توسل

دعا برای رسیدن به معشوق از راه دور

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای رسیدن به معشوق از راه دور , رسانه توسل ( جهت مشاوره دور و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای رسیدن به معشوق از راه دور : زنان به قوانین عدالت چه اهمیتی می دهند؟ آنها برای عدالت چه اهمیتی دارند؟ برای توالی های ابدی که بر جهان حکومت می کنند چه؟ آیا آنها برای نجات قلبی که دوست داشتند.

توسل : روح را پر از شادی می کند.” گفتار بودا. سه ماه بارندگی، از ماه کامل جولای تا ماه کامل اکتبر، روزه بودایی است. در همین ماه‌ها بودا به صومعه‌ای بازنشسته می‌شد و برای مدتی از سفر و تدریس دست می‌کشید.

دعا برای رسیدن به معشوق از راه دور

این رسم حتی بسیار قدیمی‌تر از آن بود – آنقدر قدیمی که نمی‌دانیم چگونه به وجود آمد. منشأ آن در مه های زمان های دور گم شده است. اما آغاز هر چه که بوده باشد، با عادات مردم جور در می آید.

دعا برای رسیدن به معشوق از راه دور : همه انسانهای دیگر، همه زمین و آسمان را درگیر هرج و مرج بی پایان نمی کنند؟ این دین زن است. [صفحه ۱۶۶] فستیوال های فصل سیزدهم “قانون شیرین است.

دور

دور : این همان چیزی است که زنان برای آن دعا می کنند. آیا فکر می‌کنید یک ملکه به گونه‌ای متفاوت با هر زن دیگری دعا کند؟ راهبان بودایی می گویند: «زنان هرگز نمی فهمند. آنها نخواهند فهمید; آنها نمی توانند یاد بگیرند. و بنابراین ما می گوییم که بیشتر زنان باید دوباره به عنوان مرد متولد شوند تا بتوانند نور را ببینند و قوانین عدالت را درک کنند.

دعا برای رسیدن به معشوق از راه دور : زیرا در باران سفر آسان نیست. جاده ها بسیار بد هستند، حتی پوشیده از آب، اغلب در اعماق گل و لای. و استراحتگاه‌ها، با طرف‌های باز، با بارش باران چندان راحت نیستند. مردم هم به دلیل ناراحتی از جابجایی و هم به دلیل کار زیاد در روستا در خانه می مانند. زیرا این زمان شخم زدن است، [صفحه ۱۶۷] زمان کاشت است.

تمام تلاش روستاییان در این ماهها بستگی به حفظ آنها در بقیه سال دارد. هر مرد، هر زن، هر کودکی، کار سختی دارد. چه با سختی های سفر، چه با کارهایی که باید انجام داد و چه با رسم روزه، همه در خانه می مانند. وقت نماز، روزه، بهبود روح است.بسیاری از مردان در این ماه‌ها زندگی می‌کنند، حتی همانطور که راهبان زندگی می‌کنند.

دعا برای رسیدن به معشوق از راه دور : غذا می‌خورند اما قبل از نیمه روز، از تنباکو پرهیز می‌کنند. در طول روزه نه نمایشنامه ای وجود دارد و نه ازدواجی. زمان آماده سازی زمین برای محصول است. زمان دعا برای فروش ماشین از راه دور آماده سازی روح برای ابدیت است. جماعت یکشنبه ها در این زمان بسیار بیشتر از هر زمان دیگری خواهد بود. بیشتر به چیزهای جدی زندگی فکر می شود.

این یک روزه بسیار طولانی است – سه ماه. اما با ماه کامل اکتبر به پایان می رسد. پس از آن باران تمام شد. کرانه دعا برای عشق و محبت از راه دور سیاه بزرگ ابرها که تمام جنوب را برای مدت طولانی محصور کرده بود از بین رفته است. باد جنوب از بین رفته است و باد ملایم و تازه شمالی از رودخانه پایین می آید. جاده ها خشک می شوند، کار در مزارع برای مدتی به پایان رسیده است.

دعا برای رسیدن به معشوق از راه دور : در انتظار رسیدن غلات. رطوبت از هوا خارج شده و کاملاً واضح دعا برای ایجاد محبت از راه دور است. می توانید یک بار دیگر کوه های ارغوانی را ببینید که مدت هاست از دستشان رفته بودید. حسی تازه در باد وجود دارد، خنده ای در آفتاب، شکوفه ای در امتداد مزارع مانند بیداری یک شادی جدید. باران ها [صفحه ۱۶۸] رفته اند و هوای خنک در راه است. روزه تمام شد و شادی بازگشت. محصول کاشته شده است و به زودی درو خواهد شد.

و بنابراین در این ماه کامل اکتبر جشن بزرگ سال است. جشنواره های دیگری نیز وجود دارد: سال نو، در ماه مارس، با پرتاب آب. هر بتکده بزرگ در زمان مقرر. اما از همه، جشنواره در پایان روزه بزرگتر است. هر جا که بتکده های بزرگ باشد، مردم از دور و نزدیک دعا فروش زمین از راه دور برای جشن وارد می شوند. بتکده های بزرگ بسیاری در برمه وجود دارد.

دعا برای رسیدن به معشوق از راه دور : بتکده آراکان در ماندالای وجود دارد و بتکده بی نظیری وجود دارد که سوزانده شده است. بتکده های بزرگ در، در بسیاری از مکان های دیگر وجود دارد. اما شاید از همه بزرگتر شو داگون در رانگون باشد. وقتی از رودخانه بالا دعا برای رسیدن به معشوق باهفت دانه فلفل سیاه می آیی، آن را از دور می بینی که از دریای آزاد بخار می کند، زبانه ای بزرگ از شعله در برابر توست.

بر روی یک تپه مخروطی کوچک درست پشت شهر رانگون، حدود دو مایلی دورتر از اسکله ها و کشتیرانی در رودخانه شلوغ قرار دارد. تپه در بالای آن تسطیح شده است و در یک سکوی عریض سنگفرش شده است، که با یک پرواز چند پله از دروازه زیر، جایی که اژدهاها ایستاده اند، به سمت آن بالا می روید. این راه ورودی سرتاسر مسقف است و ستون ها و سقف آن قرمز و رنگ آمیزی شده است.

دعا برای رسیدن به معشوق از راه دور : در اینجا بود که در جنگ های اولیه، به ویژه در سال ۱۸۵۲، جنگ های زیادی رخ داد و بسیاری از مردان انگلیسی و برمه ای در حمله و دفاع از این مکان قوی کشته شدند.

زیرا آنجا [صفحه ۱۶۹] مکانی بسیار مستحکم ساخته شده بود، این مکان مقدس کسی که تعلیم می داد که صلح تنها خوبی است، و دفاعیات اطراف آن ثابت است. بر بالای این تپه، بالای سنگفرش مسطح، بتکده قرار دارد.

دعا برای رسیدن به معشوق از راه دور : مخروط مخروطی بزرگی که بیش از سیصد فوت ارتفاع دارد، که به گلدسته ای آهنی ختم می شود که با طلا و جواهرات می درخشد. و تمام بتکده با طلا پوشیده شده است – طلای ورق خالص. در پایین آن همیشه با نذورات پرهیزگار کسانی که برای دعا می آیند و کمی ورق طلا روی آن می پاشند، تجدید می شود.

اما هرازگاهی همه از بالا، دورتر بالای سر شما، تا شیرهای طلایی که از پایگاه آن محافظت می کنند، سر به فلک کشیده است. این یک منظره شگفت انگیز است، این مخروط طلایی بزرگ، در آن نور شگفت انگیز خورشید که مانند یک دریای طلایی، کناره هایش را غوطه ور می کند.

دعا برای رسیدن به معشوق از راه دور : انگار مثل آتش در نور می لرزد و می لرزد. و همه چیز در مورد سکو، لبه های آن قبل از سقوط در زیر، زیارتگاه های کوچک، شگفتی های چوب های کنده کاری شده و لاک قرمز است. سقف‌های باریک‌تری دارند.

یکی روی دیگری، تا اینکه آنها نیز به یک گلدسته طلایی پر از زنگ‌های کوچک با زبانه ختم می‌شوند. همانطور که باد می‌وزد، زبان‌ها به این طرف و آن طرف می‌روند، و هوا پر از موسیقی است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 13 =