توسل

دعا برای رفع دلتنگی معشوق

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای رفع دلتنگی معشوق , رسانه توسل ( جهت مشاوره معشوق و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای رفع دلتنگی معشوق : زمانی که احتمالا روح پدربزرگش ممکن است در آنجا ساکن شود. این توضیح آنهاست، این روشی است که دو و دو را کنار هم قرار می دهند و پنج می شوند. آنها می‌دانند که بودایی‌ها به مهاجرت اعتقاد دارند، می‌دانند که بودایی‌ها زندگی را دوست ندارند و بنابراین یکی علت دیگری است. من این توضیح را در حین صحبت در مورد این موضوع برای برمن ها ذکر کرده ام و آنها همیشه به آن خندیده اند.

توسل : آنها قبلاً هرگز در مورد آن نشنیده بودند. درست است که بخشی از تئوری بزرگ زندگی آنهاست که روح انسانها از روح حیوانات برخاسته است و اگر مراقب نباشیم ممکن است دوباره عود کنیم.داستان های زیادی در مورد مواردی گفته می شود که در آن مردی به عنوان یک حیوان تناسخ یافته است، و جایی که روح یک انسان قبلاً در یک حیوان زندگی می کرد. اما این هیچ تفاوتی [صفحه ۲۶۶] ندارد.

دعا برای رفع دلتنگی معشوق

هر چه که یک مرد ممکن است بوده یا باشد، او اکنون یک مرد است. هر جانوری ممکن است بوده باشد، او اکنون یک حیوان است. هرگز تصور نکنید که یک برمه ای ایده دیگری جز این دارد. از نظر او انسانها انسان هستند و حیوانات حیوان هستند و انسانها بسیار بالاتر هستند. اما او از این نتیجه نمی گیرد که برتری انسان به او اجازه بدرفتاری یا کشتن حیوانات را می دهد. فقط برعکس است.

دعا برای رفع دلتنگی معشوق : به این دلیل است که انسان بسیار بالاتر از حیوان است که می تواند و باید نسبت به حیوانات بیشترین توجه را داشته باشد، بیشترین شفقت را نسبت به آنها داشته باشد، از هر جهت که می تواند با آنها خوب باشد. شعار برمن باید باشد. معنی را می داند، اگر کلمات را نداند. زیرا شفقت برمه نسبت به حیوانات بسیار فراتر از بی میلی صرف به کشتن آنهاست. اگرچه او هیچ فرمانی در این زمینه ندارد.

معشوق

معشوق : هیچ استثنایی وجود ندارد من در میان اروپایی ها توضیح بسیار کنجکاو در مورد این امتناع بودایی ها از گرفتن زندگی شنیده ام. آنها می گویند: “بودایی ها به انتقال ارواح اعتقاد دارند.” آنها بر این باورند که وقتی یک انسان می میرد، ممکن است روحش به یک حیوان برود. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که او یک گاو نر را بکشد.

دعا برای رفع دلتنگی معشوق : به نظر او رفتار خوب با حیوانات در طول زندگی آنها به همان اندازه مهم است که از گرفتن آن جان خودداری کند. امتناع او از گرفتن زندگی او با هندوها شریک است. مراقبت و عطوفت همیشگی او به همه موجودات زنده از آن اوست. و در اینجا می‌توانم به تضاد بسیار عجیبی اشاره کنم، که در حالی که در هند هندو جان نمی‌گیرد و مسلمان می‌گیرد، اما مسلمان از نظر شهرت با جانوران خود بسیار مهربان‌تر از هندو است.

در اینجا هر دو کیفیت را با هم ترکیب می کند. او با حیوانات مهربانی دارد و بیشتر از آن، و همان وحشتی که هندوها دارد از گرفتن جان دارد. [صفحه ۲۶۷] که از هند نیمه گرسنه و تحت فشار آمده است، دیدن حیوانات در برمه یک مکاشفه است. اسب‌های روستایی و گاوها و سگ‌ها در هند کافی است تا دل را برای بدبختی هولناک‌شان خون کند، اما در برمه چشم‌ها را لذت می‌برد. همه آنها دعای تسخیر قلب معشوق برای ازدواج چاق هستند.

دعا برای رفع دلتنگی معشوق : هر یک – چاق و راحت و گستاخ. حتی سگ های بی صاحب نیز به خوبی تغذیه می شوند. فکر می کنم بی تفاوتی بومیان معمولی هند به رنج حیوانات ناشی از شر سرنوشت اوست. او بسیار فقیر است، او برای یافتن کافی برای خود و فرزندانش دعا برای رفع مشکلات پوستی آنقدر کار سختی دارد که همدردی اش تمام شده است. او هیچ کس را ندارد. او به یک بی‌دلی گنگ سوق داده شده است، زیرا فکر نمی‌کنم او واقعاً ظالم باشد.

برمن سرشار از بزرگترین همدردی با حیوانات از همه نوع است، از بهترین درک از روش های آنها، از طنز آمیزترین نگرش خوب نسبت به آنها. از مردانگی به آنها می نگرد، هیچ تحقیر نمی کند; اما تحمل ملایم پدر با فرزندان بسیار کوچکی که اغلب دعای رفع استرس برای امتحان احمق و دردسرساز هستند، اما بسیار دوست داشتنی هستند. او خود را بسیار بالاتر از آنها احساس می کند که می تواند نسبت به آنها تسلیم شود و با آنها مدارا کند.

دعا برای رفع دلتنگی معشوق : پونی های او عکس های چاق و گستاخی هستند و می روند. آنها هرگز هیچ رذیله ای دعا گرفتن برای ازدواج با معشوق ندارند، زیرا برمه هرگز با آنها ظلم نمی کند. آنها هرگز به خوبی آموزش نمی بینند، تا حدی به این دلیل که او نمی داند چگونه آنها را آموزش دهد، تا حدی به این دلیل که آنها آنقدر نزدیک به اسب وحشی بومی هستند که قادر به آموزش بسیار [صفحه ۲۶۸] نیستند. اما آنها مایلند.

آنها برای همیشه خواهند رفت و بسیار قوی هستند و قواعد و خلق و خوی قابل تحسینی دارند. اگر تلاش می کردید نمی توانید کاری کنید که یک برمه ای از اسب خود سوء استفاده کند، و من فکر می کنم که شکستن این اسب های کوچک نیمه وحشی برای رفتن دعا برای ازدواج فوری با معشوق به تاکسی در خیابان های شلوغ نیاز به درمان جدی دارد. حداقل، من هرگز نمی‌شناختم جز یک راننده کالسکه در رانگون یا ماندالی که برمه‌ای بود.

دعا برای رفع دلتنگی معشوق : و خیلی زود آن را رها کرد. او گفت که کار یا برای اسب یا مرد خیلی سنگین است. من فکر می‌کنم، شاید برای امنیت مردم بود که استعفا داد، زیرا اسب‌هایش کاملاً معکوس با حلیم بودند – که یک بومی هندی می‌گوید یک اسب کالسکه هکی باید باشد – و او کاملاً با نور طبیعت رانندگی می‌کرد. .بنابراین، همه رانندگان قاره‌ها، به قول ما، بومی هند یا نژادهای دورگه هستند.

و اساساً کار انجمن پیشگیری از ظلم به حیوانات در میان آنهاست. زمانی که در رانگون بودم، تعدادی از موارد رانندگی بیش از حد، استفاده از پونی با پژمرده دردناک و موارد مشابه را امتحان کردم. من هرگز برمنی را امتحان نکردم. حتی در رانگون که تقریباً هندی شده است، انسانیت طبیعی او هرگز برمن را ترک نکرد. تا آنجا که به برمه ها مربوط می شود، انجمن پیشگیری از ظلم به حیوانات نیازی به وجود ندارد.

دعا برای رفع دلتنگی معشوق : آنها با حیوانات خود مهربانتر از حتی اعضای انجمن هستند. مواردی که هر روز اتفاق می افتد؛ اینجا یکی از جالب ترین مواردی است که به یاد دارم. شهری در برمه است که در آن [صفحه ۲۶۹] سربازان مستقر هستند و مقر اداره مدنی منطقه است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 3 =