توسل

طلسم برای موفقیت در کارها

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم برای موفقیت در کارها , رسانه جامع فرهنگ و مذهب توسل ( جهت مشاوره موفقیت در کارها و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم برای موفقیت در کارها : از شاخه‌های همه درختان و سینه سخت‌ترین سنگ‌ها، گل‌هایی بیرون آمدند که در اطراف درخشان‌ترین، خیره‌کننده‌ترین و متنوع‌ترین رنگ‌ها را به نمایش می‌گذارند. نیلوفرهایی که ظاهراً ریشه در سایه بان آسمان دارند، آویزان شدند و عطر مومیایی شده خود را پراکنده کردند. باران های گل از فلک بر سطح زمین ریخته می شود. آهنگ های موسیقی Nats توسط ساکنان شاد جهان ما شنیده شد.

توسل : صدها هزار جهان[۲۰] ناگهان به یکدیگر نزدیک می‌شوند، گاهی به شکل دماغه‌ای زیبا، گاهی به شکل گلوله‌ای از گل یا کروی. برگزیده ترین جوهره ها کل فضایی را که این جهان را در بر می گیرد مومیایی می کند. این شگفتی‌ها در زمان ورود فرالاونگ به شکم مادرش اتفاق افتاد. [صفحه ۳۲] هنگامی که این رویداد بزرگ رخ داد، چهار رؤسای ناتس، از مقر تسادووماریت، [۲۱] مسلح به شمشیر، در اطراف کاخ مراقب بودند تا از هر حادثه ای که ممکن بود برای مادر یا سعادت او آسیب زا باشد، جلوگیری کنند.

طلسم برای موفقیت در کارها

میوه. از ۱۰۰۰۰ جهان، چهار نات از یک صندلی به طور فعال درگیر راندن همه Bilous[22] و هیولاهای دیگر، و مجبور کردن آنها به فرار و پنهان کردن خود در انتهای زمین بودند. مایا، فارغ از هر گونه تمایل بی نظمی، وقت خود را با خدمتکارانش در فضای داخلی آپارتمانش می گذراند. روح او در آرامش کامل از شیرین ترین شادی برخوردار بود. خستگی و خستگی هرگز بر سلامتی او تاثیر نداشت.

طلسم برای موفقیت در کارها : در رحم مادرش، فرالاونگ مانند نخ سفیدی بود که از خالص ترین و مرغوب ترین مرواریدها عبور کرده بود. رحم خود شبیه یک دزدی زیبا بود.[۲۳][C] [C]تذکر مترجم برمه ای. – باید در نظر داشت که مادران بودا از این امتیاز منحصر به فرد برخوردار بودند که فرزندی بسیار عالی به دنیا آورند. وقار، راحت نیست که دیگر فانی ها در همان رحم زندگی کنند. بنابراین آنها همیشه هفت روز پس از زایمان خود می میرند و به محل زندگی Nats به نام Toocita مهاجرت می کنند.

موفقیت در کارها

معمولاً در سایر مادران زایمان در حالت افقی و گاهی قبل یا بعد از ماه دهم انجام می شود. اما در مورد مادر بودا قضیه یکسان نیست. زمان حبس او همیشه در ابتدای ماه دهم اتفاق می افتد و او همیشه در حالت ایستاده و عمودی زایمان می کند. مایا بزرگ با دقت و توجه هشیارانه ای که با آن یک ثبیت [۲۴] پر از روغن حمل می کند، تمام حرکات او را زیر نظر داشت و در طول ده ماه بی وقفه برای حفظ ایمن میوه گرانبهای رحمش تلاش کرد. پی‌نوشت‌ها [۱]همه ترکیب‌های بودایی همواره با یکی از فرمول‌های عبادت زیر مقدمه می‌شوند.

موفقیت در کارها : که همیشه توسط نویسندگان درباره موضوعات مذهبی استفاده می‌شود. یکی به تنهایی مربوط به بودا است و دیگری به سه چیز عالی که تا به حال سزاوار بالاترین احترام بوده اند. اولی که همیشه به زبان پالی نوشته می‌شود و با کلمات Namau tassa شروع می‌شود، می‌تواند به این صورت ترجمه شود: من تو را می‌پرستم، یا بهتر است بگوییم ستایش، مبارک، کامل و باهوش‌ترین. در اینجا به ایمان، تحسین و تکریم یک بودایی واقعی، سه ویژگی بزرگ بنیانگذار دین او، نیکی و خیرخواهی او، کمال عالی و دانش بیکران او پیشنهاد می شود.

طلسم برای موفقیت در کارها : آنها شایستگی های اساسی موجودی را تشکیل می دهند که برنده شدن در قرعه کشی با طلسم وظیفه بیرون آوردن انسان ها از ورطه تاریکی و جهل را بر عهده گرفته و آنها را به سوی رهایی هدایت می کند. احسان او را وادار به انجام آن کار بزرگ می‌کند، کمال او را برای چنین دعوتی مناسب می‌سازد، و علم عالی او را قادر می‌سازد تا آن را با موفقیت کامل دنبال کند. آنها همیشه به عنوان سه ویژگی درخشان و ویژگی متعالی ذاتی آن شخصیت والا، که احترام، عشق و تحسین همه پیروان صادق او را به خود جلب کرده و بر او متمرکز می کنند.

به بوداییان نشان داده می شوند. فرمول دوم ممکن است به عنوان یک عمل کوتاه ایمانی در نظر گرفته شود که اغلب توسط بوداییان تکرار می شود. این عبارت است از گفتن – به بودا، قانون و مجمع پناه می برم. این مسلک کوتاه اعتقادی اغلب به دلیل غیرت مذهبی نویسندگان و تقوای پرشور فداییان بسیار بزرگ می شود. از نمونه این افسانه، می‌توان به این نکته اشاره کرد که چگونه گردآورنده، با روحی که از شور و حرارت گرم شده است.

طلسم برای موفقیت در کارها : بر هر یک از سه شیء مقدس مورد احترام، یا آسایشگاه‌های مقدسی طلسم موفقیت در هر کاری که یک بودایی در آنها از اقامت لذت می‌برد، می‌گذرد. شکی نیست که این فرمول یک فرمول بسیار باستانی است که احتمالاً همسال با عصر اول بودیسم است. متن این افسانه صحت این ادعا را نشان می دهد. به نظر می رسد که تکرار این جمله کوتاه نشانه ای بود که نوکیشان را متمایز کرد. شنوندگان معمولی موعظه های بودا و شاگردانش با تکرار فرمول مقدس، پایبندی خود را به همه آنچه به آنها تحویل داده شده بود نشان دادند. در آن زمان بود، و حتی اکنون نیز برای بوداییان، همان چیزی است که اعلامیه ایمانی مشهور ماهودان – فقط یک خدا وجود دارد.

و محمد پیامبر او است – برای پیروان پیامبر عرب است. داشتن تصوری دقیق از سه منزل مقدس که مؤمن انتظار دارد در آن‌ها سرپناهی مطمئن در برابر همه خطاها، تردیدها و ترس‌ها پیدا کند، و آرام‌گاهی که روحش در آن از تصرف بی‌نظیر حقیقت برخوردار شود، بسیار مهم است. آنها چیزی را طلسم قوی برای موفقیت در کارها تشکیل می دهند که به طور تاکیدی سه چیز گرانبها نامیده می شود. فرا و بودا دو عبارتی هستند که هر چند معنی یکسانی ندارند، اما بی‌رویه برای نشان دادن موجودی تقریباً الهی به کار می‌روند که پس از گذشتن، در طول هزاران وجود متوالی، از طریق عمل به انواع فضایل، به‌ویژه انکار خود و نفی کامل از همه چیز، سرانجام به چنان اوج دستیابی فکری می رسد که ذهن او دارای هوش یا دانش کامل و جهانی از همه چیز می شود.

طلسم برای موفقیت در کارها : بنابراین او قادر است بدبختی و نیازهای همه موجودات فانی را ببیند و درک کند و ابزاری برای تسکین و پرکردن آنها بیاندیشد. قانونی که او موعظه می‌کند، مرهم سالمی است که برای درمان همه نابسامانی‌های اخلاقی طراحی شده است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 14 =