توسل

طلسم زبان بند خواهر شوهر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم زبان بند خواهر شوهر , رسانه توسل ( جهت مشاوره شوهر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم زبان بند خواهر شوهر : و امروزه انتشار مجموعه میانی سخنان گوتامو بودو که کارل یوگن نویمان قبلاً در سالهای ۱۸۹۵-۱۹۰۱ ترجمه کرده بود، برای دومین بار ممکن شده است. نسخه حاضر حاوی متن خلاصه نشده نسخه اول است.

توسل : اما برخی تغییرات را نشان می دهد، که همه از خود کارل یوگن نویمان سرچشمه می گیرند. قانون پالی شامل عبارات، توالی کلمات و مفاهیم یکسانی است که در تمام اجزای آن تکرار می شود.

طلسم زبان بند خواهر شوهر

و امروزه انتشار مجموعه میانی سخنان گوتامو بودو که کارل یوگن نویمان قبلاً در سالهای ۱۸۹۵-۱۹۰۱ ترجمه کرده بود، برای دومین بار ممکن شده است. نسخه حاضر حاوی متن خلاصه نشده نسخه اول است، اما برخی تغییرات را نشان می دهد، که همه از خود کارل یوگن نویمان سرچشمه می گیرند. قانون پالی شامل عبارات، توالی کلمات و مفاهیم یکسانی است که در تمام اجزای آن تکرار می شود.

طلسم زبان بند خواهر شوهر : در طول سال‌ها، کارل یوگن نویمان، که دائماً تلاش می‌کرد تا حد ممکن وفادار باشد، توانست برخی از این متن‌های مشابه را با دقت بیشتری به آلمانی ترجمه کند، بدون اینکه ویرایش دوم مجموعه میانی به او فرصت استفاده از نسخه بعدی را بدهد. توالی کلمات از این دست این امر منجر به نیاز به تولید متن نهایی شد.

شوهر

شوهر : هنگامی که کارل یوگن نویمان در سال ۱۹۱۵ درگذشت، کار زندگی او به همان اندازه ناشناخته بود، اکثریت تحصیل کرده ها به سختی در مورد وجود گفتمان های معتبر بودو، و حتی نام اولین فرستنده آنها را نشنیده بودند. از آن زمان همه چیز تغییر کرده است، امروز بهترین ها می دانند که قانون پالی به چه معناست و آن را در ترجمه ای دارند که باعث حسادت مردم آلمان برای ملت های دیگر می شود.

طلسم زبان بند خواهر شوهر : اینجا تا به حال با بزرگ[S. ایکس]متون پالی آثار هنری موزون هستند که در آن هر هجا ارزش آوایی خاصی دارد. این به هیچ وجه مخالف صحت سخنان نیست، برعکس: وقتی موجودی از نظر اخلاقی و معنوی به بالاترین مرتبه می رسد، همه چیز برای او آهنگ و آهنگ می شود، آن هم از نظر زبان. از آرامش و صفای درونی، هماهنگی عمیقی که در امر مقدس حاکم است،

اثر هنری کلام او گویی از خود برمی‌خیزد. اینگونه بود که یک بیدار زمانی صحبت می کرد و ما هیچ نمونه ای از آن را قبل یا بعد نمی یابیم. با این حال، چارچوب بسیاری از سخنرانی‌ها یک اثر هنری است که بعداً بازتولید شده است و همچنان در روح گوتامو طراحی شده است. بنابراین وظیفه در تولید متن استفاده از نسخه های بعدی بدون از بین بردن ریتم بود.

طلسم زبان بند خواهر شوهر : یعنی فقط برای تصاحب آن قسمت‌هایی از مجلدات منتقل شده بعدی که ریتم کلمات اطراف آن را بدون هیچ اضافات یا حذفیات مستقلی مجاز می‌دانست. هر جا که درج فرم متأخر بدون به خطر انداختن ریتم ممکن به نظر می رسید، اکنون جای شکل قبلی را گرفته است، در حالی که در موارد معدودی که با چنین رویه ای نظم معابر مجاور از بین می رفت، از آن اجتناب شد.

قوانین ریتمیک متون پالی به طرز باورنکردنی ظریف و متنوع هستند، و کارل یوگن نویمان خود گهگاه به نسخه‌ای قدیمی‌تر و در نتیجه اغلب نه کمتر درست‌تر ترجمه‌اش متوسل می‌شود، زیرا می‌خواست بهتر در این محیط جا بیفتد. در چنین موارد فردی فقط کمک می کند همچنین برای تنظیم کلمات اطراف بر این اساس، برای تغییر آنها، همانطور که کارل یوگن نویمان در مواقع لزوم انجام داد.

طلسم زبان بند خواهر شوهر : اما هیچ ناشر حق انجام این کار را ندارد و[S. XI]فقط به همین دلیل، و نه به این دلیل که آنها نادیده گرفته شدند، برخی از قسمت‌های یکسانی که در آثار بعدی کارل یوگن نویمان به‌طور متفاوتی بازتولید شده‌اند، در اینجا بدون تغییر باقی مانده‌اند. به عنوان یک نمونه آسان از بسیاری از موارد بسیار دشوار، باید ذکر شود که کارل یوگن نویمان از کلمه براهمانو استفاده کرده است.«برهمن» ترجمه شده بود.

در حالی که در جلد دوم و سوم به «کشیش» نیز ترجمه شده است. در مجموعه طولانی‌تر تنها بازخوانی «پریستر» وجود دارد. اکنون واضح است که ممکن است همیشه نتوان یک کلمه دو هجایی را بدون تغییر جبرانی جایگزین یک کلمه دو هجایی برای یک کلمه سه هجایی کرد، از این رو شکل اول «برهمن» اینجا و آنجا باقی مانده است.

طلسم زبان بند خواهر شوهر : از آنجایی که نسخه جدیدتر برخی از این قطعات تکرار شونده یکسان در مجلدات بعدی چاپ شده است، کارل یوگن نویمان همیشه مجبور نبود آن را در نسخه های شخصی خود از آثار قبلی وارد کند، به طلسم زبان بند و مطیع شدن همین دلیل است که این موارد فقط شامل چند تصحیح هستند، یعنی فقط آنهایی که قبلاً در جای دیگری چاپ نشده بودند. اینها در منابع در انتهای هر جلد آمده است.

جایی که محل مبدا همه گذرهای تغییر یافته ثبت شده است. بیشتر تغییرات به طور طبیعی در جلد اول انجام می شد، در جلد دوم در جلد سوم نسبت به جلد آخر منتقل شده در حال حاضر کمتر و فقط تعداد کمی بیشتر است. در اینجا فقط قطعات و مجموعه طولانی طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی تر باید برای مقایسه استفاده می شد، در حالی که جلد دوم و سوم نیز باید در ویرایش متن جلد اول در نظر گرفته می شد.

طلسم زبان بند خواهر شوهر : اکثر نسخه های بعدی را نمی توان از روی ضرورت اصلاح کرد، بلکه بیشتر از روی تلاش است در اینجا فقط قطعات و مجموعه طولانی تر باید برای مقایسه استفاده می شد، در حالی که جلد دوم و سوم نیز باید در ویرایش متن جلد اول در نظر گرفته می شد. اکثر نسخه های بعدی را نمی توان از روی ضرورت اصلاح کرد، بلکه بیشتر از روی تلاش است در اینجا فقط قطعات و مجموعه طلسم زبان بند زیر سنگ طولانی تر باید برای مقایسه استفاده می شد.

در حالی که جلد دوم و سوم نیز باید در ویرایش متن جلد اول در نظر گرفته می شد. اکثر نسخه های بعدی را نمی توان از روی ضرورت اصلاح کرد، بلکه بیشتر از روی تلاش است[S. XII]پس از آخرین کمال به وجود آمد. کارل یوگن نویمان بعداً برخی طلسم زبان بند قوی مادر شوهر از قسمت‌های جلد اول را که در سال ۱۸۹۶ منتشر شد، با دقت بیشتری منتقل کرد، اما این جلد اول یک شاهکار شگفت‌انگیز بود.

طلسم زبان بند خواهر شوهر : چیزی که در «گلچین بودایی» (۱۸۹۲) در نگاه اول به سختی قابل توجه بود، هویت. از لحن آن، زبان او با زبان گوتامو، برای اولین بار در اینجا کاملاً مشهود است. این اشتباه است که فکر کنیم آنچه که یک مرد بزرگ گفته است را دعای زبان بند شوهر بد اخلاق می توان بدون هیچ مانعی با کلمات متفاوت تکرار کرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دوازده =