توسل

دعانویس برای حاملگی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعانویس برای حاملگی , رسانه توسل ( جهت مشاوره حاملگی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعانویس برای حاملگی : ای برادر، بیا، رئیس این گروه مریدان باش.» بدین ترتیب، راهبان، اوداکو راماپوتو، رهیبان من، این مقام را به من عطا کرد و مرا با افتخار بزرگی گرامی داشت. همانطور که رامو تعلیم را اعلام کرد، شما نیز به تعلیم دست یافتید.

توسل : همانطور که شما به آن دست یافته اید، رامو نیز این تعلیم را اعلام کرده است. همانطور که رامو تعلیم می دانست، شما هم تعلیم را می دانید.

دعانویس برای حاملگی

همانطور که شما آموزش را می دانید، رامو نیز آموزش را شناخته است. همانطور که رامو بود، تو هم هستی. همانطور که تو هستی، رامو هم همینطور بود. ای برادر، بیا، رئیس این گروه مریدان باش.» بدین ترتیب، راهبان، اوداکو راماپوتو، رهیبان من، این مقام را به من عطا کرد و مرا با افتخار بزرگی گرامی داشت. همانطور که رامو تعلیم را اعلام کرد، شما نیز به تعلیم دست یافتید.

دعانویس برای حاملگی : همانطور که شما به آن دست یافته اید، رامو نیز این تعلیم را اعلام کرده است. همانطور که رامو تعلیم می دانست، شما هم تعلیم را می دانید. همانطور که شما آموزش را می دانید، رامو نیز آموزش را شناخته است. همانطور که رامو بود، تو هم هستی. همانطور که تو هستی، رامو هم همینطور بود.

حاملگی

حاملگی : شما نیز به تعلیم دست یافتید. همانطور که شما به آن دست یافته اید، رامو نیز این تعلیم را اعلام کرده است. همانطور که رامو تعلیم می دانست، شما هم تعلیم را می دانید. همانطور که شما آموزش را می دانید، رامو نیز آموزش را شناخته است. همانطور که رامو بود، تو هم هستی. همانطور که تو هستی، رامو هم همینطور بود.

دعانویس برای حاملگی : ای برادر، بیا، رئیس این گروه مریدان باش.» بدین ترتیب، راهبان، اوداکو راماپوتو، رهیبان من، این مقام را به من عطا کرد و مرا با افتخار بزرگی گرامی داشت.[S. 313]سپس ای راهبان، این فکر به ذهنم خطور کرد: این تعلیم به رویگردانی، رویگردانی، انحلال، لغو، بصیرت، بیداری، انقطاع نمی انجامد. اما فقط برای ورود به قلمرو حد ادراک ممکن.» و من این آموزش را رضایت بخش دیدم.

راهبان، و ناراضی از آن رفتم. «اینک راهبان در جستجوی خیر واقعی، در جست‌وجوی عالی‌ترین راه آرامش، از جایی به جای دیگر در سرزمین ماگادها سرگردان شدم و به نزدیکی قلعه اوروولا رسیدم.{۱۶۷}در آنجا تکه ای از زمین مسحورکننده را دیدم: کف جنگلی آرام، رودخانه ای درخشان، مناسب برای حمام کردن، دلپذیر، و در اطراف چمنزارها و مزارع. سپس، راهبان، این فکر به دعانویس برای بازگشت معشوق ذهنم خطور کرد: «این تکه زمین واقعاً لذت بخش است! کف جنگل شاداب، رودخانه روشن، مناسب برای استحمام، دلپذیر و اطراف آن چمنزار و مزارع است.

دعانویس برای حاملگی : این احتمالاً برای پسر بزرگواری که میل به زهد دارد کافی است.» و راهبان آنجا نشستم: «برای زهد کافی است». «و من، راهبان، که خود در معرض زاد و ولد هستم، با توجه به بدبختی این قانون طبیعت، در جستجوی امنیت بی‌نظیر دعانویسی برای جدایی دو نفر و بی‌تولد، توقف هذیان‌ها، امنیت بی‌نظیر و بی‌تولد، توقف هذیان‌ها را یافتم. من که خود در معرض پیری قرار گرفتم.

با توجه به بدبختی این قانون طبیعت، به دنبال امنیت بی پیر و بی نظیر، توقف توهمات، امنیت بی پیر، بی نظیر، توقف هذیان را یافتم. من، خودم در معرض بیماری، بدبختی این قانون طبیعت هستم[S. 314]با توجه به یقین غیر قابل قیاس بدون بیماری دعانویس برای جذب پسر که در پی توقف هذیان بود، یقین غیر قابل مقایسه را بدون بیماری یافت، توقف هذیان. من که خود در معرض مرگ قرار گرفتم.

دعانویس برای حاملگی : از بدبختی این قانون طبیعت آگاهم، به دنبال امنیت نامیرایی جاودانه، توقف توهمات، امنیت نامیرایی دعانویس برای گشایش بخت جاودانه، توقف توهمات را یافتم. من، خود در معرض درد، با توجه به بدبختی این قانون طبیعت، به دنبال امنیت ناهموار، غیرقابل مقایسه، توقف توهمات، امنیت بی دردسر، بی نظیر، توقف توهمات را یافتم. من که خود در معرض خاک، با توجه به بدبختی این قانون طبیعت، به دنبال امنیت بی آلایش، بی نظیر، توقف توهمات بودم.

امنیت بی آلایش، بی نظیر، توقف توهمات را یافتم. › من برای همیشه رستگار شدم، این آخرین زندگی است و دیگر چیزی برای بودن دوباره وجود ندارد. “سپس، راهبان، این فکر به ذهنم خطور کرد: “من این قانون عمیق را کشف کردم که درک آن دشوار دعانویس برای زنی که باردار نمیشه است، کشف آن دشوار است، کشف آرام، نفیس، بی چون و چرا، ظریف، عاقلانه است. اما این نسل به دنبال لذت است، لذت را دوست دارد.

دعانویس برای حاملگی : قدر لذت را می داند. اما برای جنس لذت‌جو، لذت‌پسند، لذت‌بخش، چنین چیزی به سختی قابل درک است: به‌عنوان شرطی شدن به نحوی معین، منشأ مشروط. و همچنین یکی[S. 315]چنین چیزی به سختی آن را درک خواهد کرد: دقیقاً این گشایش همه تمایزها، طرد هر گونه دلبستگی، توقف تشنگی، نقطه عطف، انحلال، انقراض.{۱۶۸}پس اگر قانون را توضیح دهم و دیگران مرا نفهمند، مطمئنم که طاعون و مانعی است.

و در آنجا ای راهبان، این جملات طبیعی در برابر من جرقه زد که تا به حال نشنیده بودم: با تلاش زیاد چیزی که پیدا کردم اکنون آشکارسازی بیهوده خواهد بود: طمع و نفرت مردم را می خورد تمایلی به چنین قانونی ندارد. › جریان متقابل عمیق، صمیمی، لطیف پنهان برای حریص نامرئی می ماند در تاریکی غلیظی فرو رفته است. «به این ترتیب، راهبان، ذهن من متمایل به سکوت شد، نه به توضیح این آموزه. بنگرید.

دعانویس برای حاملگی : راهبان، برهما ساهمپاتی[۲۰] تردیدهای قلبم و زاری: «فن کن، افسوس، جهان به شدت نابود خواهد شد وقتی روح کامل، مقدس، کاملاً بیدار بسته شود و تعلیم را توضیح ندهد!» سپس ناپدید شدند، راهبان، برهما ساهمپاتی، به همان سرعتی که یک مرد قوی می تواند بازوی کشیده خود را دراز کند یا بازوی دراز خود را از دنیای برهما بیرون بکشد و در برابر من ظاهر شود.

سپس راهبان، هنگامی که برهما ساهمپاتی یکی از شانه هایش را باز کرد، دستانش را به سمت من قفل کرد و چنین گفت: [S. 316] وای که حق تعالی عبرت دهد، ای خدای تعالی عبرت دهد! موجوداتی از نوع نجیب تری وجود دارند: بدون شنیدن آموزش، خود را گم می کنند. آنها درس را خواهند فهمید. «به گفته راهبان، برهما ساهمپاتی. و سپس در ادامه چنین گفت: ›در ماگادا انحراف اعلام شد.

دعانویس برای حاملگی : دکترین آلوده که توسط افراد ناپاک ابداع شده است: اکنون این دروازه زندگی را باز می کنی، دانای ناب به حقیقت کشف شده ما. “مثل کسی که بر بالای کوههای بلند ایستاده است و از هر طرف به زمین بنگر، پس ای همه چشم از برج حقیقت بنگر به این قلمرو درد، ای تسکین دهنده درد! ای حکیم به هستی نگاه کن: مبدأ – اذن عذاب اوست. {۱۶۹} آفرین، ای قهرمانان، ارباب پیروز نبرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 10 =