توسل

طلسم تسخیر افراد

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم تسخیر افراد , رسانه توسل ( جهت مشاوره تسخیر افراد و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم تسخیر افراد : حفظ و حراست من خواهد بود؛ اینها سلاح های تهاجمی و دفاعی من هستند و با آنها لشکر بزرگ منه را در هم می کوبم. ” پس از آن او به آرامی در مورد شایستگی های ده فضیلت بزرگ تأمل کرد. در حالی که به این ترتیب جذب مراقبه بود، حمله خود را به او آغاز کرد. او با چنان خشونت خارق‌العاده‌ای باعث وزش باد شد که قله‌های کوه‌ها را فرود آورد، هر چند ضخامت آنها یکی دو یوزنا بود.

توسل : درختان جنگل ها به اتم تبدیل شدند. اما فضیلت شایستگی فرالاونگ او را از طوفان ویرانگر حفظ کرد. خود تسیواران او آشفته نبود. منه که متوجه شد اولین تلاش او بی فایده بود، باران شدیدی را با چنان خشونت بارید که زمین را پاره کرد و تا ته آن باز کرد. اما حتی یک قطره به شخص برخورد نکرد. بارانی از صخره ها همراه با دود و آتش بود. اما آنها به انبوهی از گلها تبدیل شدند که زیر پای بودا می ریختند.

طلسم تسخیر افراد

پس از آن باران دیگری از شمشیر، چاقو، و انواع سلاح های برش، دود و آتش آمد. همه ناتوان در پای فرالاونگ افتادند. طوفانی از خاکستر و شن سوزان به زودی فضا را تاریک کرد، اما آنها مانند غبار معطر در مقابل او فرو ریختند. ابرهای گلی موفق شدند، که مانند عطر در سراسر فرود آمدند. باعث شد تا تاریکی غلیظ جو را پر کند، اما به پرتوهایی از خالص ترین نور ساطع کرد.

طلسم تسخیر افراد : منه خشمگین به پیروانش فریاد زد: “چرا به او نگاه می کنید؟ فوراً بر او بشتابید و او را مجبور کنید که از پیش من فرار کند.” منه بر روی فیل بزرگ خود نشسته و سلاح های مهیب خود را به اهتزاز درآورد، به نزدیک فرالاونگ نزدیک شد و به او گفت: “تیدت، این تخت برای تو ساخته نشده است، فوراً آن را خالی کن، این ملک من است.” فرالاونگ با آرامش پاسخ داد: “شما هنوز ده فضیلت بزرگ را انجام نداده اید.

تسخیر افراد

تسخیر افراد : اما همه آنها ناپدید شده بودند. او لشکر مان نات را دید که از شمال، مانند طوفان بزرگی بر او می‌آمدند. “چی!” او گفت: “آیا تنها علیه من است که چنین جمعیت بی شماری از رزمندگان جمع شده اند؟ من کسی را ندارم که به من کمک کند، نه پدری، نه برادری، نه خواهری، نه دوستی و نه خویشاوندی. ده فضیلت بزرگی را که انجام داده ام با خود داشته باش؛ شایستگی هایی که در عمل به این فضیلت ها به دست آورده ام.

طلسم تسخیر افراد : و پنج عمل انکار خود را انجام نداده اید؛ هرگز زندگی خود را وقف کمک طلسم موفقیت در همه کارها به دیگران برای کسب شایستگی نکرده اید، در یک کلام، شما باید هنوز تمام کارهای لازم را انجام نداده است تا شما را قادر سازد به منزلت عالی دست یابید. بنابراین این تاج و تخت نمی تواند مال شما باشد.” که دیگر قادر به کنترل اشتیاق خود نبود، سلاح های مهیب خود را به سمت پرتاب کرد.

اما آنها به گلدسته هایی از گل های زیبا تبدیل شدند که به زیبایی دور بدن او قرار می گرفتند. شمشیر و سایر سلاح‌های او که می‌توانستند به یکباره سخت‌ترین صخره‌ها را برش دهند، بدون موفقیت بهتر مورد استفاده قرار گرفتند. سربازان مان که امیدوار بودند تلاش های متحد آنها نتیجه بهتری داشته باشد و بتوانند فرالاونگ را از تاج و تختش بیرون کنند، ناگهان و همزمان به سوی او هجوم بردند و با نیرویی مقاومت ناپذیر به سمت او غلتیدند، صخره های عظیمی طلسم موفقیت کنکور به بزرگی کوه ها؛ اما به دلیل شایستگی های حریف، آنها به دماغه های خوبی تبدیل شدند که به آرامی جلوی پای او می افتادند.

طلسم تسخیر افراد : در آن زمان ناتس ها از روی صندلی های خود، صحنه نبرد را که بین امید و ترس معلق بود، از بالا نگاه کردند. در آن لحظه به گفت: “چطور جرات داری تظاهر به تصاحب این تاج و تخت کنی؟ آیا با شواهد غیرقابل انکار می توانی ثابت کنی که تا به حال به اندازه ای پیشکش کرده ای که مستحق این تاج و تخت باشی؟” منه رو به پیروانش کرد و پاسخ داد: اینها شاهدان من هستند، همه آنها به نفع من مدرک خواهند داشت.

در همان لحظه همه آنها با صدای بلند فریاد زدند تا به تایید سخنان مانیا شهادت دهند. “درباره تو ای شاهزاده تیدت، کجا هستند شاهدانی که به نفع تو مدرک بیاورند و حقانیت ادعای تو را برای تصاحب این تاج و تخت ثابت کنند؟” فرالاونگ پاسخ داد: “شاهدان طلسم موفقیت در امتحانات من مانند شما، انسانها یا هیچ موجود زنده ای نیستند. [۵] خود زمین به من شهادت خواهد داد. اما به چهل و هفت نفر بزرگی که در زمانی که به عنوان شاهزاده وتاندرا زندگی می کردم ساخته ام اشاره خواهم کرد.

طلسم تسخیر افراد : دست راستش را که تا به حال زیر چین لباس هایش نگه داشته بود دراز کرد و به زمین اشاره کرد و با صدای محکمی گفت: «زمین، آیا این درست نیست که در آن زمان که شاهزاده وتاندرا بودم، چهل ساله شدم. زمین با خروشی عمیق و بلند پاسخ داد که در میان لشکرهای منه مانند صدای بی شماری طنین انداز می شد و تهدید به گسترش مرگ و ویرانی در صفوف آنها می کرد. شارژر معروف منه زانوهای خود را خم کرد و پرداخت.

ادای احترام به خود مأیوس و ناراحت به کشور گریخت. پیروان او چنان تحت تأثیر ترس قرار گرفتند که هر آنچه را که مانع طلسم تسخیر عقب نشینی آنها می شد به دور انداختند و به هر طرف فرار کردند. سردرگمی و بی نظمی چنان بود که ناتس[۶] که از روی صندلی خود به شکست و پیروزی شکوهمند نگاه می کنند، هوا را با فریادهای شادی [ص ۹۱] اجاره می کنند. برهماس، ناگاس و گالونگ ها در جشن پیروزی او بر دشمنانش به نات ها پیوستند.

طلسم تسخیر افراد : همگی از بیش از ده هزار طلسم تسخیر زن شوهردار دنیا برای ادای احترام و تبریک به او شتافتند و به او گل و عطر تقدیم کردند و گفتند: “پیروزی و شکوه فرالاونگ! شرم و شکست بر منه بدنام!” کمی قبل از غروب آفتاب بود که فرالاونگ به پیروزی باشکوه خود بر دشمن مغرور خود دست یافت. در آن زمان او، گویی، در عمیق ترین مراقبه پیچیده بود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =