توسل

طلسم موفقیت در زندگی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

طلسم موفقیت در زندگی , رسانه جامع فرهنگ و مذهب توسل ( جهت مشاوره موفقیت در زندگی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم موفقیت در زندگی : سومین هدف احترام، یا مجمع است. معنای کلمه پالی  تقریباً معادل کلیسا یا جماعت است. در زمان زندگی گائوداما، مجمع از همه افرادی تشکیل می‌شد که با تبدیل شدن به نوکیشان، شیوه زندگی واعظ خود را پذیرفتند و در کنار او ماندند، یا اگر گهگاه برای مدتی از او جدا می‌شدند، همیشه با او رابطه نزدیک داشتند. و بخشی از وقت خود را در شرکت او سپری کردند.

توسل : آنها پس از ترک دنیا، خود را تحت مقررات انضباطی خاصی قرار دادند که پس از آن در مجموعه بزرگی به نام وینی تجسم یافتند. اعضای مجلس به دو دسته تقسیم شدند. آریاها یا بزرگواران، که با توجه به سن خود، مهارت فراوان در دانش شریعت، و شور و اشتیاق چشمگیر در اجرای مجدانه همه احکام آن، به شایستگی رتبه اول را در میان شاگردان بودا به خود اختصاص دادند و در مجمع در رتبه اول قرار گرفتند.

طلسم موفقیت در زندگی

طبقه دوم متشکل از یا مذهبی ساده بود. به سختی می توان با هر درجه ای از احتمال ادعا کرد که آیا اوپاساکاها یا شنوندگان عادی تا کنون به عنوان اعضای تانگا در نظر گرفته شده اند و بخشی از آن را تشکیل می دهند. اوپاساکاها معتقد بودند، اما به زندگی در جهان ادامه دادند، و به قولی، مذهبی کلیسای بودایی را تشکیل دادند. بر اساس عقیده بوداییان در این بخش ها، غیر مذهبی ها جزء تانگا یا تشکیل دهنده آن محسوب نمی شوند.

طلسم موفقیت در زندگی : تنها کسانی که زندگی دنیوی خود را رها می کنند، لباس متعارف زرد به تن می کنند و می کوشند در رد پای معلم بزرگ خود قدم بگذارند، مستحق کرامت اعضای مجمع هستند، که احترامی مشابه آنچه به بودا ارائه می شود، به آنها داده می شود. و قانون اریاها یا بزرگواران بر حسب مهارت کم و بیش در دانش و ارزش اخلاقی به چهار طبقه تقسیم می شوند. آنها را توتاپان، تاکاداگان، آناگام و آراهات می نامند.

موفقیت در زندگی

در طبقه توتاپان افرادی قرار می گیرند که وارد جریان یا جریان منتهی به رستگاری شده اند یا به عبارت دیگر در راه کمال قدم گذاشته اند. تاپان هنوز چهار بار به دنیا نیامده است تا بتواند نجات پیدا کند. کسانی که به طبقه دوم تعلق دارند، به سرعت از رودخانه سرازیر می شوند و پیوسته راهی را که به سوی کمال می رود دنبال می کنند، و قرار است یک بار دیگر در وضعیت نات و یک بار در شرایط انسان متولد شوند.

موفقیت در زندگی : کسانی که از طبقه سوم هستند باید یک بار در شرایط ناتس متولد شوند. سرانجام، طبقه چهارم، چهارمین و آخرین راه کمال را طی کرده، به قله علم و دستاوردهای معنوی رسیده و برای حالت نیبن که معصومانه پس از مرگ به دست می آورند، آماده شده اند. اریه ها مجدداً به هشت طبقه تقسیم می شوند که چهار طبقه شامل کسانی است که از چهار راه کمال پیروی می کنند.

طلسم موفقیت در زندگی : چهار نفر دیگر کسانی را درک می کنند که از ثواب واجبات در پیروی از راه کمال برخوردارند. [۲] مترجم برمه‌ای متن پالی به ما می‌فهمد که قصد او این نیست که تاریخ بودای ما را در طول وجودهای بی‌شماری که قبل از آخرین وجود داشته است، یعنی زمانی دعا برای عاشق کردن مرد که او هوش عالی را به دست آورد، ارائه دهد. بودایی ها پانصد و ده تاریخ یا افسانه بودا را نگه می دارند که ادعا می کنند به همان اندازه از وجود قبلی او گزارش می دهند.

و برای افزایش ارزش چنین سوابقی، قرار است مطالب توسط خود بودا برای شاگردان و شنوندگانش نقل شده باشد. اکثر آنها را خوانده ام. دویست مورد از این روایات افسانه‌ای بسیار کوتاه است و جزئیات کمی در مورد فرای ما در زمانی که او هنوز در حالت حیوان، انسان و نات بود به دست می‌دهد. آنها به جز سرفصل و نتیجه، همان افسانه ها و مناقشاتی هستند که باید در میان تمام ملت های آسیایی با آنها روبرو شد.

طلسم موفقیت در زندگی : که برای تمام افسانه نویسان باستان و مدرن، فروشگاه های تمام نشدنی عرضه کرده اند.ده روایت اخیر طلسم تسخیر زن شوهردار واقعاً داستانهای بسیار کامل و جالبی از ده وجود بودا قبل از شرحی است که می خواهیم شرح دهیم، که در طی آن او ده فضیلت بزرگ را تمرین کرده است، که کسب آنها یک شرط ضروری برای دستیابی به حق تعالی است. کرامت فرا. برخی از این افسانه ها واقعاً قطعات ادبی زیبا، جالب و خوش ترکیبی هستند.

یا اقامتگاه شادی آور، یکی از کرسی های نات ها است. اما برای اینکه چند قسمت از این اثر را قابل درک تر نشان دهیم، داشتن ایده ای از سیستمی که بودایی ها در اعطای کرسی یا اقامتگاه به موجودات عاقل اتخاذ کرده اند، تقریباً ضروری است. سی و یک صندلی برای همه موجودات اختصاص داده شده طلسم موفقیت در هر کاری است، که ممکن است تصور کنیم در مقیاسی بسیار زیاد قرار گرفته اند و از ته زمین تا ارتفاع غیرقابل مقایسه بالای آن امتداد دارند.

طلسم موفقیت در زندگی : در پای ما چهار حالت مجازات، یعنی جهنم، حالات آتوریکس، پریتاس و حیوانات را می یابیم. بعد سرای انسان می آید. بالای آن شش کرسی ناتس قرار دارد. این یازده کرسی، کرسی شور یا شهوت نامیده می‌شود، زیرا موجودات ساکن در آن‌ها همچنان تحت تأثیر آن شور هستند. البته نه به میزان مساوی. در بالای اقامتگاه‌های ناتس، ما با شانزده صندلی به نام روپا روبرو می‌شویم که به‌طور عمود بر روی دیگری به ارتفاعی غیرقابل محاسبه قرار گرفته‌اند.

ساکنان آن مناطق خیال انگیز برهما یا کامل نامیده می شوند. آنها خود را از هوس و تقریباً همه هوس های دیگر رها کرده اند، اما هنوز مقداری علاقه به ماده و مادیات را حفظ کرده اند. از این رو نام روپا یا ماده به کرسی ها داده می شود. بخش باقی مانده از ترازو توسط چهار صندلی به نام آروپا یا غیر مادی اشغال شده است، زیرا موجوداتی که در آنها زندگی می کنند کاملاً از همه احساسات رهایی یافته اند. آنها، گویی، حتی کوچکترین پیوندهایی را که آنها را به این دنیای مادی متصل می کرد، شکسته اند.

طلسم موفقیت در زندگی : به قله کمال رسیده اند; یک قدم جلوتر، و آنها وارد حالت Neibban می شوند، به گفته بوداییان، کمال کامل. تمام موارد فوق را در چند کلمه خلاصه کنیم: چهار حالت مجازات وجود دارد. جایگاه انسان محل آزمایش و محاکمه است. شش اقامتگاه نات ها مکان های لذت و لذت نفسانی هستند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =