توسل

دعا برای حل مشکلات

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای حل مشکلات , رسانه توسل ( جهت مشاوره مشکلات و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای حل مشکلات : در دوران کنونی، احساس محبت نسبت به او که مدتها با او ارتباط صمیمانه ای داشتند، قویاً بیدار شد و در دل آنها می درخشید. تحت تأثیر آن احساس طبیعی، مهربانانه و لطیف، جلو آمدند و بر گاوداما سجده کردند و به او گفتند: (ص ۲۳۲) پسر عزیزم، چطور شد که مدتی از ما دوری. ما خیلی خوشحالیم که شما را بعد از یک غیبت طولانی می بینیم.

توسل : بودا که نسبت به چنین صحنه و زبانی بی‌تفاوت بود، فوراً می‌دانست که خواسته‌های واقعی آن زوج خوب چیست، و به چه نحو می‌توانست لطف بزرگی را که در زمان وجود قبلی از آنها دریافت کرده بود تصدیق کند. او به آنها موعظه کرد: عالی ترین قانون. آنها کاملاً مسلمان شدند. صبح روز بعد آنها خوشحال شدند که بهترین غذا را به معلم بزرگ خود و شرکت او عرضه کنند.

دعا برای حل مشکلات

در همین حال آنها این درخواست را از او کردند: “در طول زندگی های بسیار ما هر دو همیشه با خوشحالی متحد بوده ایم: حتی یک کلمه شکایت یا دعوا بین ما نگذشته است. ما دعا می کنیم که در وجودهای آینده، همین عشق و محبت ما را به هم پیوند دهد.» درخواست آنها با محبت پذیرفته شد و بودا، در حضور جمعی بزرگ، آنها را در میان همه مردان و زنان مبارک و شاد اعلام کرد.

دعا برای حل مشکلات : فرمانروای مملکتی که این اتفاقات رخ داد، به شدت بی فرزند بود، بودا را دعوت کرد تا بیاید و از مهمان نوازی او در خانه اش پذیرفته شود. شاهزاده تعدادی از لباس های خود را در راهی که بودا قرار بود دنبال کند، گذاشته بود، به این امید که با پا گذاشتن بر روی آنها، فضیلت خاصی را به حل اختلاف بین زن و شوهر او منتقل کند، که به موجب آن، هدف جدی خود را محقق کند.

مشکلات

مشکلات : عالی ترین Phra در سراسر کشور سفر کرد و راه درست را به بسیاری موعظه کرد و آموزش داد. نوکیشان بی‌شماری وارد یکی از چهار راه شدند، و بسیاری به یکباره رهایی را به دست آوردند. او در شهر سنتومارگیری به خیرینی که به او و شاگردانش غذا داده بودند موعظه می کرد. در میان شنوندگان دو نفر به نام‌های ناکولاپیتا و ناکولاماتا، زن و شوهر، از نژاد پونها بودند. در طول بسیاری از زندگی های متوالی قبلی، آنها این شانس را داشتند که پدر، مادر، عمو، عمه بودا باشند.

بودا در خانه ایستاد و از ادامه دادن امتناع کرد.در همین حین به آناندا اشاره کرد تا لباس ها طلسم دعا برای ثروتمند شدن سریع را دربیاورد.این کار بر همین اساس انجام شد و باعث ناامیدی عمیق شاهزاده شد.پس از صرف غذا، گائوداما به او توضیح داد که او و همسرش در دوران زندگی قبلی خود بودند. با تخم مرغ زندگی می کرد و پرندگان زیادی را کشته بود.

عقیم بودن فعلی آنها مجازات عادلانه تجاوز قبلی آنها بود. اما خلق و خوی خوب واقعی آنها پس از جبران گناهان گذشته، فرزندانی خواهند داشت. هر دو از [صفحه ۲۳۳] این خبر بسیار خوشحال شدند. آنها به بودا ایمان آوردند، حالت تاوتاپان را به دست آوردند و بدین وسیله وارد جریان کمال شدند. ایمان آنها به کلام بودا نتیجه بسیار خوشحال کننده ای را برای آنها به همراه داشت.

در تمام مدتی که پس از باران سپری شد، بودا در سراسر کشور سفر کرد، به کارهای خیرخواهانه همیشگی خود مشغول شد و بسیاری دعا برای چشم نظر را در میان انسان ها و نات ها به ایمان آورد. در کشور گاروریت، در دهکده ای از پونهاس به نام ماگولیا، رئیس مرد، یکی از ثروتمندترین افراد آن محل، دختری داشت که زیبایی او برابر با دختر ناتس بود.

شاهزادگان، اشراف و پونه ها از او بیهوده درخواست ازدواج کرده بودند. دختر مغرور هر پیشنهادی را رد کرده بود. در روزی که پدرش گائوداما را دید، از زیبایی مردانه و رفتار متین او تحت تأثیر قرار گرفت. او در درون خود گفت: این مرد برای دختر من همتای شایسته است. در بازگشت به خانه نظرات خود را با همسرش در میان گذاشت.

روز بعد، دختر با پوشیدن بهترین لباس و گران‌ترین لباس‌هایش، هر سه با گروهی بزرگ به صومعه دزتاون رفتند. پدر با اعتراف به حضور بودا، از دخترش دعای تسخیر قلب مرد از راه دور خواست تا اجازه حضور در او را داشته باشد. بودا بدون اینکه جوابی بدهد، یا کمترین نشانه ای از پذیرش یا امتناع بدهد، برخاست و به فاصله کمی عقب نشینی کرد و اثر یکی از پاهایش را پشت سرش روی زمین گذاشت.

همسر پونا که در علم تفسیر علائم شگفت‌انگیز ماهر بود، در یک نگاه متوجه شد که آثار روی چاپ نشان می‌دهد که مردی دیگر تحت کنترل احساسات نیست، بلکه حکیمی است که از ظلم خیال رهایی یافته است. او نظرات خود را به شوهرش که وقاحت داشت به حضور بودا برود و همان پیشنهاد را تجدید کند، در میان گذاشت.

بودا با فروتنی پاسخ داد: «پونا، من پیشنهاد تو را نه می پذیرم و نه رد می کنم؛ به نوبه خود، به آنچه می خواهم بگویم گوش کن.سپس ثروت با دعا به بیان اینکه چگونه دنیا را ترک کرد، در برابر وسوسه مان مقاومت کرد، شش سال در خلوت زندگی کرد و خود را از شبکه هوس ها رها کرد، ادامه داد.

او با بیان [ص ۲۳۴] نتیجه گرفت که پس از تبدیل شدن به بودا، او در پایان این آموزش، پدر و مادر هر دو در ایالت تاوتاپان مستقر شدند. دختر از امتناع خود بسیار آزرده شد و احساس تنفر شدیدی نسبت به کسی که او را رد کرده بود حفظ کرد. پدرش او را به کشور کوتهامبی برد و در آنجا به حاکم پیشنهاد شد و او با غلبه بر جذابیت هایش او را به مقام ملکه اول رساند.

در کشور کوتمبی سه مرد ثروتمند زندگی می کردند.این سه مرد ثروتمند بودند. مردانی که در فصل بارانی هر سال به پانصد گوشه نشین که از رشته کوه هیمالیا می آمدند غذا می دادند تا از آنها نگهداری کنند. به کشور خود و موعظه قانون. دعوت پذیرفته شد. آنها به خانه بازگشتند و برای اقامت بازدید کننده برجسته هر یک از آنها یک صومعه ساختند.

وقتی همه چیز آماده شد، بودا با حضور پانصد شاگرد به کوتهامبی رفت. او فصل نهم را در آنجا گذراند. او در طول اقامت خود به نوبت در هر یک از سه صومعه زندگی می کرد و مرد ثروتمندی که در صومعه اش اقامت گزید به وفور حمایت می کرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =