توسل

دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق , رسانه توسل ( جهت مشاوره معشوق و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق : جی اس. تو بیش از یک انسان فانی و مقدس هستی. فرخنده روزی است که تو را ملاقات کردم. مردم تو را بودا می نامند، شاید به حق! احساس احترام عمیق بر من می آید و حقیقت در من طلوع می کند.

توسل : به راستی که تو معلم دنیا هستی اگر آموزه تو مردم را تحت تأثیر قرار می داد، دوران جدیدی آغاز می شد، دوره ای که در آن بشر عاقل تر و نجیب تر، شادتر و بهتر می شد. [موسیقی وحشیانه پشت صحنه شنیده می شود.

دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق

طبل برجسته است.] صداهای پشت صحنه: ماها کالی! کالی ما! جی اس. ببینید این مردم در جهل خود چقدر بدبختند. ب- باید به آنها آموزش داد و حقیقت را خواهند آموخت. [ موکب وارد می شود. گروه کوچکی از نوازندگان با سازهای ابتدایی، از جمله طبل، می آیند.

دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق : آنها ابتدا توسط رقصندگان پایین می‌آیند، سپس توسط یک کشیش (Pr.) که در دست خونین او یک چاقوی بزرگ را شکوفا می‌کند. در کنار او چوپانی راه می رود که بره ای را حمل می کند.

معشوق

معشوق : در انجام دادن مصمم به آنچه انجام می دهیم، در جستجوی حقیقت، برافراشتن چراغ آن و پیروی از نور مقدس آن. نیروانا زمانی حاصل می شود که شهوت ها خاموش شوند و قلب با آرامش همراه باشد.

دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق : پشت سر آنها خانواده کشاورز (F.) و افراد دیگر] GS. چه صداهای وحشتناکی! و جمعیت مانند دیوانه ها رفتار می کنند. Pr. ماها کالی! جمعیت. کالی ما! Pr. الهه قیافه سیاه! مادر سیاه بزرگ! جمعیت. ماها کالی! کالی ما! ماها کالی! کالی ما! ماها کالی! کالی ما! [کاهن به سوی مذبح قدم می گذارد. جمعیت در یک دایره بزرگ زانو زده اند.

با علامت کشیش، کشاورز به قربانگاه نزدیک می شود و زانو می زند. رفتار او نشان دهنده ترس خرافی و ناهنجاری بزرگ است.چوپان بره را ابتدا به کشیش و سپس به رقصندگانی که در رقصی خارق العاده قدم برمی دارند و در حالی که موسیقی پخش می شود عقب نشینی می کند.

دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق : سرانجام بره بر روی محراب قرار می گیرد.] Pr. به دعا برای فروختن ماشین با قیمت بالا ما رحم کن! دیو بیماری را بکش یاما وحشتناک، خدای مرگ را دور نگه دارید. جمعیت. کالی ما به ما رحم کن! Pr. تو پارواتی، همسر سیوا هستی.

تو دورگا غول پیکر را فتح کردی، آن شیطان، و اکنون خودت را الهه دورگا می نامند. تو دعا برای زن خوب گرفتن ماهیشماردینی، قاتل ماهیشا هستی. تو کالاراتری، تاریکی شبانه، پرتگاه همه اسرار. تو جاگاداتری، مادر جهان هستی. [۵۹] شما جاگادگاوری هستید که در سراسر جهان مشهور هستید.

دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق : تو کاتایاینا هستی که با هزاران خورشید پرنور. تو سینگاواهینی هستی، روی شیری نشسته ای و بر راکتاویجا، رهبر ارتش غول ها پیروز شدی. مادر بزرگ جان، قربانی ما، خون این بره را بپذیر. جمعیت. ماها دعای خوراکی برای ازدواج با معشوق کالی، پیشنهاد ما را بپذیر! کالی ما، پیشنهاد ما را بپذیر! کالی دورگا، الهه بزرگ، پیشکش ما را بپذیر! کشیش به سمت بره می چرخد ​​و چاقوی خود را بالا می گیرد.

بودا به سمت محراب قدم می گذارد و دستش را به آرامی روی بازوی کشیش دعای مجرب برای عزیز شدن نزد شوهر می گذارد. ب. نگه دارید! ب- قبل از ریختن خون مکث کن. Pr. چگونه می توانی بی ادبانه در مقدس ترین قربانی ما دخالت کنی، راهب غریب؟ این بره به الهه تقدیم می شود.

دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق : شما تشریفات مقدس ما را برهم می زنید. او چاقوی خود دعا برای عاشق شدن همسر را به سمت بودا بلند می کند، اما سیها شمشیر خود را می کشد و چاقو را از دست کشیش بیرون می زند. GS. صلح را حفظ کن، کشیش جسور! Pr. انتقام خدایان بر تو خواهد بود. [۶۰] ب. اگر خدایان وجود داشته باشند.

باید قدرتمند، نجیب، و بزرگ و مقدس باشند. و اگر خدایان مقدس هستند، آنها به قربانی قربانی نیاز ندارند، آنها جان این بره بیچاره را نمی خواهند. Pr. خدایان مهربانند. بره را به جای این مرد بیچاره می گیرند.

دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق : ما باید برای گناهان او، برای گناهان همسرش، برای گناهان فرزندانش توبه کنیم. مزرعه دار. آرزوی بخشش برای گناهانی دارم که فرزند عزیزم باید به خاطر آنها بمیرد. Pr. گناهان او بزرگ است و چیزی جز خون نمی تواند آنها را بشوید.

در اینجا تو اشتباه می کنی، کشیش. خون پاک نمی شود. لکه گناه را پاک نمی کند. ذبح قربانی انباشته است، اما گناه بر گناه است، و اشتباهی را اصلاح نمی کند. برخیز، برخیز، دوست خوب من. راحت باش! چیکار کنم استاد خوب ب- همه ظلمی را که کردی اصلاح کن و دیگر گناه نکن. Pr. این بره به الهه داده شد.

دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق : مال منه. جی اس. آیا شما مباشر اموال الهه هستید؟[۶۱] سیها به کشیش نزدیک می شود که قدم به قدم بازنشسته می شود و در نهایت با عجله از صحنه خارج می شود. بیا، چوپان، گوشت بره ترسیده را بردار و برای مادرش در گله ببر. [چوپان بره را برمی دارد و آماده حمل آن می ایستد. نوازنده ها دور می شوند. بره‌داران و مردم در صفوف به راه می‌روند و بودا با شاگردانش به دنبال او حرکت می‌کنند.

ژنرال سیها تنها روی صحنه می ماند. صدای شیپور در فاصله کوتاهی و دیگری در نزدیکی.] GS. آن سیگنال به چه معناست؟ یک افسر با همراهی یک ترومپتوز وارد می شود. صدای ترومپت سوم روی صحنه. افسر نامه ای تحویل می دهد.

دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق : افسر اعزامی از جانب اعلیحضرت بیمبیسارا به ژنرال وفادار و نجیب خود، سیها. جی اس. مهر را می شکند و برای خودش می خواند. ساکیاها یک ملت کوچک سرسخت هستند. نهادهای آنها آزاد است؛ قوانین آنها با سایر ایالت های اطراف متفاوت است.

این افراد منبع نارضایتی و انقلاب هستند و در چشم من زخم هستند. بنابراین، ساکیاها باید خرد شوند. حتی اگر برای صلح شکایت کنند. ارتش را نزدیک مرز نگه دارید و آماده حمله ناگهانی باشید.» با بیان غم و اندوه. جنگ اجتناب ناپذیر است و من باید وسیله ای باشم که به وسیله آن ساکیاها از روی زمین محو خواهند شد. این وظیفه من است.

دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق : زیرا پادشاه به آن دستور می دهد.[۶۲] یک سرباز نباید بحث کند، او اطاعت می کند. شمشیر خود را می کشد و به آن نگاه می کند. این شمشیر در خدمت پادشاه من است.

هرگز آن را نکشیده ام مگر در مبارزه صادقانه. گم شده در تفکر آیا ساکیامونی بودا است؟-آیا او واقعا بودا است؟ بوداها خردمند هستند. بوداها دانای کل هستند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 14 =