فقط برای چهل روز طول می کشد.) دالایی لاما که بر تخت خود نشسته بود، سرودی را با صدایی آرام و نامشخص خواند. پس از آن، راهبان جمع شده با صدای قبر آنچه را که لاما بزرگ گفته بود تکرار کردند.

سپس یک شخصیت ارجمند از وسط ردیف اول صندلی‌ها برخاست و لاما بزرگ را لرد چنرسیگ (آوالوکیته‌وارا) متجسد خطاب کرد و تمام اعمال رحمتی را که او به عنوان حامی قدیس تبت انجام داد، خواند. سود مردمش سپس چیزهای گرانبهایی (از جمله نمایش تخیلی هفت گنج اسطوره ای [۱۵۳] ) را به نفع روح مرحوم خانپو تقدیم کرد و گفت: «دعا می کنم که این هدایا را به نیکی بپذیرید.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + بیست =