توسل

دعا درس خواندن فرزند

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا درس خواندن فرزند , رسانه توسل ( جهت مشاوره فرزند و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا درس خواندن فرزند : سپس دستیار گفتار خود را به این صورت از سر می گیرد: «ای پدرانی که اینجا جمع شده اید، سخنان مرا بشنوید. این نامزد، با فروتنی در برابر شما سجده می کند، از آپیتزه التماس می کند که در حرفه مقدس ما پذیرفته شود.

توسل : به نظر می رسد که او از هر گونه نقص، ناتوانی های بدنی و همچنین ناتوانی های ذهنی که در غیر این صورت او را از ورود به مقام مقدس ما باز می دارد، مبرا است.

دعا درس خواندن فرزند

هر کس که این امر به نظرش خوب است، سکوت کند و هر که غیر از این فکر می کند، اعلام کند که این نامزد شایسته پذیرش نیست.» و این کلمات را سه بار تکرار می کند.

دعا درس خواندن فرزند : به همین ترتیب پاتا و لباس های مقدس به او داده می شود. علاوه بر این، او به نام اپیتزه اجازه مجلس را خواسته است که در میان راهان پذیرفته شود. حالا بگذار مجمع تشریفات او را کامل کند.

فرزند

فرزند : روی پاشنه های خود چمباتمه می زند، بدن به جلو خم می شود و دست ها را تا پیشانی بلند می کند و می گوید: «من التماس کنید ای پدران این مجلس به پیشه رهان پذیرفته شوید. به من رحم کن؛ مرا از حالت عوام که حالت گناه و نقص است، بردار و به حالت رهان، یعنی حالت فضیلت و کمال برسان. این کلمات باید سه بار تکرار شود.

دعا درس خواندن فرزند : سپس ادامه می دهد: «پس هیچ یک از پدران مخالفت نمی کنند، بلکه همه ساکت هستند، نشانه آن است که مجلس رضایت داده است. بنابراین، بنابراین، انجام شود.پس این نامزد از حالت گناه و نقص به حالت کامل [۲۷۸] راهان خارج شود و بدین ترتیب، با رضایت اپیتزه و همه پدران، منصوب شود.» و در ادامه می‌فرماید: «پدران باید یادداشت کنند که در چه سایه‌ای، در چه روزی، در چه ساعتی و در چه فصلی حکم انجام شده است.

با انجام این کار، خواننده کامباوا مقدس می افزاید: «اجازه دهید کاندید به وظایف زیر که انجام آنها بر عهده او دعا برای درس خواندن و تمرکز است و ایراداتی که بعداً برشمرده شده است که باید با دقت از آنها اجتناب کند، توجه کند. «۱. وظیفه هر یک از اعضای برادری ما این است که غذای خود را با زحمت و با تمرین ماهیچه های پای خود التماس کند. و در تمام طول زندگی خود باید با تلاش پاهای خود امرار معاش کند.

دعا درس خواندن فرزند : او مجاز است از همه چیزهایی که به طور خاص به او یا به طور عام به جامعه تقدیم می شود، که معمولاً در ضیافت ها ارائه می شود و از طریق نامه ارسال می شود و در ماه نو و کامل و در ماه نو و ماه کامل داده می شود استفاده کند. جشنواره ها ای نامزد، همه این چیزها را می توانی برای غذای خود استفاده کنی.

او در پاسخ گفت: “آقا، من می فهمم که شما به من چه می گویید.” دستیار دستورات خود را از سر می گیرد: «۲. این بخشی از وظیفه اعضای جامعه ما است که با تواضع، لباس های زرد رنگی که از پارچه هایی که در خیابان ها دعای عشق از راه دور یا در میان مقبره ها پرتاب می شود، بپوشند. امّا اگر با استعداد و فضیلت خود، نیکوکاران فراوانی به دست آورد، ممکن است برای عادت خود، از آنها اجناس زیر دریافت کند.

دعا درس خواندن فرزند : پنبه و ابریشم، یا پارچه قرمز[۵۷] و پشم زرد». برگزیدگان پاسخ می‌دهند: «همانطور که به من دعا برای علاقه مند شدن فرزند به درس خواندن دستور داده شده است، انجام خواهم داد.» مربی ادامه می دهد: «۳. هر یک از افراد جامعه باید در خانه هایی که زیر سایه درختان بلند ساخته شده است، سکونت کند.[۵۸] اما اگر به دلیل مهارت و غیرت خود در انجام وظایف[۲۷۹]، حامیان قدرتمندی را در اختیار خود قرار دهید که مایلند مسکن بهتری برای شما بسازند.

ممکن است در آن ساکن شوید. خانه‌ها ممکن است از بامبو، چوب و آجر ساخته شده باشند و سقف‌های آن با برجک‌ها یا گلدسته‌های هرمی یا مثلثی تزئین شده باشد.» منتخب پاسخ می دهد: “من به درستی به این دستورالعمل ها توجه خواهم کرد.” پس از پاسخ دعا هنگام غم و اندوه معمول، مربی ادامه می دهد: «۴. بر منتخب واجب است که از ادرار گاو که در آن آهک و آب لیمو یا سایر میوه های ترش ریخته شده است به عنوان دارو استفاده کند.

دعا درس خواندن فرزند : او همچنین ممکن است به عنوان دارو از اقلامی استفاده کند که از بازارها بیرون دعای خیر برای دوستان خوب می‌ریزند و در گوشه خیابان‌ها جمع می‌شوند. او ممکن است برای اهداف دارویی، جوز هندی و میخک را بپذیرد. مقالات [۲۸۰] زیر نیز ممکن است برای پزشکی استفاده شوند – کره، خامه و عسل. اکنون دستیار به دینداران جدید چهار جرم بزرگ را که باید با احتیاط از آنها دوری کند.

به مجازات از دست دادن حیثیتی که به تازگی به آن دست یافته است، آموزش می دهد و به طور جدی او را از ارتکاب یکی از آنها برحذر می دارد. آن گناهان زنا، دزدی، قتل و غرور معنوی است. تخطی از یک ماده از این قانون گناه است. گناهان مختلفی که یک رهان ممکن است مرتکب شود در هفت رأس اصلی تشکیل شده است.

دعا درس خواندن فرزند : پنجم، دوکا؛ ششم، دوپاچی; و هفتم، پتی د کانی. این هفت نوع گناه به عدد ۲۲۷ تقسیم شده و ضرب می شوند که مجموع گناهان ارتکاب یا ترکی را که یک فونگی ممکن است در طول مدتی که عضو جامعه مقدس باقی می ماند، انجام دهد را تشکیل می دهد. پارادزیکاها چهار نفر هستند: زنا، دزدی، قتل، و خودپسندی در نسبت دادن به خود در کمالات عالی. گوشه نشین در روز پذیرش، چنانکه پیش از این گفته شد.

هشدار داده می شود که هرگز این چهار گناه را به مجازات طرد شدن از جامعه مرتکب نشود. آنها در ذات خود غیر قابل گذشت هستند. مقصود این است که کسی که دچار بدبختی شده و تسلیم وسوسه شده و یکی از این چهار جرم را مرتکب شده است، دیگر عضو ثنگا یا مجلس کاملان نیست. او عملاً از جامعه طرد شده است. او ممکن است از بیرون به عضویت تانگا ادامه دهد.

دعا درس خواندن فرزند : اما در باطن واقعاً دیگر به آن تعلق ندارد. همه جرایم دیگر مشمول قانون اقرار هستند و به موجب عذابهایی که بزهکار پس از اعتراف علنی به گناهان خود اعمال می شود قابل کفاره است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 5 =