توسل

دعانویس در کرمانشاه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعانویس در کرمانشاه , رسانه توسل ( جهت مشاوره کرمانشاه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعانویس در کرمانشاه : در صخره دری بود که به اعماق تاریکی باز می شد. زائر با دعای پرشور وارد شد و به سمت شرق پیش رفت و پنجاه قدم به عقب رفت و عبادت خود را آغاز کرد. صد سلام کرد، اما چیزی ندید. او این را به عنوان مجازاتی برای گناهان خود تصور کرد. او ناامیدانه خود را سرزنش کرد و اشک تلخی گریست، زیرا از دیدن سایه بودا محروم شد.

توسل : سرانجام پس از دعاها و دعاهای فراوان، بر دیوار شرقی لکه ای کم نور دید. اما از دنیا رفت. با شادی و درد آمیخته به دعا ادامه داد و دوباره نوری دید و دوباره به سرعت ناپدید شد. سپس، در خلسه از فداکاری عاشقانه خود، عهد کرد که تا زمانی که «معظم عصر» را نبیند، هرگز محل را ترک نخواهد کرد. پس از دویست دعا، غار را دید که ناگهان پر از درخشش شد و سایه بودا، به رنگ سفید درخشان، با شکوه بر دیوار بلند شد.

دعانویس در کرمانشاه

مانند زمانی که ابرها شکافتند، و به یکباره بر چشم حیرت زده حیرت انگیز می درخشید. تصویری از “کوه نور”. جلوه های صورت الهی با تابشی خیره کننده منور شد. هیوئن تسانگ غرق در تعمق شگفت‌انگیز بود و از شیئی بسیار عالی و غیرقابل مقایسه نمی‌توانست چشمانش را برگرداند. پس از بیدار شدن از خلسه، شش مرد را فراخواند و به آنها دستور داد که آتشی در غار افروختند تا بخور بدهد.

دعانویس در کرمانشاه : اما چون درخشش شعله باعث ناپدید شدن سایه [ص ۳۲] بودا شد، دستور داد آن را خاموش کنند. پنج نفر از حاضران سایه را دیدند، اما نفر ششم چیزی ندید. و راهنما، هنگامی که هیوئن تسانگ از این رؤیا به او گفت، فقط می توانست حیرت خود را بیان کند. او گفت: «استاد، بدون صداقت ایمان و انرژی نذرتان، نمی‌توانستید چنین معجزه‌ای را ببینید.

کرمانشاه

کرمانشاه : و تا آنجا که من از شما نمی ترسم، زیرا شما مرد هستید، از ترحم بی احساس نخواهید شد.» این سخنان، در ایمان ساده خود، تأثیر عجیبی بر دزدان گذاشت که ذهن خود را به روشنگری تعالیم مرد خردمند باز کردند. هیوئن تسانگ با راهنمایش سفر خود را از سر گرفت و از نهری عبور کرد که به طرز پرتلاطمی بین دیوارهای دره ای پرشتاب می چرخید.

دعانویس در کرمانشاه : شرحی است که زندگینامه نویسان هیوئن تسانگ از بازدید او از غار بودا ارائه می دهند. اما ماکس مولر، به اعتبار خود هیوئن-تسانگ، اظهار می کند که در سی یو هی، که حاوی دفتر خاطرات اوست، داستان بسیار ساده تر بیان شده است. او پس از توصیف غار، فقط می افزاید: «پیش از این، سایه بودا در غار دیده می شد، درخشان، مانند ظاهر طبیعی او، و با تمام نشانه های زیبایی الهی او. شاید بتوان گفت، خود بودا بود.

با این حال، برای چندین قرن، مشاهده کامل آن ممکن نبوده است. اگر چه کسی چیزی را درک می کند، اما فقط یک شباهت ضعیف و مشکوک است. اگر انسان با ایمان خالصانه نماز بخواند و از بالا اثر پنهانی به او رسیده باشد، سایه را به وضوح می بیند، اما نمی تواند مدت زیادی از دیدن آن لذت ببرد. زائر نترس از پیشاور به کشمیر رفت.

دعانویس در کرمانشاه : از شهرهای اصلی هند مرکزی دیدن کرد و سرانجام به ماگادا، سرزمین مقدس بوداییان رسید. در آنجا، به مدت پنج سال، خود را وقف مطالعه ادبیات سانسکریت و بودایی کرد. او هر مکانی را که توسط خاطرات گذشته دعا برای درد دست و گردن تقدیس شده بود کاوش کرد. او با عبور از بنگال، با منظره بازدید از سیلان، مقر اصلی بودیسم، به سمت جنوب سفر کرد.

اما از آنجایی که قادر به اجرای طرح خود نبود، از شرق به غرب شبه جزیره را طی کرد، از ساحل مالابار دعانویس خوب در گیلان بالا رفت، به سند رسید و پس از گشت و گذارهای متعدد در مناظر دیدنی شمال غربی هند، به ماگادا بازگشت تا با قدیمی های خود لذت ببرد. دوستان، لذت فراغت آموخته شده و همراهی فکری. سرانجام بازگشت او به چین ضروری شد.

دعانویس در کرمانشاه : با عبور از پنجاب، کابلستان و باختر، به رودخانه اکسوس برخورد کرد و مسیر آن را تقریباً تا سرچشمه آن در دشت پامیر دورافتاده دنبال کرد. و پس از مدتی اقامت در سه شهر اصلی ترکستان، خاسگر، یارکند و خوتن، پس از شانزده سال دعای قوی برای درد زانو تجربه متنوع، دوباره خود را در سرزمین مادری خود یافت. در این زمان او به شهرت جهانی دست یافته بود.

امپراطور با افتخاراتی که معمولاً به یک قهرمان نظامی اعطا می شد از او استقبال کرد. ورود دعانویس در مازندران او به پایتخت با شادی عمومی همراه بود. خیابان‌ها با فرش‌های همجنس‌گرا، فستون‌های گل و بنرهای تکان‌دهنده تزئین شده بود. شکوه و جلال رزمی ناخواسته بود. قضات مدنی شأن حضور خود را به صحنه بخشیدند. و همه راهبان منطقه در صفوفی رسمی به راه افتادند.

دعانویس در کرمانشاه : اگر این یک پیروزی با شخصیت غیرمعمول بود، غنائمی که در آن نقش داشتند دعانویس در همدان کمتر عادت نداشتند. اول، ۱۵۰ دانه غبار بودا. دوم، مجسمه طلایی بودا. سوم، مجسمه دیگری از چوب صندل. چهارم، مجسمه ای از چوب صندل که نشان دهنده بودا در حال نزول از بهشت ​​است. پنجم، مجسمه ای از نقره. ششم، یک مجسمه طلایی، نشان دهنده پیروزی بودا بر اژدها. هفتم، مجسمه ای از چوب صندل که نشان دهنده بودا به عنوان یک واعظ است.

و هشتم، مجموعه ای از ۶۵۷ اثر بودایی در ۵۲۰ جلد. با پذیرفته شدن در میان حضار امپراتور در کاخ فونیکس، به او پیشنهاد شد، اما منصوب شد، یک مقام عالی در دولت. او گفت: «دکترین کنفوسیوس هنوز روح اداره است.» و ترجیح داد سالهای باقی مانده خود را به مطالعه قانون بودا اختصاص دهد. امپراطور از او دعوت کرد تا روایتی از سفرهای خود بنویسد و صومعه ای را در اختیار او قرار داد تا بتواند.

دعانویس در کرمانشاه : در خلوتی آرام و شاد در ترجمه آثاری که از هندوستان آورده بود به کار گیرد. او به سرعت سفرهای خود را نوشت و منتشر کرد، اما ترجمه سانسکریت. بقیه عمر او را به خود اختصاص داد. گفته می‌شود که تعداد آثاری که او با کمک هیئت کثیری از راهبان ترجمه کرده، در سال ۱۳۳۵ به ۷۴۰ اثر رسیده است. اغلب ممکن است او را در حال فکر کردن در مسیری از دشواری ببینیم.

زمانی که ناگهان نوری از الهام به نظر می رسد که ذهن او را روشن می کند. روح او شاد شد، مانند زمانی که مردی که در تاریکی راه می‌رود، خورشید را می‌بیند که ابرها [صفحه ۳۴] را سوراخ می‌کند و با روشنایی کامل خود می‌درخشد. و بدون اینکه به درک خود اعتماد کند، دانش خود را به الهام مخفی بودا و بودیساتوا نسبت می داد. هنگامی که آخرین ساعت زندگی او نزدیک شد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =