توسل

دعانویس برای گنج

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعانویس برای گنج , رسانه توسل ( جهت مشاوره گنج و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعانویس برای گنج : و چرا آن؟ به خاطر صداقت و عدالت او. اما اگر ای شهروندان، مردی راستگو و عادل بخواهد: «ای، ای کاش من پس از مرگ در هنگام انحلال جسد، در خانواده یک خانواده ثروتمند از شهروندان ظاهر شوم»، ممکن است.

توسل : او در انحلال جسد، پس از مرگ، دوباره در خانواده یک خانواده ثروتمند بورژوا ظاهر می شود. و چرا آن؟ به خاطر صداقت و عدالت او. “اما ای شهروندان، آرزو کنید که راستگو و عادل باشید.

دعانویس برای گنج

کاش من، در هنگام انحلال بدن، پس از مرگ، در میان خدایان چهار پادشاه بزرگ – در میان سی و سه خدا – در میان خدایان سایه – در میان خدایان. خدایان مبارک – در میان خدایان شادی بی پایان – در میان خدایان ساکن فراتر از شادی بی حد و حصر – در میان خدایان جهان برهما – در میان خدایان درخشان – در میان خدایان درخشان تر – در میان خدایان بی اندازه درخشان در میان خدایان درخشان – در میان خدایان درخشنده – در میان خدایان درخشان تر – در میان خدایان تابناک بی اندازه – در میان خدایان درخشنده شوند.

دعانویس برای گنج : در میان خدایان توانا – در میان خدایان لذت بخش – در میان خدایان آفتابی – در میان خدایان متعال – در میان خدایان خدایان شکوهمند – در میان خدایان متعالی – در میان خدایان که از بی نهایت فضا برخوردارند – در میان خدایانی که از بی نهایت آگاهی برخوردارند – در میان خدایانی که از نیستی لذت می برند – در میان خدایان که نه از ادراک و نه از عدم ادراک لذت می برند، ممکن است اینطور باشد.

گنج

گنج : و چرا آن؟ به خاطر صداقت و عدالت او. “اما اگر ای شهروندان، مردی راستگو و درستکار بخواهد: “ای کاش در هنگام انحلال جسد، پس از مرگ، دوباره در خانواده یک روحانی ثروتمند از کشیشان ظاهر شوم”، ممکن است در انحلال جسد، پس از مرگ، دوباره در خانواده یک روحانی ثروتمند از کشیشان ظاهر می شود.

دعانویس برای گنج : چرا؟ به خاطر صداقت و عدالت او. »اما ای شهروندان، ای کاش یک راستگو و عادل باشید:«ای کاش می‌توانستم هذیان را خشک کنم و نجات هذیانی دل، رهایی حکمت را، در حالی که هنوز زنده بودم، آشکار کنم، به فعلیت برسانم و به آن دست یابم». رهایی هذیانی قلب، رهایی خرد، در زمان زندگی من برای خود آشکار می شود.

متوجه می شود و به دست می آورد. «اما راهبان بیشتر از این چه باید کرد؟ ما می خواهیم خود را وقف هوشیاری کنیم. در روز، راه رفتن و نشستن، ذهن را از چیزهای ناراحت کننده پاک خواهیم کرد. در اولین ساعات شب،{۲۷۴}راه رفتن و نشستن، تطهیر ذهن از چیزهای آشفته. سپس در نیمه های شب، مانند شیر، به پهلوی راست دراز می کشیم.

دعانویس برای گنج : یک پا روی پای دیگر، با ذهن جمع شده و زمان بلند شدن را به یاد می آوریم. در آخرین ساعات شب دوباره برمی‌خیزیم و با راه رفتن و نشستن، ذهن را از مشکلات پاک می‌کنیم: پس شما راهبان من تمرین خوبی داشته باشید. اکنون دعانویس برای گشایش کار ای راهبان، ممکن است این فکر به سراغ شما بیاید: «ما خجالتی هستیم، فروتنیم، رفتارمان پاک است، گفتار پاک است، عقل پاک است، زندگی پاک است.

ما از دروازه های حواس محافظت می کنیم، میانه رو می خوریم، خود را وقف کرده ایم. به هوشیاری: بس است، انجام دعا برای شفای مریض وضعیت واتساپ شد، به مقصود زهد رسیدیم، دیگر کاری نداریم» و شما دوست دارید به آن راضی باشید. «اما راهبان بیشتر از این چه باید کرد؟ › ما می خواهیم خود را با آگاهی روشن مسلح کنیم. پاک کردن[S. 509]آگاه در آمدن و رفتن، هوشیار در نگاه کردن و دور نگاه کردن.

دعانویس برای گنج : هوشیار در کج کردن و بلند کردن، هوشیار در پوشیدن جامه و کاسه صدقه امریه، هوشیار در خوردن دعا برای شفای مریض که رد خور ندارد و آشامیدن، جویدن و چشیدن، هوشیار در اجابت مزاج و ژامبون، آشکارا هوشیار هنگام راه رفتن و ایستادن و نشستن، هنگام خوابیدن و بیدار شدن، هنگام صحبت کردن و سکوت: پس شما راهبان من باید خوب تمرین کنید.

اکنون ای راهبان ممکن است این فکر به ذهن شما خطور کند: ما شرمساریم، متواضعیم، رفتارمان پاک است، گفتار پاک دعانویس برای پولدار شدن است، عقل پاک است، زندگی پاک است، ما از دروازه های حواس محافظت می کنیم، میانه رو می خوریم، خود را وقف کرده ایم. به هوشیاری، مسلح به آگاهی روشن هستند: بس است، انجام شد، ما به هدف زهد رسیدیم. این تنها کاری است که ما باید انجام دهیم.

دعانویس برای گنج : و شما به این راضی خواهید بود. ای راهبان به شما می گویم که توجه شما را جلب می کنم: باشد که شما که در آرزوی هدف زهد هستید، هدف را شکست ندهید، زیرا هنوز کارهای بیشتری باید انجام شود. «اما راهبان بیشتر از این چه باید کرد؟ در آنجا دعا برای شفای بیمار فارسی راهبان، راهب به دنبال استراحتگاهی خلوت، بیشه، پایه درخت، غار صخره ای، مقبره کوهستانی، قبرستان، میان جنگل، کمپ زباله در دشت باز است.

پس از صرف غذا، پس از بازگشت از صدقه، پاهایش را روی هم گذاشته و بدنش را برافراشته می نشیند و بصیرت خود را پرورش می دهد. او شهوات دنیوی را رد کرده و در شهوت نفس می نشیند و دل خود را از شهوات پاک می کند. کینه توزی[S. 510]او رد کرده است، ذهن بی نفرت او درنگ کرده است،{۲۷۵}سرشار از عشق و شفقت نسبت به همه موجودات زنده، قلب خود را از کینه پاک می کند.

دعانویس برای گنج : او خسته خسته را رد کرده است، او از خستگی خسته است. او با عشق به نور، با بصیرت، آگاهانه آشکار، قلب خود را از خستگی بی حوصله پاک می کند. ناخشنودی غرور را رد کرده، از غرور منزه است. ذهنی عمیقاً آرام او قلب خود را از نارضایتی غرور آفرین پاک می کند. او نوسان را رد کرده است، از بلاتکلیفی گریخته است. در خیر شک نمی کند، دلش را از تزلزل پاک می کند.

به همین ترتیب، راهبان، اگر مردی که به خاطر بدهی ظلم شده، وارد تجارت شود. اما این تجارت برای او عاقبت رونقی داشت، به طوری که می توانست بدهی های قدیمی خود را بپردازد و حتی چیزی برای تحمل یک همسر برایش باقی بماند. او اکنون با خود می‌گوید: «من قبلاً به خاطر بدهی‌ها درگیر تجارت بودم و این اکنون برای من رونق یافته است.

دعانویس برای گنج : حالا من بدهی‌های قدیمی‌ام را پرداخت کرده‌ام و حتی چیزی باقی مانده که بتوانم از یک زن حمایت کنم». همانطور که راهبان، اگر مردی مریض، رنج می‌برد، به بیماری سختی مبتلا می‌شد، نمی‌توانست تغذیه را تحمل کند، دیگر نیرویی در بدنش نداشت.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =