توسل

طلسم برای بازگشت همسر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم برای بازگشت همسر , رسانه توسل ( جهت مشاوره همسر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم برای بازگشت همسر : و ضایعات مقدس ابریشم، به نام سونگدو، «گره برکت»، بازگشت معمول لما بزرگ برای هدایایی بود که زائران و جانبازان به او می‌دادند. در اینجا ممکن است توجه داشته باشیم که در سال ۱۸۶۶ کاشف هندی نائین سینگ دالایی لاما را دید.

توسل : او پسری خوش تیپ حدود سیزده ساله بود و روی تختی به ارتفاع شش فوت نشسته بود. او ریجنت را در دست راست خود داشت. گفته می شود که او در سیزدهمین هجرت است.

طلسم برای بازگشت همسر

دکتر (ص ۲۳۹) مراسمی را توصیف می کند که در آن آب تقدیس شده (thui) از ظرفی قوری مانند بر روی آینه فلزی ریخته می شود (ص ۴۵۸ ، ۴۶۳ از این سخنرانی ها)، که به گونه ای برگزار می شود که تصویر را منعکس کند. گوتاما بودا روی محراب نشسته است. این آب در ظرفی مسطح حاوی کیسه ای پر از برنج می ریزد و برای وضو گرفتن مناسب است.

طلسم برای بازگشت همسر : مراسم دیگری که شامل پرهیز طولانی مدت است، به مدت چهار روز ادامه دارد. روز اول و دوم در آماده سازی سپری می شود. کسانی که قرار است در این مراسم شرکت کنند، هنگام طلوع خورشید، چندین بار در برابر تصویر آوالوکیته‌شورا، غسل کرده و سجده می‌کنند. سپس رئیس لاما به آنها دستور می‌دهد که به خطاهای خود اعتراف کنند و در مورد بدی‌های ناشی از بدی فکر کنند.

همسر

همسر : مکثی جدی دنبال شد. پس از آن حضار برخاستند و لاما بزرگ بازنشسته شد. آقای سارات چاندرا داس ادامه می دهد که در پایان مراسم یکی از دستیاران لاما دو بسته قرص به او داد و دیگری یک تکه قرمز بست. ۳۳۵ابریشم دور گردنش به او گفته شد که قرص‌ها چانه یا برکتی بودند که توسط بودا و سایر مقدسین تقدیس شده بودند.

طلسم برای بازگشت همسر : وی سپس با همراهانش، گزیده هایی از برخی کتاب های اقرار را می خواند. این کار تا ساعت ده بعد از خوردن چای ادامه دارد. پس از این تلاوت و دعا خوانی ۳۳۶تا ساعت دو بعد از ظهر که یک وعده سبزیجات خورده می شود ادامه دهید. سپس یک مکث می آید، اما دعا و قرائت بعد از آن تا پاسی از شب ادامه دارد و چای را در فواصل زمانی دور می دهند.

رئیس لاما قبل از بازنشستگی برای استراحت، وظایف مختلفی را که باید در روز بعد توسط فدائیان انجام شود، مشخص می‌کند و به عنوان توبه به آنها دستور می‌دهد که در «حالت شیر» بخوابند، یعنی. به پهلوی راست بخوابد، پاها را دراز کند و سر را با دست راست نگه دارد [۱۵۵] . روز سوم مهم ترین روز است و با پرهیز شدید از همه غذاها می گذرد.

طلسم برای بازگشت همسر : هیچ کس حتی اجازه ندارد بزاق خود را ببلعد، که باید در ظرفی که در جلوی او قرار داده شده است خارج شود. یک کلمه نباید گفته شود. هر مردی دعا می کند و به گناهان خود اعتراف می کند، اما این کار را در سکوت طلسم افسون برای ازدواج سریع مطلق انجام می دهد. این امر تا طلوع خورشید در روز چهارم ادامه دارد. در ابتدا این قاعده بود که تکرار قانون، اعتراف به گناه (به ویژه پاتیموخا)، و برخی از مراسم مذهبی اصلی (از جمله روزه) باید انجام شود.

به ویژه در روزهای ماه نو و کامل (به نام اوپوساتا، ص ۸۴ ). بدین ترتیب می خوانیم که «آناندا در روز کامل ماه خود را تطهیر کرد و به طبقه بالای خانه خود رفت تا روز مقدس را نگه دارد. این مطابق با قاعده برهمنی باستانی بود که هر روز ماه نو (درسا) و هر روز طلسم بازگشت معشوق ماه کامل (پاورنماسا) باید برای مراسم مذهبی خاص اختصاص داده شود [۱۵۶] . ۳۳۷ در زمان‌های بعد، روزهای میانی ربع ماه نیز مقدس تلقی می‌شدند.

طلسم برای بازگشت همسر : و بنابراین تعداد روزهای اوپوساتا (به صفحه ۸۴ مراجعه کنید ) به چهار روز در هر ماه یا یک بار در هفته افزایش یافت. بوداییان بسیار سخت گیر در تبت در این روزها بین طلوع و غروب خورشید چیزی نمی خورند به جز غذای شیرین همراه با چای ( ص ۳۴۶ ). افراد غیر روحانی دعوت می شوند تا در برگزاری روزهای اوپوساتا بپیوندند، اما هیچ مشارکت واقعی در جزئیات خدمات ندارند. همین دعا برای بازگشت معشوق قاعده برای همه مراسم مذهبی جاری است.

افراد غیر روحانی ممکن است در هر مراسمی حضور داشته باشند، اما بدون همکاری در اجرای مراسم. با این حال، افراد غیر روحانی سهم خود را برای اجرا دارند. آنها نگاه می کنند – گوش می دهند، تسبیح های خود را می گویند، و دعاهای کوتاه را تکرار می کنند – مانند دعا برای شکستن طلسم بیکاری فرمول «سه پناه» و «جواهر نیلوفر آبی» (ص ۷۸ ، ۳۷۰ ) – و اعلامیه هایی برای اجتناب از پنج گناه بزرگ می کنند.

طلسم برای بازگشت همسر : یا به سمت محراب تصویر می روند و بر آن هدایایی می گذارند، یا در مقابل آن تعظیم می کنند و دعای خیر لاما را دریافت می کنند. از نظر تئوریک، غیر مذهبی ها فقط برای تکریم و حمایت از راهب وجود دارند، و در عوض از آنها دعا نویسی برای جذب همسر برکت می گیرند. در همه حال، مذهب افراد غیر روحانی معمولاً محدود به طیف بسیار محدودی از وظایف است.

یکی از راه‌های متداول نشان دادن تقوا، راه رفتن در معابد، صومعه‌ها، استوپاها و دیوارهای مقدس است (نگاه کنید به ص ۳۸۰ ، ۵۰۵ )، از شرق به غرب، شانه راست را به سمت آن‌ها نگاه دارید، و حتی گاهی اوقات زمین را با بدن کشیده اندازه‌گیری کنید. . این آخرین کار به هیچ وجه ساده یا آسان نیست. به گفته M. Huc (i. 202)، زمانی که ساختمان‌ها و معابد صومعه‌ها منطقه وسیعی را اشغال می‌کنند.

طلسم برای بازگشت همسر : یک روز کامل به سختی برای انجام طواف کافی است. مردم با سپیده دم شروع می کنند و این شاهکار باید ۳۳۸همه در یک زمان، بدون هیچ وقفه، یا حتی چند لحظه مکث برای گرفتن غذا انجام شود. علاوه بر این، فرآیند اندازه گیری باید کامل باشد. “بدن باید تا تمام طول خود کشیده شود و پیشانی باید زمین را لمس کند در حالی که بازوها از جلو دراز شده و دست ها به هم متصل هستند.

در هر سجده دایره ای روی زمین کشیده شود که دو شاخ قوچ در دست باشد. این منظره غم انگیزی است و مردم نگون بخت غالباً صورت و لباس خود را غبار و گل می پوشانند. شدت آب و هوا هیچ مانعی برای فداکاری شجاعانه آنها ایجاد نمی کند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + نوزده =