توسل

دعا برای پیدا شدن خانه خوب

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای پیدا شدن خانه خوب , رسانه توسل ( جهت مشاوره خانه خوب و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای پیدا شدن خانه خوب : عموم مردم برمه به طور کامل روزه را نادیده می گیرند. کنجکاو اما جالب پاسخی است که بودا به تاریپوترا داد، که بسیار خوشحال شد زیرا مردان و نات ها در اعطای افتخارات بزرگ به او با یکدیگر رقابت کردند. بی دریغ می گوید: خوشا به حال کسانی که به حساب او شاد می شوند.

توسل : با این شادی ما نباید عاطفه گذرا و لحظه‌ای قلبی را که از یک اتفاق خوشایند و پسندیده ناشی می‌شود، درک کنیم. اما نوع شادی مورد اشاره، شادی عقلانی، فلسفی و دینی است که منشأ آن، اولاً در شناخت کامل و کامل از تعالی متعالی بودا است، و شخص او را به عنوان یک موضوع عالی ترین تحسین می کند.

دعا برای پیدا شدن خانه خوب

و ثانیاً، در اعتمادی زنده به خیرخواهی و نیکویی او نسبت به همه موجودات، که او را ترغیب می کند تا برای رهایی آنها از همه بدبختی ها تلاش کند و آنها را به آرامش و آرامش هدایت کند. چنین شادی که در قلب پخش می شود، عشقی پرشور به بودا و دکترین او ایجاد می کند.

دعا برای پیدا شدن خانه خوب : این محبت، نه بر بودا، به عنوان یک فرد صرف، بلکه بر کسی است که مظهر نجات دهنده همه موجودات است. این مستلزم ایمان به او و موعظه های او و همچنین اعتماد قوی به قدرت و تمایل او برای اعطای بیشترین منافع ممکن است.

خانه خوب

خانه خوب : که آن هم جدا کردن روح از تأثیر مادیات است. تا به امروز در برمه، بقایای روزه در سه ماه روزه وجود دارد، زمانی که قانون بیشتر به تبیین و رعایت بهتر دینداران می رسد. وجوب روزه در ایام ربع ماه عموماً پذیرفته شده است و عده کمی اگر نگوییم همیشه، لااقل گهگاهی آن را رعایت می کنند.

دعا برای پیدا شدن خانه خوب : از این رو، هیچ تعجبی ندارد که بشنویم بودا همه کسانی را که در آن مناسبت بزرگ دعای برای پیدا شدن خانه اجاره ای در او شادی کردند، اعلام می کند. اقدامات بودا در کرسی تاوادینتا – بازگشت پیروزمندانه او به کرسی مردان، در شهر تین-کا-تا – او توسط بدعت گذاران تاواتی مورد انتقاد قرار می گیرد – فصل هشتم گذراندن در جنگل تساکالا – موعظه های بعدی – او ملاقات می کند.

با استقبال بد در کشور کوتهامبی – اختلاف بین شاگردان – آشتی – سفرهای بودا – موعظه به پونهایی که مزرعه ای را کشت می کرد. در حالی که بودا دعا برای خانه پیدا شدن در مقر تاوادینتا بود، همه نات ها از بیش از ده هزار جهان به حضور او آمدند. اما شکوهی که همیشه بدن آنها را در بر می گیرد ناپدید شد، یا به طور کامل توسط شخص بودا محو شد.

دعا برای پیدا شدن خانه خوب : مادرش، دختر ناتس، از مقر توتیتا آمد تا پسرش را ببیند و دستورات او را بشنود. سمت راستش نشست. دو پسر ناتس در سمت راست و چپ مادرش ایستادند. ازدحام جمعیت آنقدر زیاد بود که سطح هجده یودزنا را پوشانده بود. در آن مجمع عظیم دو نات با رفتار و موقعیت خاص خود برجسته بودند.

یکی از آنها آنقدر نزدیک بودا ایستاده بود که تقریباً یکی از زانوهای او را لمس کرد، دیگری در موقعیتی محترمانه از دور ایستاده بود. بودا از دومی پرسید که برای دعا برای فروش فوری ملک از راه دور سزاوار جایگاهی که اشغال کرده بود چه کرده است. او پاسخ داد که در زمان‌های پیشین صدقه‌های فراوانی انجام داده است.

دعا برای پیدا شدن خانه خوب : اما شایستگی‌های او نسبتاً اندک بوده است، زیرا او آن اعمال نیکو را به اشخاصی که به تقدّس آن‌ها سرشناس بوده‌اند، انجام نداده است. همین سوال از نات دیگر پرسیده شد، او گفت که او در گذشته در شرایط بسیار تنگی زندگی می‌کرده است.

اما این بخت و اقبال را داشته است که با توجه به امکانات محدود خود، به افرادی که بسیار زیاد دعای رسیدن به حاجت غیر ممکن هستند، صدقه بدهد. از نظر شایستگی پیشرفته بودا با صدایی که [صفحه ۲۲۴] توسط جمعیت روی صندلی مردان شنیده شد، مزیت بی‌شمار صدقه دادن و حمایت از راهان و کسانی که در کمال پیشرفت داشتند را اعلام کرد.

دعا برای پیدا شدن خانه خوب : او گفت که آنها مانند بذر خوب کاشته شده در مزرعه خوب بودند که میوه های خوب فراوان می دهد. اما صدقه ای که به کسانی طلسم دعا برای ثروتمند شدن سریع داده می شود که هنوز زیر یوغ ظالمانه هوس ها هستند، مانند بذری است که در خاک بدی سپرده شده است.

شور و شوق صدقه گیرنده، گویی، رشد شایستگی ها را خفه می کند. در پایان، دو نات پاداش را به دست آوردند. جمعیت روی زمین نیز از شنیدن دستورات او بهره مند شدند. در حالی که بودا در وسط ناتس بود، قانون ابیداما را به مادرش اعلام کرد. بودا که مجبور شد برای تهیه غذای خود برود.

دعا برای پیدا شدن خانه خوب : شبیه بودای دیگری را خلق کرد و او را مأمور کرد تا موعظه ابیداما را ادامه دهد. در مورد خودش، او به کوه هیماونتا رفت، شاخه‌های نرم یک درخت را خورد، صورت خود را در دریاچه آناوادات شست و از غذایی که از جزیره شمالی دریافت کرد، خورد.

تاریپوترا به آنجا رفت تا تمام خدمات لازم را به او ارائه دهد. پس از خوردن غذا، ثاریپوترا را صدا زد و از او خواست که برود و شریعت ابیداما را به پانصد رهان موعظه کند که هنگام نمایش عجایب حضور داشتند و از آن بسیار خشنود بودند.

دعا برای پیدا شدن خانه خوب : در زمان بودا کاتابا، آن پانصد راهان خفاش بودند و در غاری زندگی می‌کردند که رهان‌ها معمولاً ابیداما را تکرار می‌کردند. آن خفاش‌ها ساختند تا تعداد معینی از کلمات را حفظ کنند، معنایی که نمی‌توانستند بفهمند. هنگامی که آنها مردند، آنها را به یکی از کرسی های ناتس منتقل کردند.

و هنگامی که آنها دوباره مرد شدند، این سعادت را داشتند که از پدر و مادری سرشناس در کشور تاواتی متولد شوند، و هنگامی که فرا قدرت خود را نشان داد، بسیار خوشحال شدند. آنها تحت فرمان تاریپوترا رهان شدند و اولین کسانی بودند که قانون متعالی ابیداما را کاملاً درک کردند.

دعا برای پیدا شدن خانه خوب : در مورد بودا، او به مقر تاوادینتا بازگشت و دستورالعمل ها را ادامه داد، جایی که بودای مخلوق او [صفحه ۲۲۵] آنها را ترک کرده بود.در پایان سه ماه موعظه، تعداد بیشماری از نات ها چهار اصل بزرگ را می دانستند و درک می کردند. در مورد مادرش، او کمال تاوتاپان را به دست آورد.

زمان بازگشت بودا به جایگاه انسان نزدیک بود. جمعیت، مشتاق دانستن زمان دقیق بازگشت بودا به میان آنها، به ماوکالان رفتند تا از او مطمئن شوند که در چه روزی با حضور او برکت خواهند داشت. ماوکالان خطاب به مردم گفت: «خب، در مدت بسیار کوتاهی به شما در مورد موضوع تحقیق شما پاسخ خواهم داد.» در همان لحظه او به قعر زمین فرو رفت و دوباره ظاهر شد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سه =