توسل

دعا برای رفع مشکل ازدواج

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای رفع مشکل ازدواج , رسانه توسل ( جهت مشاوره ازدواج و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای رفع مشکل ازدواج : او با هیچ رابطه‌ای مقید نبوده است، او آزادی کاملی داشته است تا برای خود زندگی‌ای بسازد که فکر می‌کند برای او مناسب‌تر است. او هیچ ایده‌آل یخ‌زده‌ای از گذشته‌ی مرده‌ای طولانی را به‌عنوان نسخه‌های ابدی در اختیار نداشته است. به او اجازه داده شده است که با تغییر جهانش تغییر کند، و او در دنیایی بسیار واقعی زندگی کرده است – دنیایی از حقایق سخت، نه خیالی. می بینید.

توسل : او مجبور شده به روش خودش بجنگد. زیرا همان قوانینی که زن را در اروپا پایین تر از مرد می کرد تا حدی با حمایت و راهنمایی او را جبران می کرد. در برمه او نه محدود شده است و نه هدایت شده است. در اروپا و هند برای مدت طولانی، ایده این بود که زن را به گیاه گرمخانه تبدیل کنند، تا ببینند که هیچ باد شدیدی به او نمی‌رسد و هیچ آسیبی بر او نمی‌رسد.

دعا برای رفع مشکل ازدواج

با این وجود تمایل دارند سطح خاصی از فکر را حفظ کنند. او هیچ کدام را نداشته است. او هر چه هست، خودش را ساخته است و در شرایط مختلف زندگی بهترین را برای او پیدا کرده است. و همانطور که محیط اطرافش تغییر می کند، او نیز تغییر خواهد کرد. من اهمیتی نمی دهم که او هزار سال پیش چه بوده است، پس من نمی دانم. این چیزی است که او امروز است که من سعی کرده ام بدانم و بنویسم.

دعا برای رفع مشکل ازدواج : در برمه، او باید مراقب خودش باشد: او آزادی داشت که در غم و اندوه بیفتد و قدرت پیدا کند. ببینید، همه این قوانین هر دو طرف را قطع می کنند. آزادی انجام بدی باید همراه با آزادی انجام خوب باشد. شما نمی توانید یکی را بدون دیگری داشته باشد. زن برمه ای هر دو را داشته است. ایده آل ها هم برای خیر و هم برای شر عمل می کنند. اگر تمام پیشرفت‌ها را محدود کنند.

ازدواج

ازدواج : هر چند همه اینها ممکن است باشد، فقط یک نظر است. آنها نه در شریعت، نه در دینشان، و نه – آنچه بسیار مهمتر است – در زندگی روزمره خود، هیچ حقارتی را در زنان ورای آن ضعف های آشکار بدن که شاید بیشتر از حقارت ها تفاوت دارند، تصدیق نمی کنند. و بنابراین او همیشه بازی جوانمردانه، از دین، قانون، و از طرف مرد و زن خود داشته است.

دعا برای رفع مشکل ازدواج : فکر می‌کنم بچه‌های برمه در جوانی اوقات بسیار خوبی دارند. والدین در برمه هرگز به نوعی برده داری تبدیل نشده است. هرگز تصور نمی شد که با شادی و نیکی مخالفت شود.و به این ترتیب آنها چیزهای برهنه و شاد کوچکی رشد می کنند، در غبار باغ ها پراکنده می شوند، در آفتاب می خوابند و دستانشان را دور سگ های روستا می گیرند، بسیار آرام، بسیار شوخ طبع، بسیار به ندرت گریه می کنند.

پسرها و دخترها وقتی نوزاد هستند با هم بزرگ می شوند، اما با روزهای مدرسه یک تقسیم [صفحه ۱۹۱] پیش می آید. همه پسرها در صومعه بدون دیوار به مدرسه می روند و در آنجا حسابی، حروف و سایر دانش های دعا برای رفع ضرر مالی مفید خود را به شیوه ای پر سر و صدا یاد می گیرند. اما دختران کوچک جایی برای رفتن ندارند. آنها نمی توانند به صومعه ها بروند، اینها تنها برای پسران است و صومعه ها بسیار کمیاب هستند.

دعا برای رفع مشکل ازدواج : برای بیست صومعه یک صومعه وجود ندارد. به نظر می رسد که دعا برای حل مشکلات زنان به یاد راهبه شدن اهمیتی نمی دهند، همانطور که مردان برای راهب شدن اهمیت می دهند. چرا اینطور است نمی توانم بگویم، اما در واقعیت شکی وجود ندارد. و بنابراین هیچ مدرسه ای برای دختران مانند پسران وجود ندارد و در نتیجه دختران معمولاً به خوبی آموزش نمی بینند.

در شهرهای بزرگ، البته، مدارس عادی برای دختران، عموماً برای دختران و پسران با هم وجود دارد. اما در دعای مجرب برای رفع دلتنگی روستاها اینها به ندرت وجود دارد. دختران ممکن است خواندن و نوشتن را از مادران خود یاد بگیرند، اما اکثر آنها نمی توانند این کار را انجام دهند. در مناطق روستایی یافتن دختری که می تواند بخواند استثناست، همانطور که یافتن پسری که نمی تواند.

دعا برای رفع مشکل ازدواج : اگر تعداد صومعه ها بیشتر بود، تحصیلات در میان زنان بیشتر می شد. اینجا علت و معلول است. دختران در اینجا با جاهای دیگر تفاوت چندانی ندارند. آنها بسیار قابل پیشنهاد هستند، و آماده انجام آنچه مادرانشان به آنها دعایی برای رفع مشکل ازدواج می گویند، آماده هستند تا باور کنند که بهترین است. و بنابراین، اگر پسری به خواستگاری بیاید و بتواند گوش مادر را جلب کند، معمولاً می تواند محبت دختر را نیز جلب کند.

اما من فکر می کنم در اینجا استثناهای بیشتری نسبت به جاهای دیگر وجود دارد. دختران آزادترند. آنها بیشتر از دعا برای رفع استرس در بارداری جاهای دیگر به میل خود عاشق می شوند. آنها بسیار تکانشی، پر از اشتیاق هستند. عشق یک موضوع بسیار جدی است و آنها در خویشتنداری تربیت نشده اند. هر روز عاشقانه های بسیار زیادی در غروب کنار چاه، در سایه های عمیق نخلستان ها، در شب های درخشان کنار ساحل رودخانه بازی می شود.

دعا برای رفع مشکل ازدواج : عاشقانه هایی که گاهی خوب، گاهی با تراژدی های وحشتناک پایان می یابند. زیرا آنها مردمی بسیار پرشور هستند. زبان پر است از آهنگ های عاشقانه کوچک، آهنگ های یک مرد به یک دختر، از یک دختر به یک مرد [صفحه ۱۹۷]. یک بار زنی به من گفت: “نه دختر، هیچ دختر خوب و آرامی به مردی نمی گوید که او را دوست دارد.” ممکن است چنین باشد؛ اگر این درست باشد.

می ترسم دختران زیادی در اینجا باشند که خوب و ساکت نیستند. چقدر عاشقانه ها را ندیده ام که در آن ها یاری با دختر شروع شود، شاید با یک یادداشت کوچک، با یک گل، با پیامی که کسی به او اعتماد کند! البته خیلی از اینها خوب شد. والدین با فرزندان خود خوب هستند و اگر بتوانند شوهر دلخواه خود را به دختر خود می دهند.

دعا برای رفع مشکل ازدواج : آنها به یاد می آورند که جوانی چیست – نه، فکر می کنم خودشان هرگز پیر نمی شوند. آن‌ها هرگز فراموش نمی‌کنند آنچه که زمانی برای آنها بود، اکنون برای فرزندانشان است. بنابراین اگر امکان پذیر باشد، ممکن است همه چیز خوب پیش برود.تفاوت های اجتماعی به اندازه ما نیست و به راحتی می توان از سد عبور کرد. من اغلب می‌دانم که در یک خانه، خدمتکارانی با دخترانشان ازدواج می‌کنند و به خانواده می‌روند.

اما، البته، گاهی اوقات همه چیز به همین راحتی پیش نمی رود. و سپس؟ خب، پس معمولاً یک فرار و یک رسوایی ده روزه وجود دارد. و گاهی اوقات نیز بی دلیل فرار می شود مگر اینکه جوانی داغ نمی تواند تأخیر لازم را تحمل کند. زیرا زندگی کوتاه است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 17 =