توسل

رفع کدورت دعا برای رفع مشکلات خانوادگی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

رفع کدورت دعا برای رفع مشکلات خانوادگی , رسانه توسل ( جهت مشاوره خانوادگی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , رفع کدورت دعا برای رفع مشکلات خانوادگی : والی راهب بزرگی را جست و جو کرد، مردی بسیار مقدس که در این امور دانش آموخته بود و او را برای تحقیق فرستاد و راهب بر درخت فرود آمد و صحبت کرد. او گفت که اگر هر ناتسی در درخت زندگی می کند، باید با او صحبت کند و به او بگوید که چه می خواهد. او گفت: «این شایسته نیست که نات‌های بزرگ روستاییان فقیر را در محل فرود بیاورند. بگذارید نات ها صحبت کنند و آنچه را که می خواهند بگویند.

توسل : همه آنچه آنها می خواهند داده خواهد شد. و ناتها صحبت کردند و گفتند که می خواهند جایی برای زندگی کنند که در آن آرامش داشته باشند و راهب برای فرماندار پاسخ داد که تمام زمین او در اختیار آنها است. او گفت: “اجازه دهید Nats انتخاب کنند.” “تمام کشور در برابر آنهاست.” بنابراین نات ها انتخاب کردند و گفتند که کوه پوپا را خواهند داشت و راهب موافقت کرد.

رفع کدورت دعا برای رفع مشکلات خانوادگی

سپس نات ها درخت را رها کردند و دورتر به داخل خشکی به کوه بزرگ پوپا رفتند و در آنجا اقامت گزیدند و همه مردم آنجا از آنها ترسیدند و به آنها احترام گذاشتند و حتی دو مجسمه با سرهای طلایی برای آنها ساختند. آنها را روی کوه [صفحه ۳۰۰] این داستان Popa Nats است، بزرگترین نات ها در تمام کشور برمه، ارواح نگهبان کوه مرموز. سرهای طلایی مجسمه‌ها اکنون در یکی از خزانه‌های ما هستند.

رفع کدورت دعا برای رفع مشکلات خانوادگی : در هنگام مشکلات برای نگهداری امن در آنجا قرار می‌گیرند، هرچند که اگر حتی در آن زمان کسی جرات دزدیدن آنها را داشته باشد، مشکوک است، بنابراین نات‌ها بسیار می‌ترسند. و شکارچیان و مسافران آنجا باید به نات ها نذرهای کوچکی بدهند، اگر در این جنگل ها در امان باشند، و حتی مرد جوان باید قبل از ازدواج از نات ها اجازه بگیرد.

خانوادگی

خانوادگی : درخت برای روزها شناور بود، تا اینکه سرانجام در نزدیکی محل فرود که به شهر بزرگی منتهی می شد که فرماندار این قسمت ها در آن زندگی می کرد، گیر کرد. و در این محل فرود نشانه هایی که مردم را در شهر بزرگ ترسانده بود دوباره ظاهر شد و مسافران اینجا را نیز به وحشت انداختند و آنها از فرماندار درخواست کردند.

رفع کدورت دعا برای رفع مشکلات خانوادگی : فکر می‌کنم این داستان‌هایی که گفته‌ام، داستان‌هایی که از بین خیلی‌هایی که شنیده‌ام انتخاب شده است، نشان می‌دهد که اینها چه روحیه‌هایی هستند که برمه‌ها درختان و رودخانه‌های خود را با آنها زندگی می‌کنند. نشان خواهد داد که چه نوع دینی است که زیربنای عقیده بودا است که آنها از آن پیروی می کنند، بدون تأثیرگذاری. این شعر از همان شعر خرافه است.

فارغ از وحشیگری، از پستی، از هر چیز منفور، که همانطور که گفتم از همدردی ذاتی آنها با طبیعت و شناخت زندگی که در همه چیز مؤثر است سرچشمه می گیرد. همیشه به نظرم می رسد که باورهایی مانند اینها کلید دعا برای رفع مشکلات پوستی بزرگی برای ماهیت یک قوم است، جدای از علاقه به زیبایی آنها و شباهت آنها به سایر باورها، در تلاش برای درک شخصیت یک قوم ارزش زیادی دارد.

رفع کدورت دعا برای رفع مشکلات خانوادگی : ملت زیرا به موجوداتی مانند نات ها و پری ها، افرادی که به آنها ایمان دارند، ویژگی هایی را که در خودشان غالب است، نسبت می دهند، زیرا [ص ۳۰۱] تحسین برانگیز است. و در واقع، همه موجودات ماوراء الطبیعه جز دعا برای رفع بلا و چشم زخم سایه های بزرگ شده انسان هستند که با نور تخیل او بر مه های جهل او افکنده شده است.

بنابراین، وقتی می بینید که مردمی روحیه خود را زیبا و منصف، آرام و حتی معتدل، دوستدار صلح و زیبایی درختان و رودخانه ها می سازند، از سخنان بلند، از صداها، و از گرفتن جان بیزارند، به این دلیل است که خود مردم فکر می کنند که اینها ویژگی های بزرگی هستند. اگر بر شجاعت، فعالیت و انجام کارهای بزرگ آنها فشاری وارد نمی شود، به این دلیل است که افرادی که آنها را تصور می کنند به چنین چیزهایی دعا برای رفع استرس و ترس کودک اهمیت نمی دهند.

رفع کدورت دعا برای رفع مشکلات خانوادگی : من مطمئنم هیچ راهنمای واقعی تر از خرافات آنها به قلب جوانان وجود ندارد. اینها را کاملاً برای خودشان می سازند، جدا از دینشان که تا حدی برای آنها ساخته شده است.به همین دلیل است که من این فصل را در مورد ناتس نوشته ام: نه به این دلیل که فکر می کنم این موضوع بر بودیسم بسیار تأثیر می گذارد، بلکه به این دلیل که به نظر من می تواند خود مردم دعای رفع ترس از دخول را آشکار کند.

زیرا به ما کمک می کند آنها را بهتر درک کنیم و بیشتر با آنها آشنا شویم. چشمانشان، تا با عقایدشان هماهنگ باشند—زیرا کلید بزرگی برای روح مردم است. [صفحه ۳۰۲] فصل XXII مرگ، نجات دهنده «پایان زندگی من نزدیک است. پس از آن، هفت دعا برای رفع استرس روز، مانند مردی که خود را از بار سنگین خلاص می کند، از بار بدنم رها خواهم شد.

رفع کدورت دعا برای رفع مشکلات خانوادگی : مرگ بودا. آهنگی وجود دارد که برای همه برمه ای ها شناخته شده است که کلمات آن از نوشته های مقدس گرفته شده است. این داستان ما پا دا نامیده می شود و اولین بار توسط یک راهب برمه ای، مدت ها پیش، زمانی که در مرز دور بودم، برای من گفت. به این صورت است: در زمان بودا، در شهر تاواتی، مردی ثروتمند، تاجری بود که بردگان زیادی داشت.

بردگان در آن روزها، و در واقع، به طور کلی در سراسر شرق، بسیار متفاوت از بردگان در اروپا نگهداری می شدند. آنها بخشی از خانواده بودند و بدون دلیل موجه قابل فروش نبودند و قانونی برای آنها قابل اجرا بود. آنها هور د لا لوی نبودند، مانند بردگانی که ما تصورشان را داریم. موارد زیادی نقل شده است.

رفع کدورت دعا برای رفع مشکلات خانوادگی : که خواهران برده خواهران و برادران برادران هستند و نه به این منظور نقل شده است که [ص ۳۰۳] این یک اتفاق غیر معمول است، بلکه صرفاً برای نشان دادن نکات قانونی در چنین مواردی است. روزی بازرگان در بازار غلام دیگری را خرید که جوانی خوش تیپ و خوش اخلاق بود و او را به خانه خود برد و با خانواده و سایر غلامان در آنجا نگه داشت.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − چهار =