توسل

طلسم ازدواج شیخ بهایی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم ازدواج شیخ بهایی , رسانه توسل ( جهت مشاوره بهایی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم ازدواج شیخ بهایی : با عبور از تصاویر سه گانه بودی ساتواهای اساطیری، مانجوسری، آوالوکیتسوارا، و واژراپانی (ص ۱۹۵ )، ممکن است از آنچه قبلاً بیان شد ( ص. ۱۹۶ )، دریافتیم که تعامل بودیسم و هندوئیسم بر اسطوره‌شناسی و تصویرسازی هر دو نظام تأثیر گذاشت. با این حال، به نظر نمی رسد که تصاویر بودی-ساتوا مانجو-سری هرگز به طور غیر طبیعی تحریف شده باشد.

توسل : آنها از نظر ظاهری کاملاً انسانی و دلپذیر هستند که گوتاما و مایتریا. به طور کلی مانجو-سری در حالتی نشسته، با دست چپش که نیلوفر آبی را در دست گرفته بود، و دست راستش شمشیر خرد را در دست داشت، با تیغه ای درخشان برای از بین بردن تاریکی جهل (نگاه کنید به ص ۲۰۱ ) . بدنش باید زرد باشه ۴۸۷ تا زمانی که پرستش آوالوکیتشوارا آغاز شد.

طلسم ازدواج شیخ بهایی

پیروان بودا به این فکر افتادند که پیکرهای قدیسان خداشده را با تعداد بیشتری سر و بازو اعطا کنند. روند خلقت آوالوکیته‌وارا (پادما-پانی) و تشکیل سرهای متعدد او توسط آمیتابها ضیانی-بودا، بدین ترتیب شرح داده شده است (شلاگینتویت، ص ۸۴، خلاصه شده): روزی روزگاری آمیتابها، پس از اینکه خود را به مراقبه جدی سپرد، باعث شد پرتو قرمزی از نور از چشم راستش ساطع شود که پادما-پانی بودی ساتوا را به وجود آورد.

طلسم ازدواج شیخ بهایی : در حالی که از چشم چپ او پرتو آبی آبی بیرون می زند که در دو همسر پادشاه سرنگ تسان تجسم می یابد (نگاه کنید به ص ۲۷۱).) قدرت روشنگری ذهن انسان ها را داشت. سپس آمیتابها بودی ساتوا پادما پانی را با گذاشتن دستانش بر او برکت داد، به طوری که به موجب این دعای خیر، او دعای  را مطرح کرد.

بهایی

شیخ بهایی : نیز این تصویر از را بسیار خیره‌کننده توصیف می‌کند و می‌گوید که این تصویر کار شاگرد بود. او تصویر دیگری از از نقره در بودا-گایا و تصویری دیگر از چوب صندل در غرب هند دید. دومی نیز نور درخشانی دعا نویسی و طلسم برای ازدواج از خود بیرون داد. احتمالاً این تصاویر با نوعی تذهیب پوشیده شده است. در عصر حاضر، تصاویر مایتریا اغلب او را با هر دو دست برافراشته، انگشتان مودرا به شکل نیلوفر آبی، بدن زرد یا طلایی و موهای کوتاه و مجعد نشان می‌دهند.

طلسم ازدواج شیخ بهایی : سپس پادما پانی با خود عهد کرد که همه موجودات جهنمی را از دردهایشان نجات دهد و با خود گفت: “اگر شکست بخورم، سرم به هزار تکه شود!” او پس از مدتی غرق در تفکر، به سوی جهنم‌های مختلف رفت و انتظار داشت دریابد که ساکنان، از طریق تأملات او، به جهان‌های بالاتر صعود کرده‌اند. و این در واقع او دریافت که آنها انجام داده اند.

اما به محض اینکه آزادی آنها انجام شد، همه جهنم ها دوباره مثل همیشه پر شدند، مکان مستاجران خارج شده توسط تعداد مساوی از تازه واردان تامین می شد. این بودی ساتوا ناراضی را چنان متحیر کرد که سرش فوراً به هزار تکه تقسیم شد. سپس آمیتابها که از بدبختی پسرش به شدت متاثر شده بود به کمک او شتافت و هزار قطعه را به ده سر تبدیل کرد. بیان می‌کند.

طلسم ازدواج شیخ بهایی : و من خودم مشاهده کرده‌ام، که یازده سر آوالوکیته‌وارا عموماً به‌صورت یک هرم نشان داده می‌شوند و در چهار ردیف قرار دارند. هر سری از سرها رنگ خاصی دارند. سه صورت تکیه بر گردن سفید است ۴۸۸سه بالای زرد، سه بعدی قرمز، دهم آبی و یازدهم – یعنی سر پدرش آمیتابها در بالای همه [۲۵۸] – قرمز است. در تصاویر ژاپنی سرها بسیار کوچکتر هستند و مانند یک تاج قرار گرفته اند که مرکز آن توسط دو شکل کامل تشکیل شده است.

یکی پایین نشسته و دیگری بالای آن ایستاده است. ده سر کوچک با این دو شکل ترکیب شده است. تعداد دست‌های آوالوکیتشوارا باید به هزار برسد، و او را «هزار چشم» می‌نامند، زیرا در هر کف دست، چشم خرد دارد. البته این هزار بازو و چشم را نمی توان در تصاویر نشان داد. هنوز هم بتی در موزه بریتانیا وجود دارد که او را با حدود چهل بازو نشان می دهد، که دو تای آن ها دست ها را در حالت عبادت به هم متصل کرده اند.

طلسم ازدواج شیخ بهایی : توصیف قابل توجه تصویری از آوالوکیته‌وارا که توسط سارات چاندرا داس (تا همین اواخر در سال ۱۸۸۲) در معبد بزرگ لهاسا دیده شده است، در «روایت» او (که در اینجا خلاصه می‌کنم): در کنار تصویر بودا، برجسته‌ترین چهره چاانراسیگ (یعنی آوالوکیتشوارای یازده چهره) بود. منشأ این امر به پادشاه نسبت داده شده است. یک بار پادشاه صدایی از بهشت ​​شنید.

که می گفت اگر تصویری از آوالوکیتشوارا به اندازه شخص خودش بسازد، تمام آرزوهایش برآورده طلسم ازدواج با مرد پولدار می شود. پس از آن به این کار ادامه داد و موادی که استفاده کرد شاخه ای از درخت مقدس بودی، بخشی از وجراسانا، مقداری خاک از یک جزیره اقیانوسی، مقداری ماسه از رودخانه ، مقداری مغز چوب صندل ، بخشی از خاک هشت مقدس ۴۸۹مکان‌های هند باستان و بسیاری از کالاهای کمیاب دیگر که با شیر یک گاو قرمز و یک بز با هم کوبیده شده و به صورت خمیر در می‌آیند. پادشاه این خمیر را با سر خود لمس کرد و به بودای دانای همه چیز و میزبان بودی ساتواها دعا کرد.

طلسم ازدواج شیخ بهایی : تا با شایستگی ساختن آن تصویر، به کار بزرگی که انجام داده بود کمک کند – یعنی: انتشار بودیسم در تبت خدایان، بوداها، مقدسین و غیره فضای هوایی را پر کردند تا به دعای او گوش دهند. سپس پادشاه به هنرمند نپالی دستور داد تا طلسم موکل دار ازدواج در تکمیل تصویر تعجیل کند و با هدف افزایش قداست آن، تصویری از چوب صندل از آوالوکیتسوارا از سیلان به دست آورد و آن را همراه با یادگارهای هفت بودای گذشته در داخل آن قرار داد.

وقتی کار تمام شد، هنرمند گفت: “آقا، من نمی توانم بگویم که من این تصویر را ساخته ام، آن را به وجود خود رشد کرده است.” سپس جریانی از رعد و برق از پاهایش بیرون زد. پس از آن، گفته می‌شود که روح پادشاه و ملکه‌اش در آن جذب شده‌اند، در نتیجه این طلسم بخت گشایی ازدواج تصویر را «خود افروخته پنج‌گانه» می‌نامند. در روایتی دیگر ثبت شده است.

طلسم ازدواج شیخ بهایی : که تصویری شگفت‌انگیز از آوالوکیتشوارا در صومعه‌ای نزدیک کابل و تصویری دیگر طلسم ازدواج مرد در ماگادا در نزدیکی رود گنگ نصب شده است. هر پرستنده ای که از روی عبادت و ایمان به این بت ها نزدیک می شد با دید شخصی از قدیس مورد لطف قرار می گرفت.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + بیست =