توسل

دعا برای دفع بلا و خطر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای دفع بلا و خطر , رسانه توسل ( جهت مشاوره خطر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای دفع بلا و خطر : زیرا متوجه شدم که آنها اغلب زندگی سابق خود را به یاد می آورند، که کودکان، کودکان خردسال، می توانند قبل از مرگ خود بگویند که چه کسانی هستند و جزئیات آن وجود قبلی را به خاطر بسپارند.

توسل : همه اینها به نظرم رازی بود که نمی توانستم آن را درک کنم. اما وقتی به سراغ مردم رفتم، متوجه شدم که برای آنها به اندازه کافی ساده است.

دعا برای دفع بلا و خطر

پس دیدم که آموزه های کتب مقدس آنها و افکار مردم در این موضوع یکی نیست. باز هم خواندم که خدا نبود. ناتها وجود داشتند، ارواح با قدرتی بزرگ مانند فرشتگان، و بودا (مرد عادل کامل شده) بود که برای همه انسانها راهی را برای رهایی از شر ابداع کرده بود. اما از خدا چیزی ندیدم. و چون بودا به بهشت ​​(نیروانا) رسیده بود، دعا کردن با او بی فایده بود.

دعا برای دفع بلا و خطر : همانطور که آنها بزرگتر می شدند، خاطره ضعیف تر و ضعیف تر می شد و تقریباً از بین می رفت. اما در بسیاری از کودکان کاملاً تازه بود و همه مردم به آن باور داشتند که هیچ شکی وجود ندارد.

خطر

خطر  : تنها چیزی که باقی می ماند، زمانی که سنگ در گل و لای و علف های هرز زیر آب های فراموشی آرمیده است، دایره هایی است که همیشه بر سطح پهن می شوند و امواج هرگز نمی میرند، بلکه فقط دورتر و دورتر می شوند.

دعا برای دفع بلا و خطر : زیرا با ورود به استراحت کامل خود، فریاد تند کسانی که در زیر رنج می‌کشیدند، نمی‌توانست آشفته شود. و اگر می شنید، باز هم نمی توانست کمک کند. برای هر [صفحه ۶] انسان باید از طریق درد و اندوه برای خود نجات خود را انجام دهد. پس همه دعاها بیهوده است. سپس به یاد آوردم که مادر جوانی را دیده بودم.

که با چند گل رز یا اسپری ارکیده به بتکده بالای تپه می رفت و روح خود را با التماس پرشور به کسی – کسی که برای کتاب های مقدسش ناشناخته است – می ریخت که اولین فرزندش بود. ممکن است تب خود را بهبود بخشد و برای او یک بار دیگر لذت بی اندازه زندگی او شود. و به نظرم می رسد که او باید به خدا و در نهایت به دعا ایمان داشته باشد.

دعا برای دفع بلا و خطر : بنابراین، اگرچه در این کتاب‌ها چیزهای زیادی یافتم که مورد اعتقاد مردم بود، و چیزهای زیادی برای آنها تأثیر هدایت‌کننده زندگی‌شان بود، اما نمی‌توانستم به طور کلی به آنها اعتماد کنم، و در تردید بودم که کجا دعا برای فروش زمین از راه دور به دنبال باورهای واقعی باشم. از این افراد اگر من نزد راهبان آنها، مردان مقدس آنها، پیروان معلم بزرگ، گائوداما، می رفتم.

آنها مرا به کتابهایشان ارجاع می دادند که حاوی همه چیزهایی است که یک بودایی به آن اعتقاد داشت. و وقتی به اختلافات دعا برای فروش ماشین اشاره کردم فقط سرشان را تکان دادند و گفتند که مردم قومی جاهل هستند و عقایدشان را به این شکل خلط کردند. و وقتی پرسیدم بودایی چیست، به من گفتند که برای بودایی بودن، یک مرد باید با آداب خاصی، مراسم خاصی در دین پذیرفته شود.

دعا برای دفع بلا و خطر : او باید برای مدتی عضو جامعه راهبان باشد. بودا، و اینکه بودایی کسی بود که تا این حد پذیرفته شد و پس از آن تحت تعالیم بودا قرار گرفت. [صفحه ۷] اما وقتی زندگی بودا را جستجو کردم، اصلاً چنین مراسمی را پیدا نکردم. به طوری که به نظر می رسید دین بودا یک دین است و دین بودایی ها دین دیگر. اما هنگامی که به راهبان چنین گفتم، آنها وحشت زده شدند و گفتند که به این دلیل دعا برای خرید ماشین فوری است که من نمی فهمم.

در سرگشتگی خود، همانطور که همه ما باید، به افکار خودم و مردم خودم برگشتم. و من سعی کردم تصور کنم اگر یک برمه ای به انگلستان بیاید تا دین انگلیسی ها را جستجو کند و انگیزه های زندگی ما را بشناسد چگونه عمل می کند. من دیدم که چگونه دعا برای فروش اجناس از راه دور او به عنوان منبع دین ما به کتاب مقدس فرستاده می شود، چگونه به او گفته می شود.

دعا برای دفع بلا و خطر : که مطالعه کند که اگر بداند ما به چه چیزی اعتقاد داریم و به چه چیزی نداریم – چه چیزی دعا برای دفع بلا از خانواده به زندگی ما رنگ می بخشد. وقتی کتاب مقدس را می گرفت و آن را مطالعه می کرد، در تخیل او را دنبال می کردم، و سپس بیرون می رفتم و اعمال ما را تماشا می کردم، و می توانستم او را متحیر ببینم، همانطور که اکنون وقتی قومش را مطالعه می کردم متحیر بودم.

به این فکر کردم که او عهد جدید را می خواند، و اینکه چگونه به این آیات می رسد: ’۲۷. اما من به شما که می شنوید می گویم، دشمنان خود را دوست بدارید، به کسانی که از شما نفرت دارند نیکی کنید، ۲۸. به کسانی که شما را نفرین می کنند، برکت دهید، و برای آنها که از شما سوء استفاده می کنند.

دعا برای دفع بلا و خطر : دعا کنید. ’۲۹. و به کسی که به یک گونه تو زد، دیگری را نیز تقدیم کن. و کسی که عبای تو را می گیرد او را منع کن که کت تو را هم نگیرد. [صفحه ۸] ’۳۰. به هر کسی که از تو می خواهد، بده. و از کسی که اموالت را می برد، دیگر از آنها درخواست مکن. او آنها را بارها و بارها می خواند، این آیات شگفت انگیز را که به او گفته می شد مردم و کلیسا باور می کردند و سپس بیرون می رفت تا نتیجه این اعتقاد را مشاهده کند.

و او چه خواهد دید؟ او این را می‌دید: ملتی مغرور و انتقام‌جو، در پیروزی‌هایش سربلند، همیشه در حال جنگ، فاتح مردمان دیگر، دشمنی قدرتمند از دشمنانش.او متوجه می‌شد که در زندگی عمومی ملت با سایر ملت‌ها به این فرمان فکر نمی‌شد. او همچنین در زندگی درونی او متوجه می‌شد که مردی که شنل به دست گرفته بود بخشیده نشد، بلکه به طرز وحشتناکی مجازات شد – او را به دار آویختند.

دعا برای دفع بلا و خطر : او پیدا خواهد کرد– اما باید بگویم او چه خواهد یافت؟ کسانی که این را می خوانند همان مردم هستند – آنها می دانند. و مرد برمه ای به طور طولانی با خود می گفت: آیا اصلاً می تواند این باور مردم باشد؟ کتابشان هر چه بگوید، گمان نمی‌کنند که فروتنی در برابر دشمنان خوب است، نه، بلکه ضربه سختی است. خوب نیست که خطاکار را رها کنیم. آنها فکر می کنند بهترین راه برای جلوگیری از جرم، مجازات شدید است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =