توسل

دعا برای افزایش طول عمر پدر و مادر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای افزایش طول عمر پدر و مادر , رسانه توسل ( جهت مشاوره مادر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای افزایش طول عمر پدر و مادر : اینجا نوحه هر روز فضا را پر می کند. اینجا شعله‌های خش‌خش هر روز طعم گوشت انسان را می‌چشند، و نگهبانان دوستانه از توده‌های در حال سوختن محافظت می‌کنند تا دوستان بتوانند آثار را از گرد و غبار بیرون بیاورند. و در اینجا، که به تازگی تمام شده است، توده ای نجیب توسط برهمن های باشکوه برای برهمنی که از چوب های معطر ساخته شده، و آغشته به روغن های معطر، برافراشته شده است.

توسل : هوا را با هر عطر شیرینی که جنگل های هند یا مزارع آن می توانند حاصل کنند، بار می کنند. در بالا، کاناپه ای از کوزا-علف مقدس، که روی آن هیچ رویایی آرامش خواب را بر هم نمی زند. و اکنون صدای موسیقی به آنها می رسد، ابتدا دور، جدی، غمگین و آهسته، هر چه نزدیک تر می شود، اوج می گیرد و متورم می شود، تا اینکه صفی طولانی به چشم می آید.

دعا برای افزایش طول عمر پدر و مادر

ابتدا چهار برهمن، آتشی را در کاسه‌ها حمل می‌کردند که دیگر بر یک آتشگاه متروک نمی‌سوختند، سپس برهمن‌های باشکوه بر دوش خود برادری نجیب از طبقه مقدس خود را به دنیا می‌آوردند، در شکوفایی مردانگی و اوایل دوران شکوفایی. سپس جوانی برهمن، که فرزند کوچکی به دنیا آورد، نیمی در گلها پنهان شد و در خواب ظاهر شد.

دعا برای افزایش طول عمر پدر و مادر : سپس برهمن‌های دیگر در بستر یک جوان و نجیب را در اوایل دوران زنانگی به دنیا آوردند، زیبایی جوانی او با ظرافت مادرانه پیوند خورد، با لباس عروس که با جواهرات گران قیمت آراسته شده بود – همان چهره‌ای که شاهزاده در خواب دیده بود، همان کودکی که در آغوش داشت. سپس بسیاری دیگر، بدون پوشش، چهار در چهار، اول سالخوردگان، سپس آنهایی که در دوران جوانی هستند.

مادر

مادر : در نهایت از دروازه بیرونی شهر و از پایین یک نهر گذشتند که اکنون در حوضچه های درخشان گسترده شده است، اکنون در آبشارها می جهند، اکنون به سرعت ادامه می دهند، خطی از فوم در امتداد بستر سنگی آن، که با درختان غول پیکر با متراکم ترین سایه ها مرزی شده است. اینجا روز به روز شهر مردگان خود را می آورد. اینجا، روز به روز، شمع های تشییع جنازه را می سازند.

دعا برای افزایش طول عمر پدر و مادر : و سپس جوانان با بسیاری از پیروانی که سرودهای مقدس خود را یکپارچه می خوانند، همراه با سازهای بسیار، هم بادی و هم زهی، در سمفونی موقر. و در فاصله‌ای محترمانه، سایر کاست‌ها می‌ترسند لباس مقدس برهمن را لمس کنند یا حتی اشک‌هایشان را با اندوه او درآمیزند. و هنگامی که به انبوه تشییع جنازه معطر رسیدند، با گریه مردگان خود را بر آخرین کاناپه خود گذاشتند.

کودکی را که در آغوش بی اعصاب پدر بود. و هنگامی که تمام مراسم تشییع جنازه انجام شد، بیوه سه بار دور انبوه تشییع جنازه دور زد، هدایای خود را با دستی مجلل تقسیم کرد، با دوستانش وداع طولانی و آخری کرد- سپس ایستاد، و چشمان بی اشک خود را بلند کرد و گفت: “خداحافظ، مدت طولانی. خداحافظ، با زندگی و دوستان! خداحافظ! ای زمین و هوا و خورشید مقدس!

دعا برای افزایش طول عمر پدر و مادر : سپس رنگ پریده اما آرام، با نگاه وجد و نشاط ثابت و قدم‌هایی دعای طول عمر برای عزیزان استوار بر شمع تشییع جنازه سوار می‌شود و گریه می‌کند: “به من اشاره می‌کنند! من می‌آیم! من می‌آیم!” سپس چنان فرو رفت که گویی طناب نقره‌ای باز شده است، همچنان که مرگ بر مرده‌ی خاموش او باز شده است. فورا شعله های آتش از چهار گوشه پرید، در یک شعله ی بلعنده و مشتاق آمیخته شد.

بدون ناله، بدون فریاد، فقط شعله های آتش، نت های ناله سازهای بسیاری، و آواز موقر با صدای بسیار بلند دعای طول عمر برای فرزند شده، “کامل است کسی که این گونه از اربابش پیروی می کند.” ای عقاید تاریک و بی رحم، ای عشق کامل، برای بهشت ​​بهتر از این دنیای غمگین ما! شاهزاده بیش از اندازه کافی دیده و شنیده بود. سر تعظیم بارهای دردناکی که دیگران به دوش می کشند.

دعا برای افزایش طول عمر پدر و مادر : با احساس غم و اندوه دیگران، اشک ترحم الهی چشمانش را پر کرده و قلبش را به عشقی عمیق و فراگیر پر کرده است. او به خانه بازگشت، دیگر برای یافتن استراحت آن نیست. اما به زودی نوری در آن خانه آشفته می درخشد – پسری از یاسودهارای شیرین به دنیا آمد. چشمان آنها نه چشمان ما آن خورشید را دید که نورش حکمت است و حرارتش دعا برای طول عمر عزیزان عشق است.

امواج نور زنده را در طبیعت می فرستد، جانش را به هر زنده ای می بخشد، که از معصومیت کوچولوها مانند پنجره های باز. پرتوهایش را می فرستد تا تاریک ترین ها را روشن کند، سردترین قلب ها را گرم کند. نوزادی شیرین! آرامش زندگی و استراحت آن، رانده شدن تنهایی سن، حلقه زدن در لبخند بر ابروی چروکیده مراقبت، شهد به شادی، مرهم برای دلهای پریشان، بار دیگر شادمان شاه سودهدانا دعا برای بستن زبان شوهر بد اخلاق است.

دعا برای افزایش طول عمر پدر و مادر : شادی آرامی از چهره آن مادر می درخشد. شادی کاخ را روشن کرد، از خیابانی به خیابان دیگر و از شهر بر فراز تپه و دشت پرواز کرد. شادی روح پریشان شاهزاده را پر کرد – او قدرتی را احساس کرد که از آنجا نمی‌توانست بگوید، در حال دور شدن، نمی‌دانست به کجا می‌رود. او می دانست که جدایی مخوف نزدیک است، اما نیمی از درد و تلخی آن گذشته بود.

او نیازی ندارد عزیزانش را راحت بگذارد – مردم دوست دعا برای نابودی مادر شوهر داشتنی او هنوز شاهزاده خود را خواهند داشت، پادشاه راهولای جوان پسرش را خواهد داشت، و یاسودهارای نازنین، زندگی خود را، نزدیکترین و عزیزترین تسلی دهنده را خواهد داشت تا نگرانی های او را آرام کند و او را دور کند. اشک.[۱] اما اکنون رویاهای عجیب و غریب پادشاه خوب پیر را پریشان می کند.

دعا برای افزایش طول عمر پدر و مادر : رویاهایی که او را با وحشت از خواب شروع می کنند، اما به ظاهر پیشگویی هایی مبنی بر رسیدن به خیر. او در خواب دید که پرچمی را دید که پدرانش دوست داشتند، پاره پاره شده و در غبار فرو رفته بود، اما در جای خود پرچمی با شکوه دیگر، که چین های ابریشمی اش با سنگ های قیمتی ضخیم به نظر می رسید، که چون به اهتزاز در می آمد نور خیره کننده ای می درخشید.

او در خواب دید که از دور سفارتخانه‌های مغرور را می‌بیند که تاج‌ها و عصای زمین را به ارمغان می‌آوردند، در برابر شاهزاده به احترام تعظیم می‌کردند، متواضعانه از او التماس می‌کردند که پادشاه خود شود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =