توسل

دعانویس برای ترک اعتیاد

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعانویس برای ترک اعتیاد , رسانه توسل ( جهت مشاوره اعتیاد و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعانویس برای ترک اعتیاد : و مردی که از استفراغ خون رنج می‌برد، می‌آمد و به او می‌گفتید: «ای عزیز، اینجا خامه و عسل است.{۳۱۷}روغن کره و شکر کاملا مخلوط شده: در صورت تمایل میل کنید.

توسل : درست از نظر رنگ، بو و مزه، و پس از نوشیدن آن به خوبی می تواند: – برای مقایسه با این، من می گویم راهبان، شیوه ای از زندگی است که خیر حال را به همراه خوبی های آینده به ارمغان می آورد. راهبان هم همینطور وقتی در آخرین ماه از فصل بارانی، یعنی در پاییز، پس از پراکنده شدن و رانده شدن ابرهای آبستن، خورشید در آسمان طلوع می کند و همه مه های هوا را به صورت تابشی بدرقه می کند.

دعانویس برای ترک اعتیاد

و می‌درخشد و می‌درخشد: همین‌طور اکنون راهبان این شیوه زندگی را در آنجا ظاهر می‌کنند، که خیر حال را به همراه خوبی‌های آینده به ارمغان می‌آورد، و سخنان توبه‌کنندگان و کشیش‌های معمولی را به‌طور درخشانی می‌ترساند، و شعله‌ور می‌شود و می‌درخشد.» – من – {۲۹۲}من شنیدم که زمانی آن مبارک در ساواتی، در سیگروالد، در باغ آن اقامت داشت.

دعانویس برای ترک اعتیاد : این نوشیدنی از نظر رنگ، عطر و طعم برای شما مناسب خواهد بود و لذت آن برای شما مفید خواهد بود.» و آن را با احتیاط بنوشید، آن را رد نکنید. و معجون با او خوب خواهد بود.

اعتیاد

اعتیاد : و البته این نوشیدنی نه از نظر رنگ، نه بو و نه مزه او را خوشایند نمی کرد، اما پس از نوشیدن آن به خوبی می خواست: – برای مقایسه با آن، می گویم راهبان، روشی از زندگی است که مصیبت کنونی و آینده را به خوبی به ارمغان می آورد. -بودن. «به همین ترتیب، راهبان، اگر خامه و عسل، روغن کره و شکر را کاملاً مخلوط می‌کردید.

دعانویس برای ترک اعتیاد : آتاپیندیکوس. هنگامی که ماهاکوتهیتو ارجمند به سکوت یادبود نزدیک غروب پایان داد، به جایی که ساریپوتو ارجمند در آن اقامت داشت رفت، احوالپرسی مودبانه و کلمات دوستانه و به یاد ماندنی را با ساریپوتو محترم رد و بدل کرد و کناری نشست. ماهاکوتهیتو ارجمند که در یک طرف نشسته بود به ساریپوتو ارجمند چنین گفت: «بی عاقل، بی خرد» می گوید ای برادر. پس چگونه ای برادر، کسی احمق خوانده می شود.

او نمی فهمد، او نمی فهمد، ای برادر. او چه چیزی را نمی فهمد؟ او «این رنج است» را نمی‌فهمد، نمی‌فهمد «این رشد رنج است»، نمی‌فهمد «این پایان رنج است»، نمی‌فهمد «این مسیری است که به پایان می‌رسد». رنج کشیدن’. نمی فهمد، نمی فهمد، ای برادر، به همین دلیل به او سفیه می گویند». ماهاکوتهیتو ارجمند با خشنود و راضی به ساریپوتو بزرگوار پاسخ داد.

دعانویس برای ترک اعتیاد : آفرین برادر! ای برادر، چگونه کسی عاقل خوانده می شود؟» او می فهمد، می فهمد، ای برادر. و او چه می فهمد؟ او می‌فهمد: «این رنج است»، «این رشد رنج است» او می‌فهمد، «این پایان رنج است» او برای دعانویسی چه باید کرد می‌فهمد، «این مسیری است که به توقف رنج منتهی می‌شود». می‌فهمد، می‌فهمد، ای برادر، پس او را فهم می‌گویند.

آگاهانه، آگاهانه» می‌گوید: ای برادر. پس ای برادر، چگونه به کسی هشیار گفته می شود؟» او آگاه است، او آگاه است، ای دعا برای آرامش در خانواده برادر، پس او را آگاه می نامند. و او از چه چیزی آگاه است؟ حواسش به شادی و غم و اندوه است و از نبود هر دو آگاه است. آگاه است، آگاه است، ای برادر، پس او را آگاه می گویند».

دعانویس برای ترک اعتیاد : «اکنون از این فهم، ای برادر، و این آگاهی: آیا این دو به هم پیوسته اند یا از هم جدا هستند و آیا می توان آنها را از هم جدا کرد و تفاوتشان را بیان کرد؟» اى برادر، این فهم و این آگاهى: این دو به هم متصلند، نه جدا، و جدا کردن آنها و اظهار تفاوت آنها محال است. برادر به آنچه که انسان می فهمد، آگاه است،{۲۹۳}و آنچه را که بداند می‌فهمد، پس این دو به هم متصلند، نه جدا، و تفکیک و نوشتن دعا برای ترک مواد مخدر بیان تفاوت آنها ممکن نیست».

«پس اى برادر، این دو به هم وصل، نه جدا، فهم و آگاهى چه فرقى دارد؟» «ای برادر، میان فهم و شعور، که به نظر متصل می‌آیند و جدا نیستند، تفاوت در این است که فهم باید پرورش یابد، اما شعور باید دید». «احساس، احساس» می‌گوید، ای برادر. تا کجا، ای دعانویس برای لکنت زبان برادر، آدم از احساس صحبت می کند؟» «یکی احساس می‌کند، یکی احساس می‌کند، ای برادر: به همین دلیل از احساس صحبت می‌کند.

دعانویس برای ترک اعتیاد : و چه احساسی دارید؟ آدم احساس شادی می کند[S. 543]و رنج احساس می شود و نبود هر دعانویس برای فروش خانه دو احساس می شود. یکی احساس می کند، یکی احساس می کند، ای برادر: به همین دلیل از احساس صحبت می کند. «ادراک، ادراک» می گوید ای برادر; پس، ای برادر، چگونه می توان از ادراک صحبت کرد؟» «یک ادراک می کند، یکی ادراک می کند، ای برادر: به همین دلیل از ادراک صحبت می شود.

و چه چیزی را درک می کنید؟ آبی درک می شود و زرد درک می شود و قرمز درک می شود و سفید درک می شود. اى برادر، آدم درک مى کند، ادراک مى کند، براى همین از ادراک صحبت مى کند». «اکنون این احساس، ای برادر، و این ادراک و این شعور: آیا اینها پیوسته ظاهر می شوند یا جدا، و آیا می توان آنها را از هم جدا کرد و بر تفاوت آنها دلالت کرد؟

دعانویس برای ترک اعتیاد : این احساس، ای برادر، این ادراک و این شعور: این سه به هم پیوسته به نظر می رسند، نه جدا از هم، و نمی توان آنها را از هم جدا کرد و تفاوت آنها را بیان کرد. برادر آنچه را که انسان احساس می کند درک می کند و آنچه را که درک می کند از آن آگاه است. پس این چیزها به هم پیوسته به نظر می رسند. نه جدا، و تفکیک آنها و نشان دادن تفاوت آنها غیر ممکن است.

و برادرش که از حواس پنج گانه جدا شد، با عقل پاک چه می بیند؟» »هر کس برادر خود را از حواس پنج گانه جدا کرده باشد می تواند با شعور فکری پاک شده در اندیشه وارد قلمرو نامحدود شود ›فضا بی حد و حصر است[S. 544]قلمرو هشیاری نامحدود را در اندیشه بشناسید ›آگاهی بی حد و حصر است›، قلمرو نیستی را در اندیشه بشناسید ›هیچ چیز وجود ندارد. “و دانا، برادر، چگونه می توان آن را درک کرد؟” دانا، برادر، با چشم خرد قابل درک است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =