توسل

طلسم موفقیت در هر کاری

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم موفقیت در هر کاری , رسانه جامع فرهنگ و مذهب توسل ( جهت مشاوره هر کاری و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم موفقیت در هر کاری : پس از اقامت کوتاهی در آن مکان، او محل زندگی ناتس را ترک کرد، به جایگاه مردان فرود آمد و در رحم مایا شکوهمند [صفحه ۲۸] مجسم شد، که بلافاصله فهمید که او از پسری حامله است که می تواند به دست آورد. بودا در همان لحظه، شاهزاده خانم یاتاودرا، که قرار بود همسر پسر مایا باشد، از کرسی‌های ناتس فرود آمد و در رحم آمیتو، همسر شاهزاده توپابودا، حامله شد.

توسل : در آن زمان، ساکنان کاپیلاووت در میان شادی‌های خارق‌العاده، مشغول جشن گرفتن جشن صورت فلکی اوتاراتان (ژوئیه-آگوست) بودند. اما مایا با فضیلت، در هفت روزی که قبل از ماه کامل ژوئیه بود، بدون اختلاط در میان انبوه کسانی که به سرگرمی‌ها اختصاص یافته بودند، وقت طلسم یک شبه پولدار شدن خود را در میان خدمتگزارانش گذراند و گل و عطر را تقدیم کرد. روز قبل از ماه کامل، او در یک ساعت اولیه برخاست، در آب معطر غسل کرد و چهارصد هزار قطعه نقره بین نیازمندان تقسیم کرد.

طلسم موفقیت در هر کاری

او با پوشیدن لباس غنی خود، غذای خود را می‌خورد و همه اعمال تقوای معمول را در چنین مواقعی انجام می‌داد. چهار شاهزاده ناتس، از محل سکونت تسادوماریت، شاهزاده خانم را با کاناپه اش بردند، آن را به کوه هیماونتا بردند، [۱۷] و آن را بر روی صخره ای عظیم و باشکوه به طول شصت یودزانا که به رنگ های مختلف آراسته شده بود، در همان نقطه قرار دادند. جایی که درختی پر زرق و برق به ارتفاع هفت یودزاناس، شاخ و برگ سبز و غنی خود را گسترش می دهد.

طلسم موفقیت در هر کاری : چهار ملکه، همسران چهار شاهزاده تسادوماریت، با نزدیک شدن به کاناپه ای که مایا در آن دراز کشیده بود، او را به کناره دریاچه آناوادات بردند، او را با آب دریاچه شست و شو دادند و روی کاناپه گل هایی که از محل زندگی مایا آورده بودند، پخش کردند. ناتس. در نزدیکی دریاچه کوهی انگشتر طلسم خوش شانسی زیبا با ظاهری نقره ای رنگ قرار دارد که قله آن با کاخی باشکوه و رفیع تاج دارد [ص ۲۹]. در شرق کاخ، در کنار کوه، غاری باشکوه قرار دارد. در داخل غار، بستری شبیه به نات ها آماده شد.

در هر کاری

شاهزاده خانم به آن مکان هدایت شد و روی تخت نشست و از استراحتی خوشمزه و با طراوت لذت برد. روبه‌روی این کوه، و روبه‌روی غاری که مایا در محاصره‌ی خادمانش نشسته بود، کوه دیگری بلند شد، جایی که فرالاونگ، به شکل یک فیل سفید جوان، از طرفین آن در جهات مختلف پرسه می‌زد. او به زودی در حال پایین آمدن از آن تپه دیده شد و با بالا رفتن از تپه ای که شاهزاده خانم روی تختش دراز کشیده بود، مسیر خود را به سمت غار هدایت کرد.

در هر کاری : روی انتهای تنه‌اش، که مانند رشته‌ای از گل‌های زیبا بلند شده بود، یک زنبق سفید را حمل می‌کرد. صدای او که گهگاه در هوا طلسم موفقیت در امتحانات طنین انداز می شد، به وضوح توسط ساکنان غار شنیده می شد و نشان از نزدیک شدن او داشت. به زودی وارد غار شد، سه بار دور مبل چرخید که شاهزاده خانم روی آن نشست، سپس، مدتی ایستاده، نزدیکتر شد، سمت راست او را باز کرد و به نظر می رسید که خود را در شکم او پنهان کرده است. صبح که از خواب بیدار شد.

طلسم موفقیت در هر کاری : ملکه خواب خود را برای شوهرش تعریف کرد. شاه تودودانا بدون معطلی شصت و چهار پونهاس فرستاد.[۱۸] در [صفحه ۳۰] زمینی مملو از سرگین گاو، جایی که برنج خشک شده، گل‌ها، و سایر هدایا با دقت انباشته و به وفور پخش می‌شدند، مکان مناسبی برای پونهاس در نظر گرفته شد. کره، شیر و عسل در گلدان های طلا و نقره برای آنها سرو می شد. علاوه بر این، چندین کت و شلوار پوشاک و پنج گاو به هر یک از آنها به عنوان هدیه و همچنین بسیاری طلسم تسخیر از مقالات دیگر ارائه شد. با ترتیب دادن این مقدمات، شاهزاده رویا را با درخواست توضیح آن برای آنها نقل کرد.

پونهاس پاسخ دادند: «پرنس، تمام افکار مضطرب را از ذهن خود دور کنید، و دلی شاد داشته باشید؛ فرزندی که شاهزاده خانم در شکم خود دارد، دختر نیست، پسر است. او پس از بزرگ شدن، یا زنده خواهد شد. در میان مردم و سپس فرمانروایی توانا می شود که همه نسل بشر به قدرت او اعتراف می کنند و یا با کناره گیری از هیاهوی جامعه به جایی خلوت متوسل می شود و در آنجا پیشه رهان را می پذیرد و در آن شرایط از هم گسسته می شود.

طلسم موفقیت در هر کاری : خود را از مصیبت‌های موجود در وجود، و سرانجام به کرامت والای بودا می‌رسد.» تعبیر خواب چنین بود. در لحظه ای که فرالاونگ وارد رحم مایا شد، غوغایی بزرگ در سرتاسر چهار عنصر احساس شد و سی و دو شگفتی به طور همزمان طلسم برای موفقیت در کارها ظاهر شد. نوری با روشنایی بی نظیر ناگهان ده هزار جهان را روشن کرد.نابینایان، که می‌خواستند به کرامت شکوهمند فرالاونگ فکر کنند، بینایی خود را بازیابی کردند. ناشنواها به وضوح هر صدا را می شنیدند.

گنگ با روان صحبت کرد. آنهایی که بدنشان خم شده بود در حالت ایستاده ایستادند. لنگ با سهولت و سرعت راه می رفت. زندانیان بند های خود را گشوده دیدند و خود را به آزادی بازگرداندند. آتش جهنم خاموش شد. هوس وحشیانه پریتاها [۱۹] سیر شد. حیوانات [صفحه ۳۱] از هرگونه ناتوانی معاف بودند. همه موجودات عاقل جز سخنان صلح آمیز و خیرخواهی متقابل بیان کردند. اسب ها نشانه هایی از شادی بیش از حد را نشان دادند.

طلسم موفقیت در هر کاری : فیل ها با صدایی موقر و عمیق ابراز رضایت کردند. آلات موسیقی از خود با آهنگین ترین هارمونی طنین انداز شدند. زیور آلات طلایی و نقره ای که در بازوها و پاها پوشیده می شدند، بدون اینکه تماسی با هم داشته باشند، صداهای دلپذیری را منتشر می کردند. همه مکان ها ناگهان با نوری درخشان پر شد. نسیم های طراوت بخشی به آرامی در سراسر زمین می وزد. باران فراوانی در فصل گرما از آسمان می‌بارید و چشمه‌های آب خنک در هر مکان می‌جویند و نهرهای زمزمه‌آمیز خود را از بسترهای آماده عبور می‌دهند.

پرندگان هوا ایستاده بودند و پرواز همیشگی خود را فراموش کردند. رودخانه ها مسیر خود را به حالت تعلیق درآوردند و شگفتی بزرگی آنها را گرفت. آب دریا شیرین شد. پنج نوع نیلوفر در هر جهت دیده می شد. هر توصیفی از گل ها باز می شود و غنای رنگ های درخشان آنها را به نمایش می گذارد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =