توسل

دعانویس گنج یاب

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعانویس گنج یاب , رسانه توسل ( جهت مشاوره یاب و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعانویس گنج یاب : اما بعداً از این اسارت رهایی می یافت، ارباب خود، مستقل از دیگران، مردی آزاد بود، آزاد بود تا هر کجا که می خواست برود. او اکنون با خود گفت: «من قبلاً خدمتکار بودم، نه ارباب خودم، وابسته به دیگران بودم، نمی‌توانستم آنجا که می‌خواستم بروم. اما اکنون من از این اسارت رها شده ام، ارباب خودم، مستقل از دیگران،{۲۷۶}یک مرد آزاد، من می توانم به هر کجا که می خواهم بروم.

توسل : حال و هوای شادی داشت. مانند راهبان، هنگامی که مردی در زندان بیچاره می شود. اما بعداً سالم و سلامت از زندان آزاد می‌شود و کوچک‌ترین ضرری از ثروتش نمی‌گیرد. او اکنون با خود گفت: «من در زندان زجر می‌کشیدم. اما اکنون سالم و سلامت از زندان آزاد شده‌ام و کوچک‌ترین ضرری از ثروتم ندیده‌ام. همانطور که راهبان، اگر انسان خدمتکار بود، نه ارباب خود، وابسته به دیگران، نمی‌توانست به آنجا که می‌خواهد برود.

دعانویس گنج یاب

او از این بابت خوشحال بود، حالش شاد بود همانطور که راهبان، اگر مردی با وسایلش در جاده ای متروک و طولانی قدم می زد. اما بعداً سالم و سالم از این سرزمین بایر خارج شد، بدون اینکه هیچ یک از وسایل خود را گم کند. او دعانویسی کامل اکنون با خود گفت: «من با وسایلم در امتداد یک جاده روستایی طولانی متروک قدم می زدم.

دعانویس گنج یاب : اما اکنون سالم و سلامت از این تنهایی فرار کرده ام و چیزی از دارایی خود ندارم[S. 512]lost‹: او از این بابت خوشحال بود، حالش شاد بود: راهب نیز همین طور، آن پنج مانع را که در وجودش است، چون بار بدهی، مرض، زندان، اسارت، راه دراز متروک می داند. اما همانطور که راهبان، بازپرداخت بدهی‌ها، مانند سلامتی، مانند رهایی از زندان، مانند حاکمیت، مانند مکان امن دعانویس در اصفهان دامنه حصار شده است.

یاب

یاب : اما بعداً شکستگی او را ترک کرد، تغذیه به او کمک کرد، او دوباره احساس قدرت کرد. او اکنون با خود گفت: «من قبلاً بیمار دعانویس برای دفع همزاد بودم، رنج می‌کشیدم، بیمار بودم، نمی‌توانستم غذا بخورم، بدنم ناتوان بود. اما اکنون از این بیماری بهبود یافته ام، غذا به من ضربه می زند، احساس می کنم[S. 511]دوباره قوی از نظر جسمی‹: از این بابت خوشحال می شد.

دعانویس گنج یاب : راهب به همین ترتیب آن پنج مانع را که برداشته است، در نظر می‌گیرد. او اکنون آن پنج مانع را از میان برداشته، یاد گرفته است که سرباره های ذهن را بشناسد، آنهایی که فلج کننده هستند. او به دور از شکستن طلسم دعانویس آرزوها، به دور از چیزهای ناخوشایند، تقدیس اولین بینش را در شادی مراقبه، متفکرانه، متولد شده آرام و سعادتمندانه به ارمغان می آورد. آن بدن در آنجا رسوخ می کند و اشباع می شود.

پر و اشباع می شود از نشاط سعادت آفرین در آرامش، به طوری که کوچک ترین قسمت بدن او از شادی سعادت زاده آرامش شکستن طلسم مار در گنج یابی اشباع نشده باقی نمی ماند. به همین ترتیب، راهبان، یک حمام یا حمام ماهر، پودر صابون را روی لگن برنجی می‌پاشند و آب اضافه می‌کنند و می‌مالند و مخلوط می‌کنند، به طوری که گلوله کف آن کاملاً مرطوب و از داخل و خارج از رطوبت اشباع می‌شود و چکه نمی‌کند.

دعانویس گنج یاب : همینطور راهبان، راهب در آنجا نفوذ می کند و اشباع می کند، آن بدن را در آنجا با شادی سعادتمندانه زاده آرام پر و اشباع می کند، به طوری که کوچکترین قسمت بدن او از نشاط سعادت آمیز متولد شده اشباع نشده باقی نمی ماند. سپس راهبان: پس از تمام شدن تدبر و ذکر، راهب به باطن می رسد.

سکون دریا، یکپارچگی روح، آرامش شادی آور فارغ از اندیشه و اندیشه، زاییده اتحاد، تقدیس رؤیت دوم. در آن بدن او در آنجا نفوذ می کند و اشباع می شود، از شادی سعادتمندانه حاصل از اتحاد پر و اشباع می شود، به طوری که کوچکترین قسمت بدن او از شادی سعادتمندانه حاصل از اتحاد اشباع نشده باقی نمی ماند.

دعانویس گنج یاب : به همین ترتیب، راهبان، دریاچه ای با منبع زیرزمینی، {۲۷۷}که هیچ جویباری از شرق یا غرب، از شمال یا جنوب به آن نمی ریزد،هیچ ابری هر از گاهی با بارش شدیدی از روی آن عبور نمی کرد که در آن فقط منبع خنک کف دریاچه بالا می آمد و کاملاً به این دریاچه نفوذ می کرد ، خیس می شد ، پر و اشباع می شد ، به طوری که کوچکترین قسمت دریاچه از خنکی اشباع نشده باقی نمی ماند.

آب: همین‌طور اکنون ای راهبان، آیا راهب در آنجا نفوذ می‌کند و آن بدن را از شادی سعادتمندانه حاصل از اتحاد پر و اشباع می‌کند، تا کوچک‌ترین قسمت بدن من از شادی سعادت‌آور حاصل از اتحاد، اشباع نشده باقی نماند. «به‌علاوه، راهبان: راهب در آرامشی آرام، بی‌آرام، بصیر، آشکارا آگاه است؛ شادی را در بدن احساس می‌کند.

دعانویس گنج یاب : که اولیای الهی درباره آن می‌گویند: «بصیرت آرام با شادی زندگی می‌کند». بنابراین او تقدیس رؤیای سوم را به دست می آورد. آن بدن در آنجا رسوخ می کند و اشباع می شود، پر و اشباع می شود از شادی ناپسند، به طوری که کوچکترین عضوی از بدن او از شادی نامطلوب اشباع نشده باقی نمی ماند. [S. 514] «به همین ترتیب، راهبان در حوضچه نیلوفر آبی، رزهای آبی یا قرمز یا سفید نیلوفر آبی در آب می‌رویند، در آب رشد می‌کنند.

زیر سطح آب باقی می‌مانند، غذا را از اعماق آب می‌کشند و شکوفه‌ها و ریشه‌هایشان نفوذ می‌کند و اشباع می‌شوند. از آب خنک پر شده و اشباع شده اند، به طوری که کمترین قسمتی از هر گل رز نیلوفر آبی یا قرمز یا سفید از آب خنک غیر اشباع باقی نمی ماند: پس اکنون نیز راهبان، آن بدن را در آنجا نفوذ می کند و اشباع می کند، آن بدن را با نشاط اهانت آمیز پر و اشباع می کند.

دعانویس گنج یاب : به طوری که کوچکترین عضوی از بدن او از شادی خواری اشباع نشده باقی نمی ماند. راهب به بعد: پس از طرد شادی ها و غم ها، پس از نابودی شادی و ظلمت پیشین، راهب تقدیس بی درد، بی شادی، پاکی بی عیب، پاکی کامل، رؤیت چهارم را به دست می آورد. می نشیند و آن بدن را با ذهنی پاک و روشن می پوشاند تا کوچک ترین قسمتی از بدنش از ذهن پاک و روشن شده پوشیده نباشد. به همین ترتیب، راهبان، وقتی مردی نشسته بود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + سه =