توسل

دعای رفع دلتنگی و افسردگی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای رفع دلتنگی و افسردگی , رسانه توسل ( جهت مشاوره افسردگی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای رفع دلتنگی و افسردگی : همه چیز به ما شبیه است، و وقتی به این دانش بیشتر عادت کنیم، دیگر آن را تعلیم تازه و عجیبی ندانیم، و بدانیم که با چشمانی روشن تر می بینیم که نیمه دانایی ما را کور کرده است.

توسل : و به ما می آموزد که زندگی ای را که در مورد ما وجود دارد را بشناسیم و درک کنیم. علم دوباره چیزی را به ما می‌گوید که مدت‌ها پیش می‌دانستیم و فراموش کرده‌ایم، که زندگی ما جدا از زندگی مربوط به ما نیست، بلکه از آن است.

دعای رفع دلتنگی و افسردگی

تا، آنگاه جهان مانند مدتها پیش برای ما روشن و زیبا خواهد بود. اما اکنون همه چیز تاریک است. نه خشکی در درختان ما وجود دارد و نه پوره در میان نیزارهایی که حاشیه رودخانه را در بر می گیرند. حتی قله‌های ما روح نگهبانی را برای ما نگه نمی‌دارد، که متخلف بی‌احتیاط را بگیرد و برای همیشه در سنگی ببندد. و چون باورمان را به پری از دست داده‌ایم.

دعای رفع دلتنگی و افسردگی : چون اکنون فکر نمی‌کنیم که در غارهایمان اجنه وجود دارند، چون نه روحی در بادها وجود دارد و نه صدایی در رعد، به این فکر می‌کنیم که درختان و صخره‌ها، گل ها و طوفان، همه چیز مرده ای هستند. ما می گوییم آنها از موادی تشکیل شده اند که ما می دانیم، قوانینی که ما کشف کرده ایم بر آنها حاکم است و در هیچ کجای طبیعت زندگی وجود ندارد. و با این حال این نمی تواند درست باشد.

افسردگی

افسردگی : تمام عاشقانه ها در جنگل ها و تپه های ما در انگلستان مرده اند، همه پری های ما مدت ها پیش مرده اند. دانش تا کنون برای ما فقط مرگ به ارمغان آورده است. بعداً زندگی جدیدی برای ما به ارمغان می آورد. حتی دعای مجرب برای درد زانو اکنون به ما نشان می دهد که چگونه ممکن است باشد، و دوباره ما را با طبیعت روبه رو می کند.

دعای رفع دلتنگی و افسردگی : باور به پری و ارواح بسیار درست تر از هیچ چیز است. زیرا مطمئناً زندگی در مورد ما وجود دارد. کسی که تنها در جنگل زندگی کرده، بر دامنه تپه دراز کشیده و کوه‌ها را دیده است که در سایه‌های درخشانی دعای برای فروش خانه فوری که روز می‌میرد، پوشیده از سایه‌های زرشکی هستند، کسی که صدای آه را شنیده است که از دره‌ها بیرون می‌آید، جایی که نسیم‌های کوچک در آن حرکت می‌کنند.

که درختان را تماشا کرده است که برگ های خود را به این طرف و آن طرف می چرخانند و با حرکات عاشقانه خود به یکدیگر اشاره می کنند، اما می دانسته است که اینها چیزهای مرده نیستند؟ جریانی را که از تپه پایین می آید با فلاش و خنده زیر دعایی برای رفع استرس و ترس نور خورشید تماشا کنید، به حوضچه های قهوه ای تاریک [صفحه ۲۷۹] در سایه های عمیق زیر صخره ها نگاه کنید، یا یک شب کامل بر روی سینه رودخانه بزرگ سفر کنید.

دعای رفع دلتنگی و افسردگی : در حال عبور از گذشته صومعه‌های شبح‌آلود و دهکده‌های خاموش، و دعای مجرب برای فروش سریع کالا سپس بگویید اگر در آب‌ها زندگی نیست، اگر آنها نیز چیزهای مرده‌ای هستند. هیچ تسلی مانند تسلی طبیعت، هیچ همدردی مانند همدردی تپه ها و نهرها نیست. و همدردی از زندگی سرچشمه می گیرد. هیچ همدردی با مردگان وجود ندارد.

وقتی تو جنگل تنها باشی این همه زندگی میاد و باهات حرف میزنه اگه ساکت باشی و بفهمی. عشقی در اعماق قلب پرشور گل وجود دارد، همان‌طور که در رومئو مدت‌ها پیش، در جوجه‌کش کوچولوی لرزان که دنبال جفتش می‌چرخد، عشق وجود دارد. عظمتی در پرتگاه قهوه ای عظیم وجود دارد که بیش از هر زمان دیگری از چهره یک پادشاه دیده می شود.

دعای رفع دلتنگی و افسردگی : همه زندگی یکی است روحی که با شنیدن صدای آهوها به همدیگر در دوردست‌های مه‌آلود شب به حرکت در می‌آید، همان روحی است که در همه چیز تو حرکت می‌کند. دعای فروش ملک و باغ هیچ مردمی که زیاد با طبیعت زندگی کرده اند نتوانسته اند این را توصیف کنند. آنها زندگی را تشخیص داده اند، همدردی جهان را نسبت به خود احساس کرده اند، و برای این زندگی نام ها و شکل هایی را به دوستانی که دوست داشته اند داده اند.

پری ها و اجنه، جانوران و ارواح، اینها فقط نام ها و شخصیت های یک زندگی واقعی هستند. اما برای کسی که هرگز این زندگی را احساس نکرده است، که هرگز مورد علاقه درختان و تپه ها قرار نگرفته است، البته این چیزها جز حماقت است. [صفحه ۲۸۰] برای برمه، نه کمتر از یونانی های گذشته، همه طبیعت زنده است. جنگل و رودخانه و کوه ها پر از ارواح است که برمنی ها به آنها نات می گویند.

دعای رفع دلتنگی و افسردگی : همه نوع نات، خوب و بد، بزرگ و کوچک، زن و مرد، اکنون در اطراف ما زندگی می کنند.برخی از آنها در میان درختان زندگی می کنند، به خصوص در درخت صنوبر عظیمی که نیم جریب بدون روستا سایه می اندازد. یا در میان شاخه های سرخس مانند تمر هندی. و اغلب در زیر چنین درختی خواهید دید که بر روی میله ها بلند شده یا در شاخه ها قرار گرفته است.

خانه ای کوچک که از بامبو و کاهگل ساخته شده است، شاید دو فوت مربع. وقتی بپرسید این خانه درخت نات است به شما می گویند. گاهی اوقات گل و شاید کمی آب یا برنج به نات تقدیم می‌شود، با این تصور که او به چنین چیزهایی نیاز دارد، بلکه به عنوان کاری مؤدبانه و برازنده است. زیرا توهین به این نات ها امن نیست و بسیاری از آنها بسیار قدرتمند هستند.

دعای رفع دلتنگی و افسردگی : نتی است که من او را می شناسم که خانه اش در درخت بزرگی در تقاطع دو راه است و خانه ای در آنجا برای او ساخته اند و از او بسیار می ترسند. او آنقدر نات بزرگ است که لازم است وقتی از خانه او می گذرید از اسب خود پیاده شوید و تا فاصله ای محترمانه قدم بزنید. اگر با غرور از گذشته رد شوی، مشکلی برایت پیش خواهد آمد. یکی از دوستانم که در آنجا سوار شده بود.

یک روز تمام توصیه های همراهان برمه ای خود را رد کرد و از اسب پیاده نشد و چند روز بعد او را به بیماری تب کشنده بردند. او نزدیک بود بمیرد، و مجبور شد برای یک سفر دریایی به تنگه برود تا تب را از رگهایش خارج کند. این برای او بسیار نزدیک بود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =