توسل

دعا برای قوی شدن ذهن

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای قوی شدن ذهن , رسانه توسل ( جهت مشاوره ذهن و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای قوی شدن ذهن : ببینید، اکنون او بیرون می‌رود و غذا می‌خورد، و مطمئناً کسی که این کار را انجام می‌دهد، هرگز به عقل نمی‌رسد.

توسل : کسی که قرار بود بودا باشد شکست خورده بود و تنها بود. برای پیروان بودا، به آن دسته از برادران ما که می کوشند از تعالیم او پیروی کنند و از او الگو بگیرند تا به پاداشی مشابه دست یابند، آیا می توان کمکی بزرگتر از این داشت: در میان شکست و ناامیدی زندگی خودمان، به یاد داشته باشیم که معلم شکست خورد، حتی همانطور که ما انجام می دهیم؟ اگر راه را تاریک و خسته می یابیم.

دعا برای قوی شدن ذهن

اگر قدم هایمان ناکام می ماند، اگر در راه های نادرست سرگردان بودیم، آیا او هم چنین نکرد؟ و اگر متوجه شدیم که باید به تنهایی رنج را تحمل کنیم، او نیز چنین کرده است.

دعا برای قوی شدن ذهن : جستجوی ارباب ما به دنبال حکمت نیست، بلکه امور دنیوی است. ما باید در جای دیگری به دنبال راهنمایی باشیم. رفتند و او را تنها گذاشتند تا ناامیدی خود را تحمل کند و به خلوتی دور رفتند تا به راه خود ادامه دهند و به دنبال روش خودشان بروند.

ذهن

ذهن : باید راه جدیدی را جستجو کند.از جایی که دراز کشیده بود برخاست و کاسه خود را در دست گرفت و به نزدیکترین روستا رفت و با دلخوری خورد و نوشید و قدرتش به او بازگشت و زیبایی از دست داده بازگشت. و سپس ضربه نهایی وارد شد: شاگردانش او را با تمسخر ترک کردند. آنها به یکدیگر گفتند: «ببینید، او شش سال رنج و رنج را بیهوده زندگی کرده است.

دعا برای قوی شدن ذهن : اگر کسی را پیدا نکردیم که بتواند ما را تسلی دهد، او هم چنین نکرد. همانطور که ما در قلب خود می دانیم که تنها ایستاده ایم تا با دستان خود بجنگیم، او نیز چنین کرد. او الگوی کمال نیست که ما از او تقلید کنیم ناامید کننده است.

بلکه مردی مانند خودمان است که شکست خوردیم و جنگیدیم و شکست خوردیم و دوباره جنگیدیم و پیروز شدیم. و بنابراین، اگر شکست بخوریم، نیازی به ناامیدی نداریم. معلم ما شکست نخورد؟ آنچه او انجام داده است، ما می توانیم انجام دهیم، زیرا او به ما گفته است. بیایید دوباره بلند شویم و دل خوب داشته باشیم و ما نیز در پایان پیروز خواهیم شد، حتی مانند او. اگر تلاش کنیم و غش نکنیم.

دعا برای قوی شدن ذهن : ثواب به موقع خودش می رسد. مطمئناً این به قلب همه ما می رسد – این شکست او که نور را پیدا کرد. اینکه او باید برنده می شد – آه، خوب، این زیباست. اما اینکه او باید شکست می خورد – و شکست می خورد، این چیزی است که [صفحه ۴۲] به ما می رسد، زیرا ما نیز بارها شکست خورده ایم.

آیا می توانید تعجب کنید که پیروانش او را دوست دارند؟ آیا می‌توانید تعجب کنید که تدریس او مانند تدریس در جاهای دیگر به خانه آنها رسیده است؟ فکر نمی‌کنم فهمیدن دلیل آن سخت باشد: دلیلش این است که او مردی مانند ما بود. اگر او غیر از یک مرد بود، اگر حقیقت از ابتدا بر او آشکار شده بود، آیا هرگز نجنگیده بود، آیا هرگز شکست نخورده بود.

دعا برای قوی شدن ذهن : آیا فکر می‌کنید که او مانند خودش محبت مردم را حفظ می‌کرد؟ می ترسم اگر چنین بود، این مردم فاقد روح بودند. شاگردانش او را ترک کردند و او تنها بود. او به نخلستان بزرگی از درختان نزدیک رفت – آن بیشه‌های زیبای انبه و نخل و انجیر که در آن سرزمین آفتاب سوزان و سیل‌آلود دلخوشی قلب است – و در آنجا خوابید، شکست خورد، بی‌اعتبار و رها شد.

و در آنجا حقیقت به او رسید. داستانی وجود دارد که چگونه زن جوانی که برای تقدیم هدایای کوچک خود به روح درخت انجیر بزرگ آمده بود، او را دید و او را به عنوان روح انتخاب کرد، در حالی که برخاسته بود چهره او بسیار زیبا بود. در تمام درختان بزرگ، در همه رودخانه ها، در تمام تپه ها ارواح وجود دارد – بسیار زیبا، بسیار آرام، آرامش و استراحت عاشقانه. زن فکر کرد که او روحی است که برای پذیرفتن پیشکش او نازل شده است.

دعا برای قوی شدن ذهن : و آن را – فنجان شیر دلمه – را با ترس و لرز به او داد و او آن را گرفت. زن دوباره پر از امید و شادی رفت و شاهزاده در بیشه [ص ۴۳] ماند. به ما گفته می شود که او چهل و نه روز در آنجا در زیر درخت انجیر بزرگ دعا برای عاشق شدن زن شوهردار کنار رودخانه زندگی کرد. و درخت انجیر برای همیشه مقدس شد، زیرا در آنجا نشست و حقیقت را در آنجا یافت. از همه اینها با استناد و تصاویر شگفت انگیز – از آخرین مبارزه او بر سر گناه و پیروزی او – به ما گفته شده است.

در آنجا حقیقت بالاخره از دل خودش به او رسید. او آن را در انسانها و در طبیعت جستجو کرده بود و آن را نیافت، و اینک! در بهترین دعا برای صاحب خانه شدن دل خودش بود هنگامی که چشمانش از تصورات پاک شد و بدنش با اعتدال پاک شد، سرانجام در جان خود آنچه را که دنیا را برای آن جستجو کرده بود دید. هر مردی آن را به آنجا حمل می کند. هرگز نمرده است، بلکه با زندگی ما زندگی می کند، این نوری که ما به دنبال آن هستیم.

دعا برای قوی شدن ذهن : ما آن را تاریک می‌کنیم، و چهره‌مان را از آن برمی‌گردانیم تا به دنبال نورهای عجیب و دعای سریع الاجابه برای بچه دار شدن پسر غریب برویم، تا درخشش‌های مبهم را در تاریکی دنبال کنیم، و در آنجا، همیشه، نور در قلب هر انسان وجود دارد. ممکن است تاریک شده باشد، با جهل و گناه ما آغشته شده باشد، اما هرگز نمرده، هرگز نمرده است، همیشه برای ما روشن می سوزد، زمانی که می خواهیم به دنبال آن باشیم.

حقیقت برای هر انسانی در روح خود اوست. و سرانجام چنین شد و آن که نور را دید بیرون رفت و آن را به تمام دعا برای محبوب شدن در چشم همه جهان موعظه کرد. او عمری طولانی داشت، زندگی پر از آموزه های شگفت انگیز و نمونه های شگفت انگیزتر. همه دنیا او را دوست داشتند. او دوباره یاتودایا را دید که همسرش بود. پسرش را دید اکنون، هنگامی که شور در او مرده بود [صفحه ۴۴]، او می توانست این کارها را انجام دهد.

دعا برای قوی شدن ذهن : و یتودایا پر از ناامیدی بود، زیرا اگر تمام دعا برای کم شدن اضطراب و استرس دنیا معلمی پیدا می‌کرد، او شوهری را از دست داده بود. بنابراین برای همیشه خواهد بود. این تفاوت بین زن و مرد است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دو =