توسل

طلسم فراموشی عشق

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم فراموشی عشق , رسانه توسل ( جهت مشاوره عشق و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم فراموشی عشق : منطقه ای در حدود ۳۰۰ مایل. درازا، تقریباً ۲۰۰ وسعت، در هند گنگ، در استان‌های مدرن عود و بهار (بیهار به معنای ویهارا)، یا پادشاهی‌های باستانی کوسالا و ماگادا، و دارای مرزهای نراوستی و بودا-گایا به سمت شمال و جنوب است. به ترتیب. توجه به چند نکته در رابطه با این نقاط مقدس و سایر نقاط مقدس پراکنده در سراسر این منطقه به ترتیب زیر جالب خواهد بود.

توسل : کاپیلا-واستو، بودا-گایا، سارنات در نزدیکی بنارس، راجا-گرشیها، اراواستی (اغلب به زبان تراوستی) ، وایتالی، کاوسامبی، نالاندا، ساکاشیا، ساکهتا (آجودهیا)، کانیا-کوبجا (کاناوج)، پاتلی-پوترا (پاتنا)، کساریا، کوشتی-ناگارا. نقشه روبروی ص. ۲۱ اینها را روشن خواهد کرد. برای شروع با محل تولد بودا (نگاه کنید به ص ۲۱ ). کاپیلا واستو. کاپیلا واستو (در پالی، کاپیلا واتو) مدتها توسط باستان شناسان بیهوده جستجو می شد.

طلسم فراموشی عشق

اما اکنون توسط باستان شناسان شناسایی شده است. ۳۸۹ژنرال سر آ. شمال بنارس هم فاهین (لگه، ۶۷) و هم هیوئن ثانگ باغ لومبینی (لاوانی) همسایه را توصیف می کنند، جایی که بودا از سمت راست مادرش متولد شد (نگاه کنید به ص ۲۳، و حکاکی مقابل ص ۴۷۷ ). آنها همچنین به فواره پیکان اشاره می کنند که در آن گوتاما با سایر افراد قبیله خود در یک مسابقه تیراندازی مبارزه کرد.

طلسم فراموشی عشق : افسانه است ( ص ۲۴) که او با پرتاب تیری که از هدف عبور کرد و خود را در زمین فرو برد و چشمه زلالی از آب جاری شد، پیروز ش (یا Sar-Kuhiya) تبدیل شده است، و این نقطه شناسایی شده است می‌توان انتظار داشت که مکان مقدسی مانند کاپیلا واستو – زادگاه بودا و صحنه آموزش و بهره‌برداری‌های جوانی او – در تمام زمان‌ها مکان مورد علاقه بودایی‌ها برای زیارت باشد.

عشق

عشق : مکانی که بودا طرفداران آموزه های نادرست را ناراحت کرد [۱۸۹] و مکانی که او پس از صعود به بهشت ​​ترایاستریا (رجوع کنید به ص ۴۱۴ این جلد) برای موعظه نزول کرد. قانون به مادرش این مکان ها همه در محدوده سرزمین مقدس بودیسم قرار دارند (نگاه کنید به نقشه روبروی صفحه ۲۱ )؛ یعنی سرزمینی که صحنه سفر بودا برای چهل و پنج سال بود.

طلسم فراموشی عشق : اما از دو مسافر چینی می آموزیم که حتی در زمان آنها (از قرن چهارم تا هفتم) کل محله بیابان و شهر ویران شده بود (Beal, i. 50; ii. 14). دلیل آن احتمالاً این است که هندوئیسم در مناطق خاصی بر بودیسم برتری یافت، و وقتی این اتفاق افتاد، برهمن ها تلاش کردند تا همه آثار عقیده رقیب را محو کنند. در زمان‌های بعد، حملات محمدی به همین نتیجه کمک کرد.

بودا-گایا. این مکانی بود که بودا پس از دوره جنسی روزه و مراقبه خود به دانش و روشنگری کامل دست یافت (به ص ۳۱ این جلد مراجعه کنید). این شهر در شش یا هفت مایلی شهر گایا و در حدود شصت مایلی پاتنا و شکستن طلسم مشتری بانکیپور قرار دارد. از همه مکان‌های مقدس بودایی مقدس‌ترین مکان است و یادبودهای عمیقاً جالب بودیسم اولیه فراوان است.

طلسم فراموشی عشق : البته تنها انتظار می رفت که سازه های یادبودی که برای نشان دادن شکستن طلسم مار روی گنج دوره های مهم در زندگی بودای منقرض شده طراحی شده بود و برای ایجاد احساس احترام در ذهن پیروان او محاسبه شده بود، باید در این مکان و سایر مکان های مقدس دیگر ساخته می شد. زمینی که با حضور و اعمال گوتاما در مناسبت های بزرگ تقدیس شده است.

و از میان همه این بناهای بودایی، معبد هرمی باستانی در بودا-گایا، که در سال‌های ۱۸۷۶ و ۱۸۸۴ از آن بازدید کردم، چشمگیرترین شکستن طلسم تنبلی و پر از علاقه است. احتمالاً بنای یادبودی در آنجا نه چندان طولانی پس از مرگ بودا و هیوئن ثانگ ساخته شده است (نگاه کنید به ص ۳۹۹) از معبدی که توسط در آنجا ساخته شده است یاد می کند. معبدی که به مناسبت اولین دیدارم دیدم احتمالاً تا اواسط قرن دوم ساخته نشده بود.

طلسم فراموشی عشق : بلکه بر پایه معبد عسوکا بنا شده بود که خرابه‌های آن در زیر معبد کنونی قابل ردیابی است [۱۹۰ ] . مصالح شامل آجرهای مایل به آبی است که با آهک اندود شده اند. هیوئن ثانگ بیان می کند که در زمان او یازده طبقه و ارتفاعی در حدود ۱۶۵ فوت طلسم ترک اعتیاد داشت. همچنین در هر طبقه دارای طاقچه هایی بود که در هر طاقچه مجسمه طلایی بودا قرار داشت.

کل آن با نمادی از میوه آمالکا در مس طلایی پوشانده شد (گزارش کانینگهام، i. 5). برمه ای ها احتمالاً این معبد را بین سال های ۱۰۳۵ تا ۱۰۷۸ پس از میلاد بازسازی کردنداگرچه در سال ۱۸۷۶ رو ​​به زوال بود، اما ظاهر آن به‌عنوان بسیار با ابهت به نظرم رسید، حتی بیشتر از برج‌های هرمی بزرگ، ساخته شده بر روی ورودی معابد بزرگ جنوب هند [۱۹۱ ] . حکاکی ضمیمه این بنای باستانی همانطور که در سال ۱۸۸۰ ظاهر شکستن طلسم کهنه شد.

طلسم فراموشی عشق : قبل از مرمت، از عکسی توسط آقای بیگلر است که در محل گرفته شده و توسط آقای آستن بزرگ شده است. معبد بودایی باستانی در بودا-گیا، همانطور که در سال ۱۸۸۰ ظاهر شد. معبد بودایی باستانی در بودا-گیا، همانطور که در سال ۱۸۸۰ ظاهر شد. در اواسط قرن دوم بر روی ویرانه‌های معبد آسوکا، در محلی که گوتاما به بودا رسید، ساخته شد. ۳۹۱ به نظر می‌رسد.

هدف اصلی برپایی آن صرفاً و صرفاً به عنوان یک بنای تاریخی بوده است، نه به عنوان دغابه یا ظرفی برای نگهداری آثار. با این حال، خیلی زود، بناهایی از این دست برای نگهداری تصاویر ساخته شد و به عنوان معابد و عبادتگاه مورد استفاده قرار گرفت. پس از پرس و جو دریافتم که تصویر یا تصاویر باستانی بودا، که زمانی معبد باستانی بودا-گایا را اشغال کرده بود.

طلسم فراموشی عشق : در زمان‌های مختلف از بین رفته یا از بین رفته است [۱۹۲]، و تصویر سنگی دیگری که گمان می‌رود حکاکی شده باشد. در قرن هشتم، اخیراً جایگزین آن شده بود. قابل توجه است که ۳۹۲در طی فرآیند بازسازی به اصطلاح «تخت الماس» که مجسمه ها بر روی آن قرار گرفته بودند، انبوهی از قطعات مرجان، یاقوت کبود، قرنیه، کریستال، یاقوت، مروارید، عاج و طلا یافت شد.

اما هیچ الماسی فشرده پیدا نشد. یا در مقابل آن به هم چسبیده اند [۱۹۳] . در پشت تراس مرتفعی که معبد باستانی را احاطه کرده بود، یک درخت پیپال یا انجیر مقدس وجود داشت، که در افسانه همان درختی بود که گوتاما در طول دوره مراقبه عمیق خود که به بودایی ختم می‌شد زیر آن نشسته بود (نگاه کنید به ص ۳۱) .). سرزندگی آن رو به زوال بود، زیرا شاخه‌های پوسیده‌اش بر روی جان پناه آویزان شده بودند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =