توسل

دعانویس در کبودراهنگ همدان

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعانویس در کبودراهنگ همدان , رسانه توسل ( جهت مشاوره همدان و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعانویس در کبودراهنگ همدان : بر آن عظمت باشکوه، سرشار از گنجینه‌های معدنی، مانند کاناپه‌ای باشکوه، ایزد سیوا با دختر فرمانروای کوه‌ها همراهی کرد و با حضور [ص ۱۰۴] آدیتیاس توانا، واسوس قدرتمند، و بهشتیان. پزشکان، پسران اسوینی; توسط ، احاطه شده توسط قطار خود از ، پروردگار، که در ساکن است.

توسل : سرشار از گوهرها، تابناک مانند خورشید، و در سراسر سه جهان جشن گرفته می شود. با گستردگی بسیار زیاد، دسترسی به آن دشوار است، و موضوع مورد ستایش جهانی است.

دعانویس در کبودراهنگ همدان

همسران خورشید و سایر مظاهر که رودرا و مشرق نامیده می شوند، به ترتیب عبارتند از: سووارچالا، اوشا، ویکسی، سیوا، سوها، دیساس، دیکشا و روهینی. اکنون شرحی از فرزندانشان بشنوید که این جهان توسط نسلهای متوالی آنها ساکن شده است.

دعانویس در کبودراهنگ همدان : پسران آنها به طور جداگانه عبارت بودند از: (زهره)، بدن آتشین و بودا (عطارد) قربانی داکشا. (به گفته پروفسور ویلسون، این افسانه قابل توجه به منظور تمثیل مبارزه بین پرستندگان سیوا و ویشنو است که در آن اولی، پس از یک شکست موقت، به پیروزی رسید.) قبلا قله ای از مرو به نام ساویترا وجود داشت.

همدان

همدان : پس این هشت مظهر را رودرا، بهاوا، ساروا، ایسانا، پاساپوتی، بهیما، اوگرا و مهادوا نامگذاری می‌کنند که توسط زاده بزرگشان به آنها داده شده است. او همچنین ایستگاه‌های مربوط به آنها، یعنی خورشید، آب، زمین، هوا، آتش، اتر، برهمن و ماه را به آنها اختصاص داد. زیرا اینها اشکال مختلف آنها هستند.

دعانویس در کبودراهنگ همدان : مونی اوساناس بزرگ نیز وجود داشت: ریشی های مرتبه اول، با در راس آنها، الهی، قبل از وجود داشتند، با گروه های خوانندگان بهشتی خود. حکیمان نارادا و پاروتا؛ و سپاهیان بیشماری از پوره های آسمانی. نسیمی ملایم، پاک و معطر بر کوه می‌وزید. و درختان با گل هایی که در هر فصل شکوفا می شدند تزئین شده بودند. ویدیاداراها و سیداها، که از نظر فداکاری ثروتمند بودند.

منتظر مهادوا، پروردگار موجودات زنده بودند. و بسیاری از موجودات دیگر، در اشکال مختلف، او را ستایش کردند. پراکشاساها با ظاهری فوق‌العاده، و پیساچاهای با استحکام زیاد، با اشکال و ویژگی‌های مختلف، مسلح به سلاح‌های گوناگون و شعله‌ور مانند آتش، از حضور به عنوان پیروان خدا خوشحال بودند. ناودین سلطنتی در آنجا ایستاده بود که به نفع اربابش بود، مسلح به سه گانه آتشین، که با درخشش ذاتی می درخشید.

دعانویس در کبودراهنگ همدان : و آنجا بهترین رودها، گانگا، مجموعه آبهای مقدس، ایستاده بود و خدای توانا را می پرستید. ماهادوای قادر مطلق و باشکوه که توسط همه عالی‌ترین حکما و خدایان پرستش می‌شود. در زمان‌های گذشته، داکشا قربانی مقدسی را در کنار هیماوات، در مکان مقدس گانگادوارا، که توسط ریشی‌ها رفت و آمد می‌کردند، آغاز کرد. خدایان که مایل بودند در این مراسم باشکوه کمک کنند.

با ایندرا در راس خود به ماهادوا آمدند و هدف خود را اعلام کردند و با دریافت اجازه از او، طبق سنت گزارش می دهد، با ارابه های باشکوه خود به گانگادورا رفتند. آنها داکشا را، بهترین مؤمنان، در میان خوانندگان و حوریان بهشت، و دعانویس تضمینی در کرمانشاه حکیمان متعدد، در زیر سایه درختان خوشه‌ای و گیاهان بالارونده یافتند. و همه آنها، چه ساکنان روی زمین، چه در هوا و چه در مناطق بالای آسمان، با حرکات ظاهری احترام به پدرسالار نزدیک شدند.

دعانویس در کبودراهنگ همدان : آدیتیاها، واسوسها، رودراها، ماروتها، که همگی حق شراکت در هدایا را داشتند، همراه با جیشنو حضور داشتند.(چهار طبقه پیتریس) اوشماپاها، سوماپاها، آجیاپاس ها، و ضوماپاس ها، (یا کسانی که از شعله، آب اسید، کره یا دود دعانویس یهودی در لرستان هدایا تغذیه می کنند)، [صفحه ۱۰۵] آسوین ها، و اجداد، با براهما آمد. موجودات از هر طبقه که از رحم، تخمک، از بخار، یا گیاه به دنیا آمده بودند، به دعوت آنها آمدند.

همانطور که همه خدایان، با عروس هایشان، که در وسایل نقلیه درخشنده خود، مانند آتش های بسیار شعله ور شدند. حکیم دادیچا با دیدن آنها که چنین جمع شده بودند، خشمگین شد و مشاهده کرد: «کسی که چیزی را که نباید پرستش کرد، می‌پرستد، یا دعانویس خوب در گیلان در جایی که باید احترام قائل شود، احترام نمی‌گذارد، قطعاً مرتکب گناه شنیع است.

دعانویس در کبودراهنگ همدان : سپس، خطاب به داکشا، به او گفت: «چرا به خدایی که ارباب زندگی است (پاسوبهارتی؟) ادای احترام نمی‌کنی؟» داکشا گفت: «من در حال حاضر بسیاری از رودراها، مسلح به سه تایی، با موهای بافته شده، حضور دارند. و دعا برای درد دست چپ به یازده شکل موجود است. من هیچ مهادوا دیگری را نمی شناسم.» دادیچا گفت: «دعای که خطاب به عیسی نیست، برای همه، یک احضار انفرادی (و ناقص) است.

از آنجایی که من هیچ الوهیت دیگری را برتر از سانخارا نمی بینم، این قربانی داکشا تکمیل نخواهد شد.» داکشا گفت: “من در یک فنجان طلایی، تمام این قربانی را که با دعاهای زیادی تقدیم شده است، به عنوان پیشکشی همیشه به خاطر ویشنوی بی نظیر، پروردگار بهترین دعانویس در استان فارس مقتدر همه، تقدیم می کنم.” (پس از گفتگوی بین ماهسوارای توانا و همسرش که او را با القاب کاملاً هومری خطاب می کند:) ماهسوارای توانا موجودی مانند آتش سرنوشت را از دهان خود آفرید. یک موجود الهی، با هزار سر، هزار چشم، هزار پا. در دست داشتن هزار چماق، هزار شفت. پوسته، دیسک، گرز را در دست گرفته و کمان و تبر جنگی فروزان در دست دارد. خشن و مهیب، با شکوه هولناک می درخشد و با هلال ماه تزئین شده است.

دعانویس در کبودراهنگ همدان : پوشیده از پوست ببری که خون می‌چکد، شکمی بزرگ دارد و دهانی وسیع مجهز به عاج‌های مهیب. گوش هایش قائم بود، لب هایش آویزان بود. زبانش برق آسا بود. دستش صاعقه را به صدا درآورد. شعله های آتش از موهایش جاری شد. گردن بند مروارید دور گردنش پیچید. گلدسته ای از شعله بر سینه اش فرود آمد.

تابناک از درخشش، او مانند آتش پایانی به نظر می رسید که جهان را می بلعد. چهار عاج بزرگ از دهانی که از گوش به گوش امتداد یافته بود بیرون می‌آمدند. [صفحه ۱۰۶] او دارای حجم زیاد، قدرت بسیار، مردی نیرومند و پروردگار، ویرانگر جهان، و مانند درخت انجیر بزرگ در محیط بود. می درخشد مانند صد ماه در آن واحد؛ تند چون آتش عشق؛ دارای چهار سر، دندانهای سفید تیز، و جسارت، نشاط، فعالیت و شجاعت بسیار.

دعانویس در کبودراهنگ همدان : می درخشد با شعله هزار خورشید آتشین در انتهای جهان؛ مثل هزار ماه کم نور؛ به صورت عمده مانند با همه گیاهان درخشان. درخشان مانند خورشید نابودی در پایان اعصار. از قدرت مقاومت ناپذیر و جنبه زیبا. خشم‌انگیز، با چشم‌های فرورفته و چهره‌ای که مانند آتش می‌سوزد. پوشیده از پوست فیل و شیر، و با مارها بسته شده است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 2 =