توسل

دعانویس در استان یزد

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعانویس در استان یزد , رسانه توسل ( جهت مشاوره یزد و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعانویس در استان یزد : آنها گنجی هستند که هرگز نمی توان آن را از دست داد.»۱۲ و بهخوس حکمت تاثاگاتا را ستود:۱۳ «تو از رنج گذشتی. تو مقدس هستی، ای روشن بین، ما تو را کسی می دانیم که هوس های او را نابود کرده ای. تو باشکوه، متفکر، و با درک عالی هستی.

توسل : ای مونی که در راه های حکمت به عالی ترین خیر رسیدی، چون آرزوی ما را دیدی و ما را بر شک ما بردی، ستایش بر تو باد، ای مونی که در راه های حکمت به عالی ترین خیر رسیدی.

دعانویس در استان یزد

«شکی را که قبلاً داشتیم برطرف کردی ای آشکارا! یقیناً تو متفکر بزرگی هستی، کاملاً روشن فکر، هیچ مانعی برای تو نیست.۱۶ «و همه مشکلاتت پراکنده و منقطع است، تو آرام، رام، استوار، راستگو هستی.۱۷ “ستایش بر تو باد ای حکیم بزرگوار، ستایش بر تو باد ای بهترین موجودات؛ در جهان انسانها و خدایان هیچکس با تو برابر نیست.

دعانویس در استان یزد : استاد، تو مونی هستی که بر مارا فتح می کنی. پس از قطع رغبت از آن عبور کردی و این نسل را به ساحل دیگر بردی.» یکی از حواریون با دلی لرزان و ذهنی پر از شک نزد مبارک آمد. و او از مبارک سؤال کرد. «ای بودا، پروردگار و استاد ما، اگر ما را از معجزه و دستیابی به ماوراء طبیعی منع می کنی، چرا از لذت های دنیا دست می کشیم.

یزد

یزد : گنج واقعی که با انفاق و تقوا، اعتدال، خویشتن داری یا اعمال شایستگی انباشته می شود، محفوظ است و از بین نمی رود. هرگز با غارت یا ظلم به دیگران به دست نمی آید و هیچ دزدی نمی تواند آن را بدزدد. انسان وقتی می میرد باید ثروت زودگذر دنیا را ترک کند، اما این گنجینه اعمال نیک را با خود می برد. بگذارید خردمندان کارهای نیک انجام دهند.

دعانویس در استان یزد : آیا آمیتابها، نور بیکران وحی، سرچشمه معجزات بی شمار نیست؟» (۱) و آن تبارک و تعالی با دیدن تشویش ذهن حقیقت جو، گفت: «ای ساواکا، تو در میان مبتدیان مبتدی هستی و تو هستی. شنا در سطح دعا برای دوستان در ماه رمضان سامسارا چقدر طول می کشد تا حقیقت را درک کنی؟ تو سخنان تاثاگاتا را نفهمیدی. قانون کارما شکست ناپذیر است و دعاها هیچ تأثیری ندارند.

آب های خالصی با ماسه های طلایی وجود دارد که با پیاده روی های دلپذیر احاطه شده و با گل های بزرگ دعای عزیز شدن در چشم همه نیلوفر آبی پوشیده شده است. موسیقی شاد شنیده می شود و گل ها سه بار در روز می بارند. پرندگان آوازخوانی هستند که نت های موزونشان ستایش دین را اعلام می کند و در ذهن کسانی که به صدای شیرین آنها گوش می دهند، یاد بودا، قانون و برادری برمی خیزد.

دعانویس در استان یزد : دعانویس در استان یزد : هیچ تولد شیطانی در آنجا امکان پذیر نیست و حتی نام جهنم دعای مجرب برای درس خواندن فرزند نیز ناشناخته است. کسی که مشتاقانه و با فکری پرهیزگار کلمات «آمیتابا بودا» را تکرار کند به منطقه شاد این سرزمین پاک منتقل می شود و هنگامی که مرگ نزدیک شود بودا با جمعی از پیروان مقدس در برابر او می ایستد و در آنجا می ایستد. آرامش کامل خواهد بود.»۱۳ بودا گفت: «در حقیقت، چنین بهشت ​​مبارکی وجود دارد.

اما کشور معنوی است و فقط برای کسانی که معنوی هستند قابل دسترسی است. تو می گویی در مغرب نهفته است.[ص ۱۷۴] یعنی آن که جهان را روشن می کند در آنجا بگرد. خورشید غروب می‌کند و ما را در تاریکی مطلق رها می‌کند، سایه‌های شب بر دعا برای درد کف پا ما می‌دزدند، و مارا، شیطان، بدن‌های ما را در قبر دفن می‌کند. با این حال غروب خورشید خاموشی نیست، و در جایی که تصور می کنیم انقراض را می بینیم.

دعانویس در استان یزد : نور بی حد و حصر و زندگی پایان ناپذیر وجود دارد.»۱۴ ساواکا گفت: «من می فهمم که داستان بهشت ​​غربی به معنای واقعی کلمه حقیقت ندارد.» بودا ادامه داد: توصیف بهشت ​​زیباست. با این حال ناکافی است و عدالت کمی برای دعا جهت عزیز شدن در نزد همه شکوه سرزمین پاک انجام می دهد. دنیوی ها فقط می توانند از آن به صورت دنیوی صحبت کنند. از تشبیهات دنیوی و کلمات دنیوی استفاده می کنند.

اما سرزمین پاکی که پاکان در آن زندگی می کنند زیباتر از آن است که بتوانید بگویید یا تصور کنید. (۱۶) با این حال، تکرار نام آمیتابا بودا فقط در صورتی ارزشمند است که آن را با چنان نگرش عابدانه ای به زبان بیاورید که قلب شما را پاک کند و پاک کند. اراده خود را برای انجام اعمال صالح هماهنگ کن. او تنها می تواند به سرزمین سعادتمندی برسد که روحش پر از نور بی پایان حقیقت است.

دعانویس در استان یزد : او فقط می تواند در فضای معنوی بهشت ​​غربی زندگی کند و نفس بکشد که به روشنایی رسیده است. به تو بگو، تاتاگاتا در سرزمین پاک سعادت ابدی زندگی می کند، حتی اکنون در حالی که هنوز در بدن است. و تاثاگاتا شریعت دین را به تو و تمام جهان موعظه می کند تا تو و برادرانت به همان آرامش و شادی یکسان دست یابید.

شاگرد گفت: «خداوندا، مراقبه هایی را که به آنها می پردازم به من بیاموز. باید خودم را وقف کنم تا بتوانم ذهنم را به بهشت ​​سرزمین پاک وارد کنم.»۱۹ بودا گفت: «پنج مراقبه وجود دارد». برای ثروت و رفاه همه موجودات، از جمله شادی دشمنانت. [صفحه ۱۷۵] ۲۱ “مراقبه دوم، مراقبه ترحم است، که در آن به همه موجودات در پریشانی فکر می کنی، و در تخیل خود غم و اندوه و اضطراب آنها را به وضوح نشان می دهی.

دعانویس در استان یزد : تا در روحت شفقت عمیقی نسبت به آنها برانگیزد. ۲۲ «سومین مراقبه، مراقبه شادی است که در آن به سعادت دیگران می اندیشی و با شادی آنها شادی می کنی. که تو عواقب بد فساد، آثار نادرست و بدی را می دانی. اغلب اوقات لذت لحظه چقدر پیش پا افتاده و عواقب آن چقدر کشنده است! ۲۴ «مراقبه پنجم، تأمل در آرامش است.

که در آن از عشق و نفرت، ظلم و ستم، ثروت و فقر برمی خیزی و به سرنوشت خود توجه می کنی. آرامش بی‌طرفانه و آرامش کامل. ۲۵ «یک پیرو واقعی تاتاگاتا به ریاضت‌ها یا تشریفات اعتماد نمی‌کند، بلکه دست کشیدن از ایده خود با تمام وجود به آمیتابها، که نور بی‌کران حقیقت است، تکیه می‌کند.«۲۶ مبارکه پس از توضیح آموزه خود در مورد آمیتابها، نور بی‌اندازه‌ای که کسی را که آن را دریافت می‌کند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + هفت =