توسل

دعا برای رسیدن به معشوقه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای رسیدن به معشوقه , رسانه توسل ( جهت مشاوره معشوقه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای رسیدن به معشوقه : بسیار خوشحال، بسیار شاد، از دیدن همدیگر خوشحالم، از دیدن این همه مردم خوشحال می شوند و در حین عبور به دوستان خود سلام می کنند. همه آن‌ها لباس‌های شیک پوشیده‌اند.

توسل : آنها بسیار شیرین هستند، با لباس های تازه و زیبا، با چشمان فرورفته از تواضع [صفحه ۱۷۴]، با نگاه های جانبی کوچک. آنها نیز در حین رفتن می خندند و صحبت می کنند، هرگز مقدسات مکان را فراموش نمی کنند.

دعا برای رسیدن به معشوقه

با ابریشم‌های زیبا و کاپشن‌های سفید و پارچه‌های سر ساتن همجنس‌گرا، با انتهای کوچکی که به‌عنوان یک ستون به بالا چسبیده‌اند. و دختران را چگونه توصیف کنم.

دعا برای رسیدن به معشوقه : هیچگاه احترامات را فراموش نمی کنند، وقتی به بتکده بزرگ می رسند همیشه اول زانو می زنند، اما شجاع و شاد و راضی هستند.

معشوقه

معشوقه : همه جور آدمی هست، ثروتمند و فقیر، پیر و جوان. پیرمردانی آنجا هستند که خسته از این پله‌های شیب‌دار بالا می‌روند، پله‌هایی که به سوی صلح بزرگ منتهی می‌شوند. و پیرزن‌هایی نیز وجود دارند – بسیاری از آنها. مردان جوان آنجا خواهند بود، با سرعت بالا راه می روند، می خندند و با یکدیگر صحبت می کنند.

دعا برای رسیدن به معشوقه : بچه‌هایی هم هستند، اعداد و ارقامشان، در حالی که دست‌های کوچک‌شان دست‌های بزرگ‌تر را محکم در هم می‌بندند، بسیار می‌ترسند که مبادا گم شوند. آنها به اندازه پروانه ها در لباس خود همجنسگرا هستند، اما قیافه آنها بسیار موقر است. هیچ تشریفاتی مانند یک کودک کوچک وجود ندارد. تمام دنیا را بسیار بسیار جدی می گیرد و با چشمان شگفت انگیزی که در مورد آن می بیند قدم می زند.

همه آنها که به اینجا می آیند خوب لباس پوشیده اند. در روز جشنواره حتی فقرا هم می توانند خوب لباس بپوشند. صورتی و قرمز رنگ های غالب هستند، به صورت چکی، به صورت راه راه، معمولاً با بهترین دعا برای صاحب خانه شدن سفید مخلوط می شوند. این رنگ‌ها با پوست قهوه‌ای خود به بهترین وجه هماهنگ می‌شوند و از همه بیشتر دوست دارند. اما رنگ‌های دیگری نیز وجود دارد.

دعا برای رسیدن به معشوقه : گلدوزی‌های نقره‌ای و سبز، و رنگ‌های ابریشمی به رنگ بنفش و نارنجی، و آبی تیره دعا برای رسیدن به معشوق باهفت دانه فلفل سیاه وجود دارد. تمام ژاکت ها یا تقریباً همه ژاکت ها سفید با آستین های گشاد هستند که بازو را تقریباً تا آرنج نشان می دهد.هر مرد عمامه خود را بسیار همجنسگرا دارد، در حالی که هر دختر یک دستمال روشن دارد که آن را هر طور که دوست دارد روی بازوی خود می بندد، یا در دست دارد.

چنین شعله رنگی با ما به نظر نمی رسد. زیر آسمان کسل کننده ما و با نورهای هوشیار ما دعا برای عاشق شدن طرف مقابل به من خیلی روشن خواهد بود. اما اینجا اینطور نیست. [صفحه ۱۷۵]همه چیز را خورشید معتدل می کند. آنقدر درخشان است، این نور خورشید، چنان سیل طلایی که سرازیر می شود و تمام دنیا را غوطه ور می کند، که این رنگ ها فقط در حفظ هستند.

دعا برای رسیدن به معشوقه : پیش از آنها بتکده طلایی و در اطراف آنها لاک قرمز و کنده کاری قهوه ای تیره زیارتگاه ها دعا برای ضربه به سر قرار دارد. صداهایی مثل زمزمه ی دریای تابستانی را می شنوید که بالا و پایین می شود، پر از خنده آهسته و شیرین، و بالاتر از آن موسیقی زنگ های پریان است. همه چیز درست است – بتکده درخشان و مردم خوش لباس، صداها و زنگ های آنها، حتی ناقوس بزرگ بسیار فراتر، و همه بسیار خوشحال هستند.

این جشن هفت روز طول می کشد. اما از میان آنها سه نفر بزرگتر هستند و یکی از آنها، روز ماه کامل، از دعا برای رسیدن به معشوق فوری همه بزرگتر است. در آن روز هدایا بسیار زیاد خواهد بود و جمعیت بیشتر از همه. در پایین پاگودا، غرفه‌های موقت زیادی ساخته شده‌اند که می‌توانید در آن‌ها انواع و اقسام فیرینگ‌ها، از عروسک بنددار کودک گرفته تا لباس ابریشمی جدید، بخرید.

دعا برای رسیدن به معشوقه : و رستوران‌هایی وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها نوشیدنی‌های تازه دریافت کنید. زیرا بتکده تا حدودی از خیابان های شهر فاصله دارد و در روزهای جشنواره نوشیدنی های نوشیدنی بسیار مورد نیاز است. این غرفه‌ها همیشه مملو از مردمی است که خرید و فروش می‌کنند، یا با نگرانی به اجناس زیبای زیادی نگاه می‌کنند، شاید نتوانند بخرند.

نوشیدنی‌ها معمولاً بسیار ساده هستند – برنج و کاری برای عصرانه، و برای نوشیدنی‌های کوچک در این فاصله، کیک‌های شکری و ورمیشل و سایر کتلت‌های کوچک وجود دارد. [ص ۱۷۶] جمعیتی که از پله‌ها بالا و پایین می‌روند، مانند سیلابی رنگارنگ است که با کف سفید پوشیده شده و بین اژدهایان دروازه جاری است. و روی سکو، جمعیت از همیشه غلیظ تر است.

دعا برای رسیدن به معشوقه : فستیوال تمام روز ادامه دارد – دعا، تقدیم هدایا، سوزاندن شمع های کوچک در مقابل زیارتگاه ها – تا زمانی که خورشید در سراسر کشور باز بسیار فراتر از شکوه طلایی و زرشکی غروب کند. اما حتی در آن زمان نیز هیچ مکثی وجود ندارد، هیچ تاریکی وجود ندارد، زیرا به سختی آخرین شفت درخشان خورشید از مناره بتکده بسیار بالاتر از آن محو شده است.

در حالی که ناوهای او هنوز در سراسر غرب روشن هستند، تا اینکه در شرق درخششی جدید، آنقدر نرم به وجود می آید. بسیار عالی، زیباتر از روز مردن به نظر می رسد. در میان مزارع مه آلود ماه در حال طلوع است. ابتدا کره ای به رنگ زرشکی در میان درختان آویزان بود، اما به سرعت بالا می رفت و با بالا آمدن سفیدتر می شد. نور آن بر روی زمین جاری می شود.

دعا برای رسیدن به معشوقه : نقره ای خالص با سایه های بسیار سیاه. سپس نسیم شب شروع به وزیدن می کند، بسیار آرام، بسیار ملایم، و درختان بوی خود را به شب می دهند، که آنها را بسیار شیرین تر از روز متحیر می کند، تا جایی که هوا از بخور سنگین می شود. بنگرید، بتکده با شکوه جدیدی آغاز شده است، زیرا همه چیز با لامپ های کوچک، هزاران تاج کوچک آویزان شده است.

و نماهای زیارتگاه ها نیز روشن شده است. لامپ‌ها در ردیف‌های بلند یا دایره‌ای قرار می‌گیرند تا با مکان‌هایی که تزئین می‌کنند مناسب باشند. آنها کوزه های سفالی کوچکی هستند که پر از روغن نارگیل هستند، با لبه ای که در آن فتیله است. آنها بسیار قرمز می سوزند و نور قرمزی را در اطراف سکو می اندازند و سایه های [صفحه ۱۷۷] را که مهتاب پرتاب می کند می شکنند و سفیدی آن را لکه دار می کنند.

دعا برای رسیدن به معشوقه : در خیابان‌ها نیز لامپ‌هایی وجود دارد – خانه‌ها با آنها پوشیده شده‌اند – و بتکده‌های کوچک و کشتی‌هایی وجود دارند که به طرز عجیبی در شعله طراحی شده‌اند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − دو =