توسل

طلسم و جادو ازدواج

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم و جادو ازدواج , رسانه توسل ( جهت مشاوره ازدواج و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم و جادو ازدواج : کوپن تأیید می‌کند که لهاسا همیشه لانه‌ای بزرگ‌تر از رم برای راهب‌ها بوده است. ۴۳۷ بدون شک جمعیت آن در حال حاضر افزایش یافته است و بخش قابل توجهی از مردم عادی را شامل می شود. با این حال، به احتمال زیاد، حداقل دو سوم از ساکنان راهبان هستند. و نمی توان خیلی اوقات تکرار کرد که طبق نظریه واقعی بودیسم، تنها دلیل وجودی افراد غیر روحانی انتظار برای راهب بودن است.

توسل : علاوه بر این، لحسا، در کنار بنارس و مکه، شاید پر رفت و آمدترین مکان زیارتی روی زمین باشد. به ندرت روزی می گذرد که خیابان ها مملو از جمعیت زائر نباشد – برخی از هر محله تبت، برخی از بوتان و سایر مناطق هیمالیا، برخی از تمام نقاط مغولستان. همه در اینجا گرد هم می آیند تا نماینده تجسم شده بودی-ساتوا (آوالوکیتسوارا) را که در دالایی لاما تجلی یافته است.

طلسم و جادو ازدواج

برای دریافت برکت او، قرص های تقدیس شده او، و اوراق دعای او (نگاه کنید به صفحه ۳۳۱ از این سخنرانی ها) گرد هم می آیند . محل اقامت این پاپ لامیست در پوتالا است. در واقع پوتالا در سمت شمال غربی لهاسا همان چیزی است که واتیکان برای رم است. در زمان‌های قدیم به‌عنوان کاخ وجود داشت، اما توسط پنجمین دالای لاما ناوانگ لوبسانگ، ۱۶۱۷-۱۶۸۲ پس از میلاد ( ص. ۲۹۲ از این جلد) بازسازی و به صومعه-کاخ تبدیل شد.

طلسم و جادو ازدواج : از آن زمان به بعد به اقامتگاه تبدیل شد. همه دالایی لاماها که قبلاً در سرا یا برپونگ زندگی می کردند (داپونگ، ص ۴۴۲). در موقعیت چشمگیر و منحصر به فرد خود، حتی از واتیکان نیز با ابهت تر است. بنای بلندی را تصور کنید که بر روی تپه ای منزوی ساخته شده است [۲۳۰] ، ۴۳۸به طور ناگهانی از دشت با سه قله یا برجستگی بلند بلند می شود و در پایه توسط رودخانه کی-چو که به تسانپو بزرگ می ریزد آبیاری می شود.

ازدواج

ازدواج : به گفته هاک، بیش از سی صومعه بزرگ تنها در همسایگی لهاسا به حساب می آید. برای لحظه‌ای به خود لهاسا اشاره می‌کنیم، می‌توانیم متوجه شویم که این «شهر خدایان» – شهر اصلی استان U، واقع در رودخانه کی‌چو [۲۲۹] – در سال ۱۸۵۴ حدود ۱۵۰۰۰ سکنه در حدود ۱۵۰۰۰ سکنه داشت . دو و نیم مایل طبق یک ضرب المثل چینی، زندانیان اصلی آن همیشه “کشیشان، زنان و سگ ها” بوده اند.

طلسم و جادو ازدواج : خط الراس جنوب غربی تپه آهنی است که بر روی آن صومعه ای قرار دارد که گفته می شود خود تسونگ خاپا در آن تدریس می کرده است. شمال شرقی آن نام تپه فاگمو طلسم سریع الاجابه ازدواج را دارد [۲۳۱] ، در حالی که بلندترین آن تپه پوتالا است که کاخ-صومعه آن در چهار طبقه به ارتفاع حدود ۳۶۷ فوت برجستگی دارد و به گنبدی ختم می شود که با صفحاتی پوشیده شده است.

طلای خالص. بودی ساتوا تجسم یافته از این زمین به انبوه زائرانی که برای پرستش او نزدیک شده بودند یا طلسم ازدواج زن مطلقه در پای تپه زانو زده بودند، نگاه می کند. گفته می شود ساختمان هایی که در مجاورت گروه بندی شده اند دارای ۱۰۰۰۰ اتاق هستند که برای اسکان همین تعداد راهب است. مجسمه‌های بودا با سایر بت‌ها و تصاویر قدیسان بی‌شمار هستند، به جز ابلیسک‌ها و بناهای هرمی شکل، که در همه جا به چشم می‌خورد.

طلسم و جادو ازدواج : همه اشیای مقدس از طلا، نقره یا مس ساخته می‌شوند، بر اساس ثروت کسانی که آنها را به عنوان هدیه آورده‌اند. دو خیابان بالارونده از لهاسا به پوتالا منتهی می‌شوند که دائماً با زائران خارجی، سربازان لاما در لباس‌های رسمی مملو از طلسم جلوگیری از ازدواج مردم هستند. ۴۳۹لاماهای بالاتر و درباریان با لباس کامل. با این حال، به ما گفته می‌شود که یک سکوت مذهبی رسمی حاکم است، زیرا افکار همه در مراقبه ثابت است.

من قبلاً چکیده ای از روایت آقای سارات چاندرا داس از بازدید او از پوتالا و ارائه او به دالایی لاما در ۱۰ ژوئن ۱۸۸۲ ارائه کرده ام (نگاه کنید به صفحه ۳۳۱ از این سخنرانی ها). من اکنون گزارشی از مصاحبه آقای توماس منینگ با دالایی لاما در ۱۷ دسامبر ۱۸۱۱ اضافه می کنم. هیچ اروپایی، به جز آقای منینگ [۲۳۲] ، هرگز به دالایی لاما نگاه نکرده است و هیچ انگلیسی دیگری تا به حال لهاسا را ​​ندیده طلسم ازدواج مردان است.

طلسم و جادو ازدواج : چون به ام. هاک اطلاعات غلط داده شده بود؛ مورکرافت هرگز آنجا نبود): سوار به کوهپایه‌ای رفتیم که کاخ بر روی آن ساخته شده است، یا به نظر می‌رسد از آن رشد کرده است. اما با چند قدمی بالا رفتن به یک سکو، مجبور به پیاده شدن شدند. از اینجا تا سالنی که گراند لاما پذیرای بازدیدکنندگان است، یک صعود طولانی و خسته کننده است. از حدود چهارصد پله تشکیل شده طلسم ازدواج با فلفل سیاه است.

که قسمتی از آن پله های سنگی در کوه سنگی و بقیه فقط نردبان های داستانی به داستان در قصر است. علاوه بر این، از فواصل زمانی به فاصله دیگر در امتداد کوه، هر جا که صعود آسان باشد، امتدادهای متقاطع وجود دارد که مسیر چندین قدم با هم بدون پله ادامه می یابد. در نهایت به سکوی بزرگی رسیدیم که سالن پذیرایی روی آن ساخته شده بود. در آنجا کمی استراحت کردیم.

طلسم و جادو ازدواج : هدایا را ترتیب دادیم و با مترجم چینی لاما صحبت کردیم. تی مو فو در سالن با لاما بزرگ بود. تا زمانی که وارد شدم از این موضوع مطلع نشدم که باعث سردرگمی من شد. قبل از اینکه با دیگری شروع کنم نمی‌دانستم چقدر مراسم را طی کنم. من سجده لازم را انجام دادم، سه بار با سرم به لما بزرگ و یک بار به تی مو فو روی زمین لمس کردم.

هدایای خود را تقدیم کردم و سکه و روسری ابریشمی زیبا را با دستان خود به دستان لاما بزرگ تحویل دادم. سپس کلاهم را برداشتم و با تواضع سر تراشیده ام را به او دادم ۴۴۰دست هایش را بگذارد مراسم تقدیم به پایان رسید، من و منشی روی دو کوسن نه چندان دور از تخت لاما نشستیم و برایمان چای آوردیم. بسیار عالی بود.

طلسم و جادو ازدواج : و من می خواستم فنجان را خالی کنم، اما قبل از اینکه متوجه شوم ناگهان از بین رفت. چهره و رفتار زیبا و جالب لاما تقریباً تمام توجه من را به خود جلب کرد. او در آن زمان حدود هفت سال داشت; و رفتارهای ساده و بی پیرایه یک فرزند شاهزاده تحصیلکرده را داشت. به نظر من چهره او از نظر شاعرانه و تاثیرگذار زیبا بود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =